reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Hej dziewczynki nie odzywałam sie bo zabiegana troszku jestem :zawstydzona/y:

Ja jeszcze nie testowałam, ani na becie nie byłam czekam cierpliwie, dzisiaj mam 28 dc wiec teoretycznie za 2 dni powinna przyjsc @ i martwi mnie dzisiejsza tempka :wściekła/y:to moze oznaczac, ze @ przyjdzie z nienacka bo zawsze 3 dni przed @ miałam juz spadek. Boli mnie jak cholera lewy jajnik z którego miałam owulkę, ze szok normalnie nie mówiąc, ze od owulki boli mnie codziennie podbrzusze jak na @, tylko ja takich bóli nie mam przed @ no i bolesne mam całe piersi włacznie z sutkami, ze oj jak biegam to masakra.

Skowronku - U mnie tak jak u karoli - raczej nie było wskazań kiedy najlepiej robić prolaktynę. Robiłam kiedy była potrzeba... przy prl nie ma to większego znaczenia :)

Pajko - jak u ciebie? Robiłaś test, czy idzies zna betkę? Trzymam kciuki. Ostatnio coś wysyp fasolinek :-)


no ja mam troszku andzieje, ale sie ni napalam bo u mnie różnie to bywało...
Pajeczko - Trzymam kciuki!!!

Nie dziękuję, z eby nie zapeszyc

Dzien Dobry:-)Ale dzisiaj brzydka pogoda,nic sie nie chce.Ja jestem taka wyspana,malutki cała noc i ranek kopniaczki wysyłał,troche odpoczoł,a teraz znowu:-)Kochane trzymajcie kciuki za dzisiejsza moją wizyte mam na 15tą,oby z synusiem było wszystko w porządku:tak:Pajkaa trzymam kciuki,równiez za reszta staraczek:tak:

No i wyszło szydło z wora moja prolaktyna po obciążeniu jest 20 razy wyższa :szok:
Dostałam lek noprolac na zbicie.Sama prolaktyna jest w normie.

Przykro mi, z poodu prolaktyny, ale dasz rade

Cholera cos mi sie popieprzyło z FF nie mam widocznego wykresu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
czesc dziewczyny jak kombinowac aby wykombinowac fasolke po 5 letniej spirali?

karola powiedz mi jak zrobic tak pieknego suwaka bo moj synek ma juz 5 lat i che umiescic jego dane na dole mojego wpisu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pajeczko -temperatura piękna, do tego te objawy, ale ci.............. nic nie mówię, tylko nadal mocno TRZYMAM KCIUKI!!!

Nie dziekuje, ale mam przeczucie , ze lada dzien bedzie mega spadek a co najdziwniejsze ja mam taką tempkę bez lutki wiec mysle, ze pozom progesteronu jest OK a ten jajnik to juz dzisiaj przesadza
 
U mnie nic ciekawego, właśnie wróciłam og gin. w lewym jajniku rosną sobie dwa jajeczka, jedno większe drugie znacznie mniejsze, więc pewnie mimo clo, będzie tylko jedno - a szkoda tak chciałam celować na bliźniaki!!! :-)

Więcej sie dowiem w środę, bo narazie są za małe, by wiecej coś powiedzieć.

Nie dziekuje, ale mam przeczucie , ze lada dzien bedzie mega spadek a co najdziwniejsze ja mam taką tempkę bez lutki wiec mysle, ze pozom progesteronu jest OK a ten jajnik to juz dzisiaj przesadza

Ty sobie mniej swoje przeczucia, a ja tu widzę piękny wykres i bolące cycusie i brzuszek, więc TRZYMAM KCIUKI I TYLE!!!:tak:;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
KAROLA.DENo i wyszło szydło z wora moja prolaktyna po obciążeniu jest 20 razy wyższa :szok:
Dostałam lek noprolac na zbicie.Sama prolaktyna jest w normie.

Bardzo mi przykro z powodu prolaktyny :(
Jak dlugo może potrwać jej obniżenie? Co to znaczy po obciążeniu? Sam wynik prolaktyny o niczym nie świadczy?
Pozdrawiam
 
Pajkaa wydaje mi się :-),że to jest to - więc nie myśl o tym znajdź sobie zajęcie co zajmiesz mysli. Trzymam kciuki za owocny teścik. Cierpliwości i powodzenia.
 
Pajeczko - zrób test za 2 dni - ja myslę, że @ nie przyjdzie :-), ale oczywiście nic nie mówię...:tak:
Dobrze, ze zabiegana jetseś, bo nie masz czasu rozmyślać.
:-)

Svensonka - jak się robi suwaczki jest opis w osobnym wątku - NIezbędnik staraczki - poczytaj.

Karola - jeśli zwykłą prolaktyna jest dobra a tylko po obciążeniu nawala, to się nie martw za bardzo - ponoć powoli odchodzi sie od obciążania przy badaniu. Ja miałam badania z obciążeniem 4 lata temu a teraz nikt mi z obciążeniem już nie bada. Dramatu nie ma!! :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie :happy:

Karola, ja miałam też mam mega wysoką prolaktynę po obciążeniu. Lekarz mi jednak powiedział, że jeżeli podstawowa jest w normie to jest w porządku. Już się nie leczy tej po obciążeniu. No chyba że "profilaktycznie" dla uspokojenia pacjentki. Ja miałam mieć przepisany bromergon pół tabletki dziennie ale stwierdziłam że nie ma sensu i jak widać nie było. A tarczycę badałaś?? TSH i przeciwciała anty TPO i anty TG??
 
Do góry