reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Lolitko co ja tu przeczytałam:shocked2:, że Ty już ... Trzymam mocno kciuki przez całe dwa tygodnie no i potem też;-)
Trzymaj się, odpoczywaj i bądź dobrej myśli

Pozdrawiam Agę27, Karolę.de no i Pajeczkę

Witam nowe Laski:tak: tu jest naprawdę fajnie;-)

Oh mykam już bo jutro rano wstaję o 5;00 do pracki, pozdrawiam Was i życzę pięknych snów
 
reklama
Aga27
Cieszę się że czujesz się lepiej.Dobrze że zmieniasz klinikę często to pomaga.
Pracujesz w żłobku?:happy:
Smiling
Jak długo staraliście się o córeczkę?
Ania
O matko 5 rano to prawie środek nocy.:)
 
Lolitko - jak tam dziś samopoczucie?

Mam nadzieje, ze dbasz o siebie w dwupaku ;-)


Mi dziś w końcu temperatura strzeliła do góry, jade dziś do gin. wiec sie dowiem co i jak tam jest, może powie mi patrząc na wykres kiedy obstawia owulację?

Pozdrawiam!
 
Czesc dziewczynki ;-)
Zajeta cos jestem i nie mam czasu nawet poplotkowac z wami ...:-(

Ale trzymam kciuki za fasoleczki przyszle :-)
Agniesiarr na moje oko owu byla wczoraj bądź przedwczoraj :tak:

Z wykresu to rzeczywiście tak to wygląda, ale z monitoringu to raczej nie bardzo, bo w czwartek miałam 21mm i przyrastało do tego momentu co 2mm.
Więc raczej, gdyby doszło do owu, w niedzielę, to albo było przerośnięte, albo zwolniło na samym końcu, no nic zobaczymy co mi powie gin.

Mam nadzieję tylko, że pękło!
 
Agniesia

Zrobisz dzi monitoring i sie wszystko wyjasni. Ja stawiam ze owu byla wczesniej niz wykres pokazuje
Ja sie czuje nieciekawie. Od 5 rano ostry bol w brzuniu. Jestem oslabiona i plecy mnie nawalaja....
 
Agniesia

Zrobisz dzi monitoring i sie wszystko wyjasni. Ja stawiam ze owu byla wczesniej niz wykres pokazuje
Ja sie czuje nieciekawie. Od 5 rano ostry bol w brzuniu. Jestem oslabiona i plecy mnie nawalaja....

Jak byłam w ciaży z Julcią to dokładnie tak samo sie czułam i dlatego byłam pewna że dostanę @, ale nie dostałam:tak:

Pamiętaj by dużo odpoczywać!!!

Dbaj o siebie!
 
Bol byl ostry na tyle ze nie moglam na boku spac, tylko na wznak mala bolalo.
Wiesz - u mnie jest troche inaczej z tego wzgledu ze mi sie w srodku wsio goi po punkcji. I mam wysokie ryzyko hiper, co sie objawia miedzy innymi bolami w brzuchu - wiec jestem przygotowana na wszytsko

Ponadto to dopiero 1 dzien po transferze wiec raczej te objawy z ciaza zwiazane byc nie moga - za wczesnie
 
reklama
Bol byl ostry na tyle ze nie moglam na boku spac, tylko na wznak mala bolalo.
Wiesz - u mnie jest troche inaczej z tego wzgledu ze mi sie w srodku wsio goi po punkcji. I mam wysokie ryzyko hiper, co sie objawia miedzy innymi bolami w brzuchu - wiec jestem przygotowana na wszytsko

Ponadto to dopiero 1 dzien po transferze wiec raczej te objawy z ciaza zwiazane byc nie moga - za wczesnie

No jak nie mogą, przecież twoje cudo próbuje sie przyczepić mamusi, a ten moment jest bolesny!

No i oczywiście zdaje sobie sprawę, ze ciebie to jeszcze z innych powodów może boleć - mam nadzieję, ze bierzesz coś rozkurczowego, bo duphaston to pewnie na bank dostałaś!
 
Do góry