reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Ponieważ z pewnością nie będę miała już więcej czasu niż dzisiaj więc przesyłam Wam życzenia


Świąt beztroskich i radosnych,
trochę śniegu, trochę mrozu.
Pełnego prezentów Mikołaja powozu,
a poza tym dużo zdrowia
i aby po sylwestrze nie bolała głowa.


[ame="http://www.youtube.com/watch?v=ZMMWBQFOkWg&feature=related"]YouTube- Ding dong - Ich Troje[/ame]

sr_sendcard_1e68c5c317.jpg
 
reklama
Asiu to jest inna torbiel mi sie bez problemu wchłonęła .... możliwe że mam tak często :confused2:
ovitrelle to zamiennik pregnylu tzn na pękanie pęcherzyków!

a może masz plamienia związane z owu ???

Pajka :-)

to nie są plamienia z powodu owu, mam plamienia owszem przed miesiączką ale na 2 dni tak koło 26 dc a nie 19 więc trochę mnie to niepokoi bo właściwie to skoro jest plamienia to powinnam już mieć @ a to by wskazywało że miałam cykl 23 dniowy, to trochę bez sensu. Fakt że jestem chora, wychodze z anginy i na antybiotykach ale to chyba nie powód do tak krótkiego cyklu.

A wiesz, że moja przyjaciółka miała też takie niewielkie plamienia. Tłumaczyła to sobie silną nadżerką i znalazła nawet mięśniaki( oczywiście bez podstawnie). Poszła do ginka, a ten oznajmia jej, że jest w ciąży - i już urodziła tydzień temu śliczną córeczkę. Także wszystko jest możliwe- czasem bez jakiejkolwiek przyczyny. Nie mówię że jest to reguła, ale się zdarza.

lopop ty mnie tak nie pocieszaj bo to by musiał być naprawdę cud żebym w ciąży była, ja już się tak nie nastawiam. Myślę że to wybryk mojego organizmu, poza tym nawet cycochy mnie nie bolą.

Witam dziewczyny, dzis mam wizytę na 13.50, zobaczymy, czy pęcherzyki sobie urosły i wówczas podadzą ni Ovitrelle - trzymajcie kciuki - tak bardzo bym chciała wiedzieć, czy ruszyły, czy moze znów sie troszkę zatrzymały!


Trzymam kciuki! Powodzenia!

hej dziewczyny może niektóre mnie pamiętacie albo i nie. Ostatnio pisałam tu w marcu. To szmat czasu ale nie chcą się tłumaczyć leżałam ze swoją kruszynką w szpitalu. Okazało się że na 4 miesiące przed porodem dopadła mnie choroba ciężarnych cholestaza. I niestety tych lepszych uroków ciąży kiedy mnięło mdłości i zawroty nie zaznałam bo w szpitalu byłoto niemożliwe. Ale na szczęśćia urodziłam śliczną zdrową dziewczynkę co prawda był poród wywoływany ale tylko tydzień przed terminem bo obawiali się że w 40 tygod. łożysko może przestać funkcjonować. I powiem Wam staraczki że warto czekać, poświęcić się i długo starać o tę małą kruszynkę. Teraz mam córeczkę nazywa się Wiktoria na znak naszego zwycięstwa nad chorobą. No ale jak narazie Wam mogę tutaj towarzyszyć i jak będę mogła pomóż służę pomocą a to dlatego że ginekolog kazał odczekać do 5 lat z następnym dzieciątkiem, żeby było wszystko oki. A co tam u Was dziewczyny? z tego co czytam BABO będzie miała dziewczynkę:) Kroptusia i wiele innych już mają szkraba i serdecznie Wam gratuluje:-)

Ja ciebie trochę kojarzę choć z forum rozstałam się chyba pod koniec kwietnia ale podczytywałam jeszcze i po nicku poznaje. Gratuluję córeczki! Dobrze że wszystko się fajnie skończyło!

A ja siedzę w pracy i rozmyslam o koleżance która własnie dziś miałą cesarkę i urodziła dziewczynkę.
Życzę wam miłego weekendu!
 
Sylwia Hej jak fajnie że sie odezwałaś!!!! i całe szczęście że macie zdrową Wiktorię!!! :))) bardzo się cieszę!!!!!!! :)

Agniesiar??

Pajka!!?
 
Hejka dziewczynki dawno mnie nie było ale cierpię na chroniczny brak czasu;-)pisanie pracy, jakieś zaliczonka troszkę was podczytuję w myślach odpisuję i obiecuję sobie że coś napiszę , a potem padam i zasypiam;-)
U nas bez więszych zmian tak jak wcześniej gdzies tam wspominałam mieliśmy umówioną wizytę w Inviccie u doktora Łukaszuka, sprawił na nas dość dobre wrażenie, ale więszość lekarzy takie wrażenie potrafi zrobić wiec tym się nie sugeruję, wierzę że nam pomorze i uda nam się wkońcu doczekać kruszynki.
Badania które nam zlecili wcześńiej czyli hormony, kariotyp, rezerwa jajnikowa wszystko oki nawet usłyszałam że mam taką rezerwę jajnikową że mogłabym obdarować kilka kobiet powiedziało mi to dwóch różnych lekarzy wiec mam nadzieję że się nie mylą.We wtorek mój mąż miał robione usg jąder , dlatego że lekarz uznał ze ma za dużó jakichś komórek okrągłych i trzeba sprawdzić czy to np. nie rakowe, szcześcliwie nie ma to zwiąku. I od razu zrobili mu DNA plemnika , wynik w piątek na wizycie. trzymajcie kciuki:tak::tak::tak:i jeśłi wszystko w porządku możemy zaczynać przygotowania do in-vitro. Ale tego dowiemy się w piątek.
Pajeczko trzymam kciuki za twoje testowanko:tak::tak::tak:

Oczywićie pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie staraczki :tak::tak::tak:
Lolitko co z tobą, czy ktoś wie co u niej!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:


No to wczoraj na podglądzie wyszło, ze jedno jajeczko urosło, ma 22mm więc o 21 podany Ovitrelle! Zastrzyk kompletnie bez bolesny, nie czuć nawt momentu wkucia. Przytulanka ma być w sobotę wieczorem i niedzielę rankiem.

Trzymajcie kciuki za owocne przytulanki!!!


Pajeczko - patrząc na twój wykres widzę :-)

Ewuniu co u Ciebie???
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pajkaa gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo się cieszę :-) masz piękny prezent na święta, życzę spokojnych świąt, spokojnych i szczęśliwych 9 miesięcy :tak: i mnóstwo szczęścia i pomyślności w nowym roczku :-D jeszcze raz z całego serducha gratuluję:tak:
 
Do góry