reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

fajnie,najwazniejsze,ze Ci sie podoba no i w koncu masz zajecie! nie siedzisz w domu,jestes wsrod ludzi,praca pomaga zapomniec tez o problemach itp!
ja wlasnie jestem na etapie szukania,jautro ide do przedszkola bo kazali mi przyniesc cv...tez juz bym chciala cos znalezc,ale wiem,ze predzej czy pozniej mi sie uda!pozdrawiam.


Masz racje przestane myslec bo ostatnio to nie daje rady,mozg mi sie lasuje:-(
A tak bedzie jakies zajecie:-)to pewnie dawaj,moze cos sie trafi,jak ja mieszkalam dwa lata w londynie to szukalam po sklepach z ciuchami,ale niestety to byly poczatki mojego angielskiego wiec nie moglam znalesc,potem jak juz sie nauczylam jezyka to musialam wyjechac i wrocilam do norwegii i juz tu zostane:-)
Powodzenia i bede trzymac kciuki za ciebie kochana:-)
 
reklama
hmmm ...wiedzialm wlasnie zobaczylam ze dostalam wredna@ dwa dni za wczesnie,a od niedzieli tak duzo myslalam o dziecku ze z nerw mialam plamnienie:-(
Nie wyjde od lekarza jak nie zrobi mi badan albo cholera w polsce zrobie!!!
Moze jak bede chodzic do pracy nie bede myslec,ale watpie bo jak tu nie myslec o dzieciach kiedy nie mozna o nich wzroku oderwac bo sa tak piekne:-)
 
witam jestem pierwszy raz na tym forum i mam pytanko czy kturas z was miała zapisane luteine na wywołwnie miesioczki i jak sie czułyscie po luteinie ????? pozdrawiam
 
witam jestem pierwszy raz na tym forum i mam pytanko czy kturas z was miała zapisane luteine na wywołwnie miesioczki i jak sie czułyscie po luteinie ????? pozdrawiam

zlotko ja ci nie pomoge,...ale napewno ktoras ci odpowie i doradzi:-)
A tak wogole WITAMY U NAS...i zyczymy przyjemnego czasu z nami kobitkami..:-):tak:
 
hmmm ...wiedzialm wlasnie zobaczylam ze dostalam wredna@ dwa dni za wczesnie,a od niedzieli tak duzo myslalam o dziecku ze z nerw mialam plamnienie:-(
Nie wyjde od lekarza jak nie zrobi mi badan albo cholera w polsce zrobie!!!
Moze jak bede chodzic do pracy nie bede myslec,ale watpie bo jak tu nie myslec o dzieciach kiedy nie mozna o nich wzroku oderwac bo sa tak piekne:-)
Kochana tak mi przykro:-( ale nie martw się teraz masz pracę to przestaniesz ciągle myśleć o dzidzi, mimo tego, że w pracy jest ich sporo i w końcu się uda. :blink: a te badania pewnie, że zrób masz do tego prawo, żeby lekarz Ci je wykonał. Jesteśmy z Tobą. Całuję i pozdrawiam.
 
witam jestem pierwszy raz na tym forum i mam pytanko czy kturas z was miała zapisane luteine na wywołwnie miesioczki i jak sie czułyscie po luteinie ????? pozdrawiam

Witam Cię serdecznie na forum, ja niestety nie mogę Ci pomóc bo nie brałam takich tabletek, ale myślę, że koleżanki, które miały z luteiną styczność to się podzielą z Tobą informacjami na jej temat.:-)
 
reklama
OLICA wydaje mi się że wszytko w porządku tylko ten estradiol trochę wysoki, nie wiem co to znaczy? pozdrawiam

OLICA już wiem że możesz mieć owulację, albo jest bardzo blisko.trochę dziś mało myslę!!

Olica-PCOS mozesz sprawdzic na badaniu usg dopochwowym u ginekologa, ale moim zdaniem nie masz PCO, bo mialabys zachwiany stosunek hormonkow LH i FSH a u Ciebie jest bliski 1.
Jak zbadac niedroznosc inaczej to-nie mam pojecia, ale chyba jedynym sposobem jest to bolesne badanie, na ktore przygotowywuje sie Lilu.
Ale kochanie-dlaczego robilas te hormony w takim dziwnym dniu tzn11dc??? Tradycyjne powinno sie je robic albo miedzy 2-4 dc albo w 14 dc...
Masz ponizej link do 2 stronek z interperatcja wynikow, moze cos Ci pomoze:
normy_laboratoryjne_dla_kobiet_oraz_interpretacja_wynikow_badan_hormonalnych - Wiki 28dni
Laboratorium Centralne - normy

Buziaki!

Pco można zdiagnozować przez badanie usg.

:-D:-D

Olica tylko tak dziwnie wyniki w 11 dniu cyklu:confused:
Najlepiej jak zinterpretuje to lekarz.

U mnie można by było mówić o niewydolności przysadki (stosunek LH do FSH wynosi 0.43 to za mało pomimo, że mieszczą się w normie) ale najpierw mąż musi zrobić badania później ja na drożność jajowodów i dopiero można dać jakiekolwiek leki. Tyle badań ale to z ostrożności by nie narobić całkowitego bałaganu w moim organizmie.
Cały czas czekamy z badaniami M na to by miał urlop (za jakieś dwa tygodnie) bo wtedy plemniki będą wypoczęte:-D

Dziewczynki dziękuję Wam za opinie. :-)

Lekarz mi powiedział, że skoro mam cykle 40 dniowe to nieważne kiedy zrobię badania, więc go posłuchałam i zrobiłam nazajutrz po wizycie u niego.

Moim zdaniem w 14 dc byłoby u mnie to samo co w 11 dc , bo czuję, że moja owulacja o ile jest to jest dopiero w 24 lub 27 dc.

Niunia myślę, że lekarz teraz wyśle na badanie mojego męża żeby wykluczyć jego "winę" a dopiero potem to koszmarne jak sądzę HSG brrrr

Nie wiem jak Lilu ty to psychicznie znosisz. Jak pisałam wcześniej ledwo wytrzymałam na wypalaniu nadżerki. BRrrrr
 
Do góry