reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

Cześć Lachony:-)
Witajcie Kochane, ja juz po pracy. Dzis Fifi był grzeczniutki i wspaniały jak Anioleczek, nawet buty grzecznie zakładał:-D
Przepraszam,że zmieniam Wam temat..
Smutno mi bo wczoraj miały byc przytulanki a nic nie wyszło:-( Mojego M tak ząb bolał i ucho,że zwijał się z bólu:-(
Martwię się bo dziś już 13dc..:-( a cykle mam 28-29dni.
Eh.. i znów czekac na nastepny cykl..:-(
Agniesiak 13dc to przecież nie jest taka tragedia ze sie nie przytulaliście. Zresztą dziewczyny Ci pisały że wszystko się może zdazyć.
I był w końcu gwałt?? Był styl "Na Zajączka" :-D

Myślę że powinnaś zrobić razem
LH i FSH dziwne że ginka zleciła tylko jedno.
No właśnie Karolciu, nie wiem czemu... Następnym razem spytam czy nie powinnam zrobić.
ja tez tylko w 1 dzien, 17 dc :))) a potem poszlam do kuchni zjesc cos i wziac prysznic :-) bo bylo przytulanko z tesknoty i relaksu a tu jednak....:-) ani lezenie ani nogi do gory nic z tych rzeczy
I o to chodzi:-) Ja chyba muszę się z pracy zwolnieć;-)
Witam!
Niestety beta negatywna... , spodziewałam się że nic z tego to była formalnaść by odstawić dupka... teraz by @ przylazła jak najszybciej i zaczynam przygotowania do 2 inseminacji... tym razem udanej...
oż kurtka wodna:-:)-( Strasznie mi przykro:-:)-( Przytulam mocno

Kochane ja wam wszystkim życze zafasokowania a to dla was fluidki:tak:
**********
Dziękuję, nałapałam na zapas:tak:
To jeszcze nie wszystko z mojego nieudanego dnia, otóż jak jechaliśmy po wyniki to walnęła w nas baba i rozwliłam nam zderzak (trochę) ale najlepsze że uciekła to my za nią a potem zatrzymała sie w końcu i gadała przez telefon my czekamy aż wyjdzie a ona znowu ucieka... normalnie jaja.
Cała historia skończyła się tak że mój M. pojechała na policji a że on tam pracuję to koledzy zaraz ją ściągneli na komende... i zapłaciła od razu za szkode...
No to miałam dziś prawdziwy 13
No to rzeczywiście niezły meksyk. Ale że ta baba miała taki tupet to szok. Na komendzie czym tłumaczyła swoje super zachowanie???
Jupi:-):-) Trzymamy trzymamy:-)
ja tez dziewczynki sle Wam fluidki, w srode beda swieze bo ide do ginka i moc kopniakow od Kacperka wczoraj wypchna noze bo mi sie mini gorka zrobila na boku :-)
***********************************************************
Też zapas zrobiony:-)
jestem, żyje...mam 50 stron do przeczytania od wczoraj- no way - dziewczyny nie dam rady...nie mam jak i kiedy...jak cos waznego bylo to pls napiszcie mi w 2 zdaniach-prosze!
Zaraz tez musze zmykac, bo musze sie spakowac pobieznie...juz jutro biegne chmurnym szlakiem do mężusia:-)...czekaja mnie pracowite- bo przeprowadzka -2 tygodnie z moim kochaniem i po nich powrot do kraju na operacje...teraz to juz mi pewnie zleci szybko i:-) i coraz bardziej zaczynam sie bac....operacji, nie meza-ma się rozumiec.
No nareszcie... Już się martwiliśmy. Jak lecisz do mężula, to usprawiedliwione Twoje roztargnienie:-) O operacje nie martw się na zapas. Wykorzystaj czas z meżulem dobrze:-)

no chyba zwariuje.. wyjezdzalam byla 2108 strona a teraz jest 2152.. wiecej naskrobac nie moglyscie? teraz to nie mam sily czytac.. poczytam jutro z rana.. w kazdym razie temka z 36,82 stadla na 36,67 ale dalej jest powyzej czerwonej lini coverlne.. zobaczymy co jutro.. zero bolesci brzucha jak na @, piersi troche dalej pobolewają jak od 21dc.. a sutków raczej staram sie nie dotykac bo takze bolą.. jutro sądny dzien, no chyba ze faza lutealna mam 15 dniową.. sama nie wiem.. jutro laseczki was poczytam bo dzis juz ledwo patrze na oczka..
pogrzeb piękny pełno ludzi, straż pożarna, orkierstra.. naprawde piękny... ale nie bedę smutac tutaj
Pozdrawiam
Nie smutaj się Nektarynko....:-(
Tak jak Ci pisałam - może dziadziuś zrobił miejsce dla kogoś...
Trzymam kciuki za teścior:-)
 
reklama
Olu Pm nawet lepiej mi dzisiaj chyba mi ten czosnek pomógł ale do lekarza idę jak mi przepisze antybiotyk to nie wykupię a receptę na weekend będe mieć jakby mnie jednak rozłozyło.
Witaj Domelko coś mało cię z nami??
 
Karola przytulam Cie mocniutko trzymam kciuki za ten cykl
Kropeczko wysokich lotów kochana i trzymaj sie cieplutko
Przyszła mamusiu zasypałam Ci skrzynke mailami z dietką
jakos zapomniałam,że juz ja wysłałam Ci wcześniej
i te Twoja wymioty hhhhhmmmm oby to była FASOLKA a nie zatrucie :-D:tak:;-)

 
Olu Pm nawet lepiej mi dzisiaj chyba mi ten czosnek pomógł ale do lekarza idę jak mi przepisze antybiotyk to nie wykupię a receptę na weekend będe mieć jakby mnie jednak rozłozyło.
Witaj Domelko coś mało cię z nami??

kuruj sie koniecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Karola przytulam Cie mocniutko trzymam kciuki za ten cykl
Kropeczko wysokich lotów kochana i trzymaj sie cieplutko
Przyszła mamusiu zasypałam Ci skrzynke mailami z dietką
jakos zapomniałam,że juz ja wysłałam Ci wcześniej
i te Twoja wymioty hhhhhmmmm oby to była FASOLKA a nie zatrucie :-D:tak:;-)


a nie ma sprawy :) zasypuj zasypuj to bede dalej przesylac w miare potrzeby :)


zatrucie - bo to nie tylko wymioty...bleee...
 
PM, oby to nie było zatrucie:-)
Cześć Kropeczko, Spakowana??
Karolciu, przykro mi, ale wiem że jak minie @ to znowu wstępuje nadzieja, tak jak u mnie.
Elfiku, Andzia... jak się czujecie??
Badaicka, dzięki za dietkę:-)
Domelka, Zaniepokojona z Wami też sie witam:-)
I z całą resztą babeczek też:-) Mam świetny nastrój....Hmmmm ciekawe dlaczego:confused::confused:
Może dlatego że moje Kochanie dzisiaj do mnie wyjeżdża i jutro się zobaczymy???:happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:
Mina mi rzednie jak sobie przypomnę że najprawnopodobniej owulka dzisiaj (wczoraj byłam na USG dowcipnym). Ale cóż;-)
 
reklama
Do góry