reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

No i wyszło szydło z wora moja prolaktyna po obciążeniu jest 20 razy wyższa :szok:
Dostałam lek noprolac na zbicie.Sama prolaktyna jest w normie.

Karola ja miałam jakiś czas temu brak owu i po badaniu prolaktyny z obciażeniem moja gin powiedziała że to właśnie z tego powodu. A prolaktyna bez obciażenia była zupełnie normalna. Też czytałam że na ta prolaktynę z obciążeniem nie trzeba zwracać uwagi i wielu lekarzy jej nie stosuje ale coś w tym jest. Ta tabletka którą podaje się przy badaniu wywołuje sztuczny stres, nie dowiedziałam się jednak jaki to ma wpływ na organizm ale może dzieje się coś w organiźmie co powoduje problem i nie dochodzi do zapładnienia.

okazało sie to dopiero w zeszłym cyklu że coś nie tak jest pecherzyk pękł gdzieś mając 24 mm ale nie uwalniając komorki i powstała torbiel krwotoczna ciałka zółtego :-(
i w tym cyklu mam mieć ovitrelle wlaśnie! :confused2: może już dzisiaj ...

Eve a powiedz mi czy ta torbiel znikneła? Bo ja też mam torbiel z niepękniętego pęcherzyka tyle że chyba nie jest krwotoczna ale z jakimś płynem w środku i naal ją mam od czerwca. Nie rośnie obecnie i nie jest duża a że staram się o dziecko to ginka mówi że nie bedzie mi żadnych leków dawać.

A co to jest to ovitrelle bo piszecie o tym a ja nie mam zielonego pojęcia.


Ja to mam doła, nie dość że torbiel, wysoka prolaktyna w listopadzie to jeszcze 19 dc i mam jakiś plamienie, takie małe ilości krwi, dosłownie odrobina, dziś 20 dc i to samo. Podsumuje to anginą z którą leże od 4 dni w łóżku a jutro muszę wrócić do pracy pomimo iż nie wyzdrowiałam :-(
 
reklama
Eve a powiedz mi czy ta torbiel znikneła? Bo ja też mam torbiel z niepękniętego pęcherzyka tyle że chyba nie jest krwotoczna ale z jakimś płynem w środku i naal ją mam od czerwca. Nie rośnie obecnie i nie jest duża a że staram się o dziecko to ginka mówi że nie bedzie mi żadnych leków dawać.
A co to jest to ovitrelle bo piszecie o tym a ja nie mam zielonego pojęcia.

Ja to mam doła, nie dość że torbiel, wysoka prolaktyna w listopadzie to jeszcze 19 dc i mam jakiś plamienie, takie małe ilości krwi, dosłownie odrobina, dziś 20 dc i to samo. Podsumuje to anginą z którą leże od 4 dni w łóżku a jutro muszę wrócić do pracy pomimo iż nie wyzdrowiałam :-(
Asiu to jest inna torbiel mi sie bez problemu wchłonęła .... możliwe że mam tak często :confused2:
ovitrelle to zamiennik pregnylu tzn na pękanie pęcherzyków!

a może masz plamienia związane z owu ???

Pajka :-)
 
Ja to mam doła, nie dość że torbiel, wysoka prolaktyna w listopadzie to jeszcze 19 dc i mam jakiś plamienie, takie małe ilości krwi, dosłownie odrobina, dziś 20 dc i to samo. Podsumuje to anginą z którą leże od 4 dni w łóżku a jutro muszę wrócić do pracy pomimo iż nie wyzdrowiałam :-(

A wiesz, że moja przyjaciółka miała też takie niewielkie plamienia. Tłumaczyła to sobie silną nadżerką i znalazła nawet mięśniaki( oczywiście bez podstawnie). Poszła do ginka, a ten oznajmia jej, że jest w ciąży - i już urodziła tydzień temu śliczną córeczkę. Także wszystko jest możliwe- czasem bez jakiejkolwiek przyczyny. Nie mówię że jest to reguła, ale się zdarza.
 
Witam dziewczyny, dzis mam wizytę na 13.50, zobaczymy, czy pęcherzyki sobie urosły i wówczas podadzą ni Ovitrelle - trzymajcie kciuki - tak bardzo bym chciała wiedzieć, czy ruszyły, czy moze znów sie troszkę zatrzymały!
 
Trzymam kochana, trzymam, aż mnie rączki już bolą - uparciuszku testuj!!!;-)

jak nie dostane @ do niedzieli zatestuje w poniedzialek, ale stawiam, ze @ przyjdzie jutro

Witam dziewczyny, dzis mam wizytę na 13.50, zobaczymy, czy pęcherzyki sobie urosły i wówczas podadzą ni Ovitrelle - trzymajcie kciuki - tak bardzo bym chciała wiedzieć, czy ruszyły, czy moze znów sie troszkę zatrzymały!

trzymam kciukaski;-)
 
czesc dziewczyny ,jestem nowa na forum dopiero co jestem zarejestrowana,poniewaz ja i maz tez chcemy miec dzidziusia najlepiej chlopczyka!prawde mowiac jeszcze nie probowalismy no ale na swieta chcemy probowac.mam 28 lat to juz pora na beby?troche sie boje?dziewczyny czy to jest normalne ze sie boje?:sorry:
 
Witam dziewczyny, dzis mam wizytę na 13.50, zobaczymy, czy pęcherzyki sobie urosły i wówczas podadzą ni Ovitrelle - trzymajcie kciuki - tak bardzo bym chciała wiedzieć, czy ruszyły, czy moze znów sie troszkę zatrzymały!
Trzymamy!!! Napisz jak poszlo!
jak nie dostane @ do niedzieli zatestuje w poniedzialek, ale stawiam, ze @ przyjdzie jutro



trzymam kciukaski;-)
Ty to masz dziewcze stalowe nerwy! Jesli dobrze licze to dzisiaj u Ciebie juz 16dpo! Ja bym raczej nie wytrzymala tak dlugo...
 
hej dziewczyny może niektóre mnie pamiętacie albo i nie. Ostatnio pisałam tu w marcu. To szmat czasu ale nie chcą się tłumaczyć leżałam ze swoją kruszynką w szpitalu. Okazało się że na 4 miesiące przed porodem dopadła mnie choroba ciężarnych cholestaza. I niestety tych lepszych uroków ciąży kiedy mnięło mdłości i zawroty nie zaznałam bo w szpitalu byłoto niemożliwe. Ale na szczęśćia urodziłam śliczną zdrową dziewczynkę co prawda był poród wywoływany ale tylko tydzień przed terminem bo obawiali się że w 40 tygod. łożysko może przestać funkcjonować. I powiem Wam staraczki że warto czekać, poświęcić się i długo starać o tę małą kruszynkę. Teraz mam córeczkę nazywa się Wiktoria na znak naszego zwycięstwa nad chorobą. No ale jak narazie Wam mogę tutaj towarzyszyć i jak będę mogła pomóż służę pomocą a to dlatego że ginekolog kazał odczekać do 5 lat z następnym dzieciątkiem, żeby było wszystko oki. A co tam u Was dziewczyny? z tego co czytam BABO będzie miała dziewczynkę:) Kroptusia i wiele innych już mają szkraba i serdecznie Wam gratuluje:-)
 
reklama
Sylwka22 - całe szczęście, że wszystko dobrze się skończyło. Ciesz się teraz kruszynką :-)
Pajka ja przez Ciebie dostanę nerwicy. Masz taki wykres śliczny, że chociaż z litości nad nami zrobiłabyś ten test!
Albo powtórz owulacyjny, tak mi się podobają te plusiki u Ciebie :-D
Kciuki i najcieplejsze myśli, jakie tylko dam radę po całym tygodniu tyrania!
 
Do góry