reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Marzenix wynocha na betę bo my tu dostaniemy nerwicy przy Tobie - przez cały weekend tak się będziesz męczyć?
nie chce isc na bete bo sie boje ze nie wyjdzie a tak mimo iz wiem ze nie wyszło to i tak sie gdzies podswiadomie łudze jeszcze...... ale ja naprawde mam stresa teraz przed obrona i podejrzewam ze dlatego mi sie @ przesunela i pewnie przylezie dzis lub jutro po obronie, dlatego jesli do niedzieli ie przyjdzie to napewno w poniedzialek na bete pojde.......:sorry2:
 
reklama
jesu dziewczyny ja tych nerwów chyba sraczke dostałam, naprawde tyle nerwów naraz i ani apetytu nie mam ani nic :(:dry:

Jadźka wyluzuj trochę.
Pamiętaj na obronę wchodzisz już z oceną 3 a na obronie walczysz tylko o ocenę. Żeby utrzymać ocenę musisz odpowiedzieć na jedno pytanie. A przecież sama pisałaś pracę więc odpowiesz chociaż na pytanie z pracy.

OBRONA TO TYLKO FORMALNOSC

Nerwów się nie pozbędziesz bo to normalka ale postaraj się trochę uspokoić bo ze sraczką raczej długo nie będziesz bronić pracy albo odwrotnie jak cię przypili to na wszystkie odpowiesz z ciśnienia.
Albo patologia w praktyce na sali.
 
mi chyba nikt nie przetlumaczy :sorry2: co jakis czas patrze na te testy gdzie sa bladzienkie kreseczki i sobie myśle no przeciez są! to przeciez musi znaczyc ciąze..... wczesniej nigdy nie bylo nawet cienia cienia..... a za chwile brzuch boli i sie mysle, ze to nieprawda pewnie zaraz @ przykezie i bede miala jakby ktos mi w morde strzelił i przenigdy nie kupie testów z allegro! a zreszta ja nie wyobrazam sobie ze jestem w ciązy , dla mnie to abstrakcja jak nie wiem.....:sorry2:
MARZENA!!!!!!!! Bo Ci ręcznie zaraz wytłumaczę-wwwrrrr
Trzeba było zrobic ta betę i wiedziałabyś na pewno na czym stoisz,a jeśli jesteś-A JESTEŚ-w ciazy to duży stres wcale nie jest dla Ciebie wskazany.A jak zaslabniesz albo coś??!!He!!!
Zwłaszcza że jutro masz taki nerwowy dzień
 
Jadźka wyluzuj trochę.
Pamiętaj na obronę wchodzisz już z oceną 3 a na obronie walczysz tylko o ocenę. Żeby utrzymać ocenę musisz odpowiedzieć na jedno pytanie. A przecież sama pisałaś pracę więc odpowiesz chociaż na pytanie z pracy.

OBRONA TO TYLKO FORMALNOSC


Nerwów się nie pozbędziesz bo to normalka ale postaraj się trochę uspokoić bo ze sraczką raczej długo nie będziesz bronić pracy albo odwrotnie jak cię przypili to na wszystkie odpowiesz z ciśnienia.
Albo patologia w praktyce na sali.
niby to wszytsko wiem hehe ale moj organizm zawsze tak przed kazdym egzaminem wariuje.....:sorry2:
 
No kurka wodna czy ta kobieta nierozumie że od stresu nie robią sie na teście ciążowym II ?????????????????????
Marzenixx do jasnej cholery - uwierz w końcu że jesteś w ciąży kobieto!!!!!!!!!!!! No ja już z Tobą nie mogę. Wypieprzaj mi w tej chwili na bete i nie denerwuj mnie do jasnej cholery!!!!!!!!!!!

Mazakiem Ci ktoś te kreski narysował???????
 
juz mnie nie bijcie:sorry2:
ja poprostu nierazsobie wkrecalam ze sie udalo i robilam co chwile testy a @ i tak przylazila ze teraz sie boje i juz.... nie wiem jak mnie cos napadnie to moze dzis kupie testa i z ranca jutro zrobie...:tak:a betke dopiero w poniedzialek:tak:;-)
 
juz mnie nie bijcie:sorry2:
ja poprostu nierazsobie wkrecalam ze sie udalo i robilam co chwile testy a @ i tak przylazila ze teraz sie boje i juz.... nie wiem jak mnie cos napadnie to moze dzis kupie testa i z ranca jutro zrobie...:tak:a betke dopiero w poniedzialek:tak:;-)

No w końcu zaczynasz gadać jak człowiek!
Jutro rano czekam na wieści jaki wyszedł test..A najlepiej dawaj mi numer komórki to Ci rano przypomnę o sobie i o teście!
 
Marzenix - na BETĘ idź!!!!!! NATYCHMIAST!
Stres się bardzo przenosi na dziecko! Czy ty wiesz co to są hormony stresu i jaki mają wpływ na dziecko?

Co mogą hormony stresu?
Płód jest wrażliwy na zmiany hormonalne w organizmie mamy, co nie zawsze jest szkodliwe. Hormony stresu krążą w jej krwioobiegu także w normalnych warunkach, ale problemy zaczynają się, gdy ich poziom staje się zbyt wysoki. Jeśli w czasie ciąży przeżywasz długotrwały stres, czujesz silny lęk, dziecko jest narażone na prawdziwy „zalew” kortykosterydów i katecholamin (hormonów stresu wydzielanych przez nadnercza, czyli gruczoły zlokalizowane nad nerkami). Naukowcy spróbowali ustalić związek między bardzo silnym stresem przeżywanym przez przyszłą mamę i różnymi powikłaniami w ciąży. Występuje wówczas większe ryzyko poronienia (wysoki poziom adrenaliny może wywoływać skurcze macicy), noworodek ma małą masę ciała i może urodzić się przedwcześnie. Lekarze sądzą nawet, że w skrajnych sytuacjach stres mamy przyczynia się do powstania takich wad jak rozszczep wargi i zespół Downa. Istnieją też dowody świadczące o tym, że stres w tym czasie zaburza czynności mózgu dziecka w łonie mamy i tuż po narodzeniu, co może być przyczyną m.in. opóźnionego rozwoju zdolności ruchowych.
Hormony stresu mogą działać kurcząco na naczynia krwionośne, zmniejszając przepływ krwi u matki, co ogranicza ilość płynącego do dziecka przez łożysko życiodajnego tlenu i substancji odżywczych.

WYNOCHA NA BETĘ!!!!!
 
reklama
O Hania może Ty Marzence przetłumaczysz,że jak są dwie krechy na teście to jest w ciaży bo Ona twierdzi,ze NIE!!! I czeka na @:baffled:

A niech se czeka. Ale się zdziwi jak nie przyjdzie.
Dopiero wtedy będziemy mieć ubaw bo na bank coś śmiesznego wymyśli.

mi chyba nikt nie przetlumaczy :sorry2: co jakis czas patrze na te testy gdzie sa bladzienkie kreseczki i sobie myśle no przeciez są! to przeciez musi znaczyc ciąze..... wczesniej nigdy nie bylo nawet cienia cienia..... a za chwile brzuch boli i sie mysle, ze to nieprawda pewnie zaraz @ przykezie i bede miala jakby ktos mi w morde strzelił i przenigdy nie kupie testów z allegro! a zreszta ja nie wyobrazam sobie ze jestem w ciązy , dla mnie to abstrakcja jak nie wiem.....:sorry2:

Abstrakcja to ty powinnaś mieć na drugie imie.
Pożyjemy zobaczymy. Sraj żebyś nic w odbycie nie miała.
 
Do góry