reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

a jakie to niby male endo bylo ?
niecałe 8mm.. z tym ze 3 dni wczesniej miało 9,5 mm...

Kochana ja bym chciala miec takie endo :) podobno do zaplodnienia trza iec min 8 mm wiec moim zdaniem u Cie było ok??
to ja miałam endo malutkie 1,5 mm w porównaniu do mnie to Ty miałas giganta :)
No niby tak, ale wydaje mi sie ze tu chodzi o to ze nie wiadomo dlaczego zmalało w ciagu 3 dni....:-(
 
reklama
Marzenkoja miałam tak, ze jeden lekarz mowil cos innego drugi całkiem co innego wg jednego pecherzyk mial 26 mm a drugi mowil 18 mm - a najciekawsze bylo to, ze ani torbieli ani owulki nie było !
jak masz zaufanie do Twojego lekarza to ufaj jemu a co on na to powiedział?
 
Marzenixx

Nie zmalalo kochana. Ktorys po prostu zle zmierzyl...Mi jak mierzyli na 3 monitoringach przed owu to za kazdym razem bylo takie same.Jak uroslo tak zostalo....Niemozliwe zeby tak duzo zmalalo i to jeszcze przed owu
 
Marzenkoja miałam tak, ze jeden lekarz mowil cos innego drugi całkiem co innego wg jednego pecherzyk mial 26 mm a drugi mowil 18 mm - a najciekawsze bylo to, ze ani torbieli ani owulki nie było !
jak masz zaufanie do Twojego lekarza to ufaj jemu a co on na to powiedział?
Wlasnie powiem ci ze juz sama nie wiem czy mam mu ufac, niby jest on najlepszy u nas w koszałkowie, ale kto tam wie....
On powiedzial ze cos mu sie nie podoba to endo, ze moze dojsc do zgniezdzenia owszem,ale powinno byc wieksze....... ale powiedzial ze moze mam wlasnie problem z cialkiem żółtym dlatego ten pregnyl mi przepisal.....
 
Marzenixx

Nie zmalalo kochana. Ktorys po prostu zle zmierzyl...Mi jak mierzyli na 3 monitoringach przed owu to za kazdym razem bylo takie same.Jak uroslo tak zostalo....Niemozliwe zeby tak duzo zmalalo i to jeszcze przed owu
lolitko w piatek mialam 9,5 mm , owu byla z soboty na niedziele, a w poniedxialek bylo endo 8mm.....
ja juz sama nie wiem....o co chodzilo ... w sumie to nie wiem co mam robic......:-(
 
ja na problem z ciałkiem zółtym mam brac luteine a jak Ci kazał brac ten pregnyl?? bo az jestem ciekawa?
teraz to juz nic jak przyjdzie @ to przy clo powinnas miec ładne endo :)
 
ja na problem z ciałkiem zółtym mam brac luteine a jak Ci kazał brac ten pregnyl?? bo az jestem ciekawa?
pajko jeszcze kazal brac, dopiero gdzies w nastepnym cyklu albo jeszcze w kolejnym.... ale najpierw bedziemy robic monitoring i zobaczymy co to bedzie u mnie, powiedzial ze moze sie okazac ze nie bedzie mi potrzebny, albo zastosuje go dopiero przy IUI bo tez z nim o tym rozmawialam ze jaki mi sie jeszcze ze 2-3 cykle nie uda to chyba do IUI podejde , poprostu narazie wypisal mi recepte tylko....
 
Marzenixx - chlej wino do owu, i jedz rybki na endo.

Pajkaa - przy clo to raczej sie pogarsza endo....tak jak przy kazdj stymulacji rzadko sie zdarza zeby to na plus dzialalo
 
lolitko no taki mam zamiar pic wino :)):-)
myslisz ze powinnam zmienic gina? ze potrzebny m i ten pregnyl?? moze rzeczywiscie tylko luteina albo dupaston jest mi potrzebny.....:confused:
 
reklama
Do góry