reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
A nic ciekawego :confused2: to czekanie jest dobijające ... a co więcej - jak wejdziesz na moj wykres to w notatce jest wsio opisane :confused2:troszke nie ciekawie ale mam nadzieje ze sie uda!

Oj no to masz głowę pełną!

Bardzo mi przykro, że tak mało czasu macie na walkę - ale trzymam kciuki na maxa, ale moze dla pewności kiedy jest owu. polataj na monitorowanie (o ile ten cykl był by stracony - choć trzymam kciuki!!!)

Przytulam - musisz mieć trochę optymizmy - bo to potrzebne!!!

No i jeszce jedno może w przyszłym cyklu jakiś wyjazd we dwójkę, bez pracy, nerwów itp.

trzymam kciuki!!!!
 
Z wykresu to rzeczywiście tak to wygląda, ale z monitoringu to raczej nie bardzo, bo w czwartek miałam 21mm i przyrastało do tego momentu co 2mm.
Więc raczej, gdyby doszło do owu, w niedzielę, to albo było przerośnięte, albo zwolniło na samym końcu, no nic zobaczymy co mi powie gin.

Mam nadzieję tylko, że pękło!
mnie tez ff pokazal, ze owu byla we wtorek w zeszlym cyklu a u gina we wtorek wlasnie okazalo sie ze jajo juz bylo pekniete...a owu mialam kolo niedzieli albo nawet soboty...

Ja sie czuje nieciekawie. Od 5 rano ostry bol w brzuniu. Jestem oslabiona i plecy mnie nawalaja....
lez i odpoczywaj lolitko...

A ja mam chyba wszystkie objawy po clo ktore sa na ulotce... wczoraj zaczelo sie od zaburzen widzenia...a teraz mam jakiegos mega dola...
 
Ostatnia edycja:
Agniesiar dzieki! :) co prawda juz urlopu nie mamy .... a z reszta faktycznie nie chce myslec ze będzie jeszcze jakis cykl .... zmeczona jestem juz tym wiem ze szybko ale to przez ten ograniczony mocno czas na starania :(
 
Ewuniu - bedzie dobrze - ja pomimo podlego nastroju i chwil zalamania i tak wierze, ze bede miala dzidzie...wy rowniez... zycze wam duzo cierpliwosci i spokoju...
moj K idzie w czwartek na badanie nasienia zeby zobaczyc czy u niego nic sie niedzieje... bo niby trzy ciaze byly ale nigdy nic nie wiadomo
 
Agniesiar dzieki! :) co prawda juz urlopu nie mamy .... a z reszta faktycznie nie chce myslec ze będzie jeszcze jakis cykl .... zmeczona jestem juz tym wiem ze szybko ale to przez ten ograniczony mocno czas na starania :(

Rozumiem Cię słoneczko - wiem, ze jeszcze może bardzo długo nie walczycie, ale mało szans zostało - jak mogę tak Cie wspieram i przytulam.

Pamiętaj musisz myśleć pozytywnie i nie denerwować się, co by hormony w miarę stabilne były!

PRZYTULAM!!!!
 
reklama
Ewuniu - bedzie dobrze - ja pomimo podlego nastroju i chwil zalamania i tak wierze, ze bede miala dzidzie...wy rowniez... zycze wam duzo cierpliwosci i spokoju...
moj K idzie w czwartek na badanie nasienia zeby zobaczyc czy u niego nic sie niedzieje... bo niby trzy ciaze byly ale nigdy nic nie wiadomo
:sorry: ach cierpliwosc mam tylko ehhhh..... po co komu zegary :cool: ten czas tak leci nieublaganie :confused2: dobra nie smece :-) ja tam czuje juz sie fasolkowo :cool2: moze jak sobie wmówię to dzidzia będzie :-D
trzymam kciuki za badania M.! beda pikne! :tak:
Rozumiem Cię słoneczko - wiem, ze jeszcze może bardzo długo nie walczycie, ale mało szans zostało - jak mogę tak Cie wspieram i przytulam.
Pamiętaj musisz myśleć pozytywnie i nie denerwować się, co by hormony w miarę stabilne były!
PRZYTULAM!!!!
:sorry: wiesz staramy sie pol roku ale ja na to czekalam ponad 3 lata wiec dla mnie ten czas sie bardzo wydłużył :eek: ale narazie dajemy rade bo pomiedzy rozmyslaniami o dziecku jednak trzeba mysleć o zdrowiu M. to jest teraz najważniejsze :sorry:
Dzięki za przytulaski :-)
 
Do góry