reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Nie możesz w ten sposób podchodzić - zawsze trzeba mieć nadziję i wierzyć!!!!

A skoro masz problemy z pękaniem, to dlaczego niczego ci nie daczą, ja w tym syklu będe drała Ovitrelle, by mieć pewność że pęknie wtedy gdy trzeba!
okazało sie to dopiero w zeszłym cyklu że coś nie tak jest pecherzyk pękł gdzieś mając 24 mm ale nie uwalniając komorki i powstała torbiel krwotoczna ciałka zółtego :-(
i w tym cyklu mam mieć ovitrelle wlaśnie! :confused2: może już dzisiaj ...
 
reklama
okazało sie to dopiero w zeszłym cyklu że coś nie tak jest pecherzyk pękł gdzieś mając 24 mm ale nie uwalniając komorki i powstała torbiel krwotoczna ciałka zółtego :-(
i w tym cyklu mam mieć ovitrelle wlaśnie! :confused2: może już dzisiaj ...

No to dobrze, ja też będę miała ale chyba dopiero w czwartek, jutro będe u gin. i sie dowiem. Powiesz mi czy boli!
 
Witam się Słoneczka

Pajeczko wykresik masz obiecujący bardzo:) ciekawa jestem jak dziś twoje temp:) 3mam mocno kciuki za ciebie i za twoje II kreseczki!!!!:tak::-)
No dzisiaj spadek i mysle, ze tempka spadnie i @ przylezie w terminie , na razie spadła o 0,2 st, ale zawsze tam mam 3 dni przed @

W 12dpo. poziom hcg wynosi od 10-100 jednostek, więc można śmiało testować, ale pewnie poczekaj jeszcze dzień lub dwa i będziesz wszystko wiedziała!!!

Trzymam kciuki -nadal.

Powiedz mi, bo wiem, że też jesteś na clo, ja mam dziś 10dc. i dziwny jakiś śluz taki biały, kremowy!! Czy wszystko ok?

Testowac nie bede chyba bo jakos nie mam odwagi :-(
a co do clo to niestety u mie on strasznie upośledza śluz wiec wcinam wiesiołka wiec u mnie to całkiem inaczej wygląda

Agniesiu wtrące swoje 3gr :-) ten poziom jest ale we krwi w moczu jest stężenie dużo niższe :confused2:
a co do śluzu to masz typowy NIEpłodny!:confused2:

Pajeczko trzymam kciuki!!!!!!!!:-)

Nie dziękuję.

Biały lepki czy kremowy to prawidłowu śluz w okresie nie płodnym :-) więc niczym się nie martw!

a ja dzisiaj mam usg kolejne spradzam czy co kolwiek pękło ... ja obstawiam że nie ... i będzie znowu klops :confused2:
Eve nie mozna tak podchodzic trza byc dobrej nadziei.

A u mnie zaczęły sie tylkowe objawy dla mojej @ wiec tylko czekam...
 
Ewa ranny ptaszku:-) oby ładnie pękną pęcherzyk, a jak jeszcze tego nie zrobił to Ovitrelle go załatwi:tak: Czekam na wieści.
Agniesiar ja miałam wczoraj robiony o godz 12 i prawie nic nie boli tylko ukucie czuć i potem przez kilka godzin delikatnie brzuch w miejscu podania.
Teraz czuje delikatne kucie jajnika pewnie nie długo pęcherzyk pęknie ma jeszcze 7godzin:-)

Pajkaa pamiętasz że Marzenka też bidoliła że jej tempka spadła i co fasolka jest.
Trzymam kciuki:happy:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Marzenka wiesdz jakie ja miałam cykle zawsze z objawami ciążowymi i co zawsze konczyły się @ wiec pewnie teraz tez tak bedzie. A Ty jakie miałas poczatkowe objawy miałas w ogole??
 
Marzenka wiesdz jakie ja miałam cykle zawsze z objawami ciążowymi i co zawsze konczyły się @ wiec pewnie teraz tez tak bedzie. A Ty jakie miałas poczatkowe objawy miałas w ogole??
pajeczko ja jedyne co mnie zaciekawilo to ze nie bolał mnie wogole brzuch na okres.... zawsze zaczyna bolec gdzies na tydzien przed @ a jakies 2 dni przed @ albo nawet 1 pomyslalam sobie ze w tym cyklu wogole mnie nie boli pewnie bede miala łagodna @ :-D:tak:
ale mialam np kilka objawów ktore odgonilam bo sadzilam ze znowu sobie wkrecam... a mianowcie ; jakos na tydzien przed @ bolala mnie codziennie wieczorami glowa, pikaly mi co jakis czas jajniki, cycuszki mnie boaly normalnie jak zawsze z tym ze zazwyczaj na 1-2 dni przed @ przestaja bolec a teraz nie przestaly i to wszystko, ale to nie byly jakies wielkie objawy ze juz sie nastawilam... byly tak malo zauwazalne ze je poprostu olalam ... a tu niespodzianka :tak:
 
a u Ciebie wyszly dwie ładne ktrseczski na ciążowym czy jedna słabsza i dlatego szłas na bete?

Ja zasze mam bezboleste @ jedynie w 1 dniu troche boli, natomiast cycki zawsze pare dni przed @ nie bolą , ale to moze byc tez z podwyzszonego progesteronu wiec sie nie nastawiam
 
reklama
a u Ciebie wyszly dwie ładne ktrseczski na ciążowym czy jedna słabsza i dlatego szłas na bete?
wyszla bardzo blada kreseczka....... ze maz ja dojrzal po jakis 4 minutach..... i na drugi dzien polecialam na bete bo tempka stala w miejscu na 36.8 i nie spadla..... :tak: jak dwa dni pozniej zorbilam drugi tescik to wyszla juz mocniejsza ale jeszcze nie taka tlusciutka :tak: zamierzam sobie jeszcze jeden kupic test zeby wyszly dwie grubiutkie kreseczki:tak:
o takie wyszly....
 

Załączniki

  • SP_A0243.jpg
    SP_A0243.jpg
    9,6 KB · Wyświetleń: 44
  • SP_A0244.jpg
    SP_A0244.jpg
    9,2 KB · Wyświetleń: 38
Do góry