reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Pajka


Tak sa jakies tabletki na endo ale nie wiem zbyt duzo o tym bo jestem przeciwna wsiej chemii...Mozesz poszperac w necie to napewno znajdziesz nazwe

No na endo z natury to jednak wino i ryby...jeszcze omegi, ale wino i ryby to podstawa i nie ma zamiennikow
 
reklama
Kochana to nie chodzi o długosc tylko o to własnie jakie masz ciałko zółte bo za to jest odpowiedzialny progesteron a raczej jego odpowiedni poziom :)
Jak masz niedomoge ciałka żółtego to wlasnie wtedy przepisują lutke albo duphaston. Ja osobiscie wole lutke bo na mnie lepiej dziala a duphaston rozwalil mi cykle raz mialam 25 dni raz 50 dni
A jak mam to sprawdzic?? Mam sobie badanie progesteronu zrobic?
 
widzisz ja wcinam kwas omega 3 6 i 9 + kws foliowy a i tak mialam do d..y endo ;-) no ale teraz cierpliwie czekam na @ zeby sie postarac. Kurcze szkoda, ze nie ma Nektarynki - bo zastanawiam sie czy pic dalej tez te zioła
 
A jak mam to sprawdzic?? Mam sobie badanie progesteronu zrobic?

No najlepiej tylko ja raz robilam w 19 dc a raz w 21 dc wiec nie wiem dokładnie kiedy trza to zrobic. U mnie był taki problem, ze mimo, ze progesteron mam w normie bo norma byla do 25 a ja mialam 24,1 to i tak miałam mega długie cykle bezowulacyjne. Wiec nie wiadomo skad u mnie ten problem. Moze dlatego, ze zawsze mialam badania w cyklach bezowulacyjnych bo w ogole mam rzadko naturalną owulkę

Dlatego ja walcze o blizniaki :tak:i całą parą w tym nocym co bedzie cyklu;-)
 
Marzenixxx

Trza zbadac progesteron... ale powiem Ci ze zwykle dlugoc fazy jest wyznacznikiem tego czy faza jest ok czy nie.... zwykle krotka=progesteron spie..rzony
 
No najlepiej tylko ja raz robilam w 19 dc a raz w 21 dc wiec nie wiem dokładnie kiedy trza to zrobic. U mnie był taki problem, ze mimo, ze progesteron mam w normie bo norma byla do 25 a ja mialam 24,1 to i tak miałam mega długie cykle bezowulacyjne. Wiec nie wiadomo skad u mnie ten problem. Moze dlatego, ze zawsze mialam badania w cyklach bezowulacyjnych bo w ogole mam rzadko naturalną owulkę

Dlatego ja walcze o blizniaki :tak:i całą parą w tym nocym co bedzie cyklu;-)
No to sobie porobie badania w tym cyklu..... eh.... jakie to wszystko skomplikowane...
Zycze ci zeby dane ci było miec dwoch cudownych urwisków:-D lub urwiski:-D
 
ja jakos jestem pozytywnie nastawiona, ale dalam sobie czas do konca grudnia jezeli sie nie uda to sobie odpoczne od staran na jakis dluzszy czas. Ostatnio jedna z lekarem mowila mi o jesnym facenie TYLKO PROSZĘ SIĘ NIE ŚMIAĆ - on jest bioenergoterapeuta. Jedna z pacjentek po 9 latach staran poszla do niego - podobno ja wyleczyl i jest juz w ciazy- nie wiem na ile to jest prawda bo ogolnie w to nie wierze, ale zaczelam sie nad tym zastanawiac.

Na razie do leków postanowiłam dołączyć muzyke relaksacyjną i oczywiscie męża :-D
 
ja jakos jestem pozytywnie nastawiona, ale dalam sobie czas do konca grudnia jezeli sie nie uda to sobie odpoczne od staran na jakis dluzszy czas. Ostatnio jedna z lekarem mowila mi o jesnym facenie TYLKO PROSZĘ SIĘ NIE ŚMIAĆ - on jest bioenergoterapeuta. Jedna z pacjentek po 9 latach staran poszla do niego - podobno ja wyleczyl i jest juz w ciazy- nie wiem na ile to jest prawda bo ogolnie w to nie wierze, ale zaczelam sie nad tym zastanawiac.

Na razie do leków postanowiłam dołączyć muzyke relaksacyjną i oczywiscie męża :-D
Ja tam sie nie smieje, mam kolezanke ktora poszla wlasnie do takiego goscia i on jeszcze jest kregarzem do tego tez sie dlugo starala o dziecko, on jej nastawil jakis kreg, powiedzial ze ten ktory byl odpowiedzialny za plodnosc, w kazdym razie na drugi miesiac zaszla w ciąże..... czy to dziala czy nie dziala ale jej pomoglo, uwazam ze lepiej takich rzeczy sprobowac anizeli sie faszerowac lekami....:sorry2:
 
reklama
no ja wlasnie sie nad nim zastanawiam a podobno on tez sie specjalizuje w tematach bezpłodnosci i jest dosc znany tylko zapomnialam jego nazwiska a co do pregnylu to znalazłam, ze on działa:

  • Indukcja owulacji w niepłodności spowodowanej brakiem owulacji lub upośledzeniem dojrzewania pęcherzyków.
  • monitorowana hiperstymulacja jajników w celu uzyskania komórek jajowych do zapłodnienia pozaustrojowego
No i zarówno clo jak i pregnyl powodują zwiekszone szanse na ciaze mnogieNo i odobno tn koles leczy tez mgreny :) wiec tym bardziej chyba sie do niego wybiore:)
 
Do góry