reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

no ja wlasnie sie nad nim zastanawiam a podobno on tez sie specjalizuje w tematach bezpłodnosci i jest dosc znany tylko zapomnialam jego nazwiska a co do pregnylu to znalazłam, ze on działa:

  • Indukcja owulacji w niepłodności spowodowanej brakiem owulacji lub upośledzeniem dojrzewania pęcherzyków.
  • monitorowana hiperstymulacja jajników w celu uzyskania komórek jajowych do zapłodnienia pozaustrojowego
boshe, przeciez ja ma wsztko ok z jajnikami i pecherzykami......zalamie sie chyba:((( na hu... on karze brac pregnyl.....:-:)-:)-( nie no, zmieniam gina.....
 
reklama
boshe, przeciez ja ma wsztko ok z jajnikami i pecherzykami......zalamie sie chyba:((( na hu... on karze brac pregnyl.....:-:)-:)-( nie no, zmieniam gina.....

chyba, ze on sie boi, ze pzy clo jak bedziesz brala go bedziesz miala zwiekszoną liczbe pecherzykow i wtedy moze dojsc do powstania torbieli. Wtedy poda pregnyl, zeby to popękało, ja widze tylko takie wytłumaczenie jego decyzji
 
doczytałam jeszcze z anglojęzycznej strony, ze pregnyl odpowiedzialny jest za wsparcie fazy lutealnej. Ale powiedz mi jak on Ci go kazał brac
 
doczytałam jeszcze z anglojęzycznej strony, ze pregnyl odpowiedzialny jest za wsparcie fazy lutealnej. Ale powiedz mi jak on Ci go kazał brac
NO jeszcze nie kazal, mowilam , ze najpierw na monitoring isc i wtedy mial mi powiedziec o i jak, teraz tylko recepte mi dal a nie mowil jak mam go brac....tzn cos tam mowila ale ja nie pamietam dokladnie, zszokowana bylam tym endo i wogole wiec puscilam to drugim uchem:sorry2:
 
wiesz ja wiem u siebie, ze bez pregnylu u mnie clo nie zda rezultatu bo pechole są za duze i pregnyl musi byc natomiast na Twoim miejscu posżłabym na konsultacje do innego gina. Bo jak dla mnie to jest mega dziwne.
A powiedz mi Twoj M robił badania? Moze nie u Ciebie jest problem skoro masz normalne owulki itd?
 
ale i tak wyczytalam, ze przed braniem clo i pregnylu trza miec zrobione wszystkie badania hormonalne no i glownie lekarze przy tym zestawie dobijają jeszcze luteine albo wladnie duphaston
 
wiesz ja wiem u siebie, ze bez pregnylu u mnie clo nie zda rezultatu bo pechole są za duze i pregnyl musi byc natomiast na Twoim miejscu posżłabym na konsultacje do innego gina. Bo jak dla mnie to jest mega dziwne.
A powiedz mi Twoj M robił badania? Moze nie u Ciebie jest problem skoro masz normalne owulki itd?
No tak mysle ze chyba pojde do gina innego na konsultacje....
A moj małż robił badanie nasienia, wszystko jest wporządku:tak: mogłabybyc troszkę lepsza ruchliwosc, ale ogolnie jest ok, rozpoznanie - normospermia..
takze nie wiem wogole gdzie lezy problem.... chyba w mojej glowie....
 
ale i tak wyczytalam, ze przed braniem clo i pregnylu trza miec zrobione wszystkie badania hormonalne no i glownie lekarze przy tym zestawie dobijają jeszcze luteine albo wladnie duphaston
No wlasnie!!!! A jak ja do niego powiedzialam chyba z 2 miesiace temu, ze moze ja sobie zrobie badania wlasnie te hormonalne a on do mnie : a po co? skoro owulacja i jest w szystko ok, to nie potrzebnie, chyba ze chcę pieniądze bez sensu wydac....:dry::confused:
 
reklama
No tak mysle ze chyba pojde do gina innego na konsultacje....
A moj małż robił badanie nasienia, wszystko jest wporządku:tak: mogłabybyc troszkę lepsza ruchliwosc, ale ogolnie jest ok, rozpoznanie - normospermia..
takze nie wiem wogole gdzie lezy problem.... chyba w mojej glowie....


No to macie fajnie u nas niestety słaba armia, ale walczymy dopoki choc jeden bedzie żywy ;-)
Nie wiem moze sie zastanowimy nad IUI w nowym roku jak sie nie uda normalnie.
Bardzo mozliwe, ze u Ciebie psychika działa

Ja na razie jestem podłamana bo ostatnio dostałam @ w autobusie!! i teraz mi sie to samo zrobi cos czuje:wściekła/y:
 
Do góry