reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

reklama
az tak się odczuwa ten kryzys?

a nie chcecie wrócic, choc do nas pewnie krysys tez nadciagnie? ale że ja w zasadzie nigdy nie mam nadmiaru kasy to jestem w wiecznym kryzysie:-D

Wracac narazie nie wracamy, moze za 3 latka :sorry: do polski podobno tez nadciaga kryzys :baffled: a w sumie kiedy w polsce kryzysu nie bylo :eek:

ojoj no faktycznie ... mam nadzieje zeniedlugo sie tam cosik zmieni i ty bedziesz mogla albo zmienic pracke zeby sie tak nie meczyc albo na mecierzynski pojdziesz :-D:-D:-D

Jeszcze ten rok ma byc w kryzysie od 2010 duza poprawa :tak:

a co do twojego pytanie to wybieram opcje nr 2 MACIERZYNSKIE :laugh2::laugh2::laugh2:

Dobra kochane ja uciekam, lece sprzatac w nowym mieszkanku bo jestem w trakcie zmiany adresu zamieszkania i w koncu bedziemy mieszkac sobie sami i z dzidzia oczywiscie jak zechce sie zjawic :tak: :laugh2::laugh2::laugh2:
Do uslyszenia poznym wieczorkiem, papa.
 
Ostatnia edycja:
A ja umieram z bólów @.[/quote]

Niunia27 - mi zawsze pomagała tylko Pyralgina.Nie ma sensu się męczyć.
Ja kiedyś chciałam być twarda i nic nie zażywałam.Ból był taki,że na krześle w pracy udziedzieć nie mogłam.Raz kucnęłam pod biurkiem tak mnie rwało.Wszedł mój szef i stwierdził "znowu jej nie ma".Ja na to "tu jestem panie prezesie" i wystawiłam rękę nad biurko.Prezes popatrzył na mnie zaskoczony i zapytał "dlaczego pani siedzi pod biurkiem".Co miałam zrobić - udawałam że szukam długopisu.:-)

Dziewczyny - mam problem - nie wychodzi mi opcja cytowania fragmentu Waszych wypowiedzi.Jak Wy to robicie?To pewnie proste ale trzeba mi wybaczyć - blondynka
 
co do "za niskiej" temp to nie badz taka pewna ;-) ja juz sie naoglądałam na 28dni.pl wykresikow z ciązą przy 36,8!!! :tak: pytanie jaka masz poczatkową temp. tzn najnizsza!

zaczęłam dopiero mierzyć teraz, po owu...Nie mam porównania za bardzo....
w poprzednim przed @ tempka spadła mi do 36,6 - 3 dni przed @ a wieczorem przed spadkiem miałam 36,8...ale do poprzedniego cyklu to nie ma co sie odnosic. Teraz juz bede mierzyc temperaturkę regularnie - mam wykresik.

Ale test mi wyszedł negatywny wczoraj.

I na pewno nie jestem w ciąży:-(

martwi mnie fakt ze mnie MEGA boli jedna pierś z bolu. strasznie przy dotyku ..Oby to nie jakies zapalenie, czy coś groźniejszego....Moze przez to opóźnia mi się @...(chociaż dopiero 1 dzien, więc to żadne opóźnienie..)
 
Ostatnia edycja:
Niuniu ja mam jeszcze takie pytanko bo wczesniej pytalam ale nikt mi nieudzielil odpowiedzi co do tych hormonow bo ja tez jak dostane @ to musze je zrobic czy mozna je robic kolo 16 17 piopoludniu czy trzeba z rana niewiesz moze ?
 
Laura - blond nie blond - jak zacytujesz całą wypowiedź to wymazujesz to czego nie chcesz przytaczać pamiętając, żeby nie wymazać " [/quote] " z początku i końca wypowiedzi.
 
przywitanie:tak:
Wiem ze Wy wszystkie tutaj juz jestecie ze soba bardzo zzyte i znacie sie dobrze, a ja jestem obca dla Was....ale mam nadzieje ze szybko znajde z Wami wspolny jezyk i jakos sie bedziemy dogadywac;-)
ojojoj nie gadaj głupot!!:tak:przeciez my tu wszystkie kiedys nowe byłysmy:tak:szybciutko to się z nami zapoznasz i będzie si:-)

A TAK WOGOLE TO WITAM SIĘ KOBITKI:-)
Ja czekam na@ bo za 4 dni powinna byc...no niestety ciązy napewno nie ma....znowu następny cykl do d..... :-(
DZIEWCZYNY, TO MOWICIE ŻE BRĄZOWE PLAMIENIA TO NA NISKI POZIOM PROGESTERONU??????????? JA WLASNIE MAM CZASEM TAKIE PLAMIENIA.
w TYM CYKLU OK.20 DNIA TAKIE MIAŁAM Z KRWIĄ W ŚLUZIE(SORKI ZA SZCZEGOŁY)

A TAK WOGOLE, TO WAS NIE MOGE DOGONIC Z CZYTANIEM...NIE BYLO MNIE TYLKO 2 DNI:eek: GNACIE JAK TORNADO:laugh2:
Moj mąż wczoraj mnie wkurzyl......ja mowie mu o swoich troskach a ten gada głupoty jakies:angry:....napoczatku się dopytuje a potem żle jak mowie...albo to moje jakies roztrojenie:nerd: aj...te chłopy!

NO NIE MOGE .....mialam nadzieje że zaszłam....:-(żadnych objawow...cycki mięciutkie, nie bolą...no nic...
to ja zmykam, nie smęce ide się uczyc...wpadne wieczorkiem:tak:
 
reklama
Hej Dziewczyny, bo ja tu się zapisałam dopiero wczoraj i też jestem nowa, a wcześniej ktoś coś pisał na temat zapisania się na listę staraczek, gdzie to się zapisuje? Ja dalej czekam na @, nadal jej nie ma, a brzuch boli co jakiś czas. Oby nie przyszła. Jak do 15- stej nie przyjdzie to mogę zrobić dziś test? czy poczekaj jednak na jutro rano? jestem niecierpliwa. A za Was wszystkie trzymam kciuki :):-)
 
Do góry