reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Hej
Lolitka,przykro mi :-(

mi też temp.wariuje jestem już po owulacji , w 13dc pęcherzyk 17mm ,a teraz mam już 24dc,a moja temp.jest na poziomie 36.5-36.7 pierwszy raz tak mam i nie wiem co sie dzieje :eek:
 
reklama
witajcie dziewczyny - widze, ze dyskutujecie o clo i pregnylu...
ja w tym cyklu mialam clo i robilam zastrzyk z pregnylu pomimo, ze ostatnio bez clo byla owu... moj M ma slaba armie wiec jest nam trudniej ( tez dostal clo i jeszcze cos - w tej chwili nie pamietam) mysle, ze clo i pregnyl nawet jak nie sa konieczne to nie zaszkodza tylko oczywiscie trzeba cykl monitorowac. Ja we wtorek ide zobaczyc czy jajo peklo zeby moc zaczac brac duphaston. endo tez chyba to byl 13dc bylo ladne bo 10 mm...
choc nie wierze, ze sie uda to mala nadzieje wciaz mam... bo to juz wlasnie minal rok jak sie staramy z lekarzem a poltorej wogole...
a jak widzicie na wykresie temperatury to nie wiadomo o co chodzi... ja juz prawie chyba na pewno jestem po owu a tam nic nie wykryto - tempka mi wariuje...


Gosiu więc pytanie do Cię mam :-) czy faktycznie po podaniu pregnylu owulka bardzo boli?? bo ja mam zacząć dopiero cykl z pregnylem wiec nie wiem jak to jest, ale wyczytałam z opinii innych dziewczyn, ze podobno boją strasznie jajniki!

Dzisiaj z ranca wlasnie wskoczylam na Twoj wykresik i sama stwierdzilam so siebie, ze masz dziwną sinusoidę. A powiedz mi jak dostałas pregnyl jakiej wielkosci byl pecherzyk?
 
a co z tym pęcherzykiem w 13dc?? od pary dni mnie brzuch na @ boli,wziełam Luteine bo w piatem musze iśc do gin.na biocenoze pochwy, mam nadzieje że wstrzymam do tego czasu @

Kochana to , ze mialas pecherzyk nie mowi o tym, ze on pękł! trza by było isc na montoring, zeby zobaczyc.
U mnie zaczął się śluz typowo przed @ więc pewnie jutro przyjdzie wielce oczekiwana dama:-D i do dzieła wio :tak:
 
Pajka
Gosia Ci powie o pregnylu...a mialam inny specyfik ale suma sumarum to samo....nic wogole nie czulam mimo ze mialam 16 pecherzykow

Nemezja
Moze Ci ten pecherzyk nie pekl....
 
Kochana to , ze mialas pecherzyk nie mowi o tym, ze on pękł! trza by było isc na montoring, zeby zobaczyc
mi zawsze pękały,no teraz się zmartwiłam :-( ale jakby nie pękł to chyba by mnie jajniki bolały??a mnie po tej niby owulce 2-dni później, brzuch już na @ bolał :-( ale Wam smęcę :zawstydzona/y:A może przez stres mi ta temp.wariuje,mam stress przed hsg :eek:
 
to ja własnie przy tych ziółkach miałam w tym cyklu 10 pęcherzyków, ale niestety ani jeden nie był dobrych rozmiarów. Mam nadzieje, ze clo zadziała tak jak ostatnio :-), że będą ładne pecherze.

Lolitko a przy jakich rozmiarach pęcherzyka powinni podac taki specyfik?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
nie musi bolec jak peka.....

i nie martw sie kochana hsg - troszke bolesne ale krotkie. dasz rade dla dzidzi

Pajka - specyfik sie podaje jak pecherzyk ma okolo 18-20mm....i wtedy po okolo 36 godzinach od tego masz owu
 
reklama
mi zawsze pękały,no teraz się zmartwiłam :-( ale jakby nie pękł to chyba by mnie jajniki bolały??a mnie po tej niby owulce 2-dni później, brzuch już na @ bolał :-( ale Wam smęcę :zawstydzona/y:A może przez stres mi ta temp.wariuje,mam stress przed hsg :eek:

Ja miałam takie cykle, ze wariowała mi tempka skakała , opadała a potem sie okazywało, ze nie pękł pęchol. Każda kobieta ma w swoim życiu pare cyklu bezowulacyjnych...

Ja na szczescie drożnośc miałam robioną na śpiąco przy laparoskopii wiec po przebudzeniu dostałam prochy i tyle.Potem lekko krwawiłam, ale to podobno normalne
 
Do góry