reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

A co sie stalo? złapało cie cos?....


Bernardka chyba angine załapała..
U Martynki beta negatywna, czeka na @
karola de. bez @
hanka bez telefonu od baby z hotelu
olesia wrocila do nas i zaczela mocny trening fizyczny, by tylko nie myslec o fasolince..
kaprycha dostała w nos

i nie wiem co jeszcze
 
Ostatnia edycja:
reklama
tak Kropeczko chorubsko mnie bierze od wczoraj boli mnie gardło a dziś się pojawił biały nalot na migdałkach właśnie sobie pije mleczko z czosnkiem
 
Kto to jest??? znaczy Twoj maż??? nie kumam...chyba powinnam te 50 stron przeczytac bo nie lapie o cop biega...ale nie mam jak-wyjasnijcie mi!!!!

Mój M.
Uważa, że obecność na BB wrazie chandry to wielka zabawa.
Zrobił to po naszym ostatni wielkim starciu. Stwierdził, ze skora ja mam się gdzie wygadać i ponarzekać to on musi teraz sobie gdzieś też być, jaja z nas robić nie daj Boże. Powiedział, ale będę miał frajdę!!.
 
Dzięki bardzo dziewczyny!

Szafirka się odezwała, Hanka również - także ilościowo nasze grono wciąż takie same, co do nowych fasolek to nic mi o tym nie wiadomo ( ja cały czas liczę, że u mnie sie zadomowiła:-))
:confused:

Wikulaa-dzięki - trzymam kciukaski-kiedy sikasz testa?

Bernardka chyba angine załapała..
U Martynki beta negatywna, czeka na @
karola de. bez @
hanka bez telefonu od baby z hotelu
olesia wrocila do nas i zaczela mocny trening fizyczny, by tylko nie myslec o fasolince..
kaprycha dostała w nos

i nie wiem co jeszcze

Zaniepokojona-kuruj sie slonce!!! Gdzies Ty sie tak załawtila???przytulam mocno!

Martynko-przytulam kochanie mocno...mam nadzieje, ze to IUI teraz juz nie zakonczy sie @ ale II na tesciku!!!

Karolade....zeby @ nie przyszla, zeby nie przyszla...bede powtarzala jak mantre...musi sie udac!

Hanka-moze baba dalej trzepie kandydatow...czekaj cierpliwie!

Olesia33-faknie ze jestes kochana z nami! Co to za wysilki robisz fizyczne???

KAPRYCHA OBERWALA???? OD SASIADKI???? JEZU_CO SIE STALO???

Olu-a Ty jak tam? Dali znac z robotą??? jak @?

Kropeczko mąż niuni postanowił sie udzielać na BB i niunia ostrzegała nas przed nim...

No to bedzie jazda!
 
kaprysia oberwała od kogos na forum ale nie pamietam od kogo, sasiadka chyba by sie nie odwazyla :p

u mnie z praca cisza, jezdze z cv ale przede wszystkim magisterka jest najwazniejsza - obrona w ostatnim tygodniu czerwca..

jak @? ano nie ma jej
 
Olu Pm masz racje będę pachnieć jak trzeba odpowiednio do dzisiejszego nastroju i mozliwosci @ jest to i tak wieczór stracony
dzieki Kropeczko 3mam sie muszęk jakoś
 
tak Kropeczko chorubsko mnie bierze od wczoraj boli mnie gardło a dziś się pojawił biały nalot na migdałkach właśnie sobie pije mleczko z czosnkiem

Kuruj się Berndko!!! Miod z cytryną mleko z czosnkiem i maslem , sok malinowy....mam nadzieje, ze Cie nie bedzie meczylo i szybko minie!

Acga-kupilam dzisiaj Frosleka pianke! udalo i sie!;-)

Mój M.
Uważa, że obecność na BB wrazie chandry to wielka zabawa.
Zrobił to po naszym ostatni wielkim starciu. Stwierdził, ze skora ja mam się gdzie wygadać i ponarzekać to on musi teraz sobie gdzieś też być, jaja z nas robić nie daj Boże. Powiedział, ale będę miał frajdę!!.

No to jazda na calego! W takim razie czekamy az cos napisze:-))) Nie martw sie Niunia....moze tylko tak straszyl. hehe

Dziewczyny-mam pytanie-zapomnialabym!
Kupilam tą Lkarnitynine-niby mialo byc na poprawe zolnierzykow dla meza...ale tam pisze ze jest na zmniejszenie apetytu, stosuje sie przy otylosci itd...łyka sie 3 razy na dzien przed posilkiem pol godziny, popija woda...by zmniejszyc apetyt! Ja nie moge tego mojemu M dawac bo on juz jest chudy i jak schudnie bardziej to go nie będzie przecież....
Napewno to miała byc Lkarnityna???? Nie ma tam slowem nic a nic o poprawie jakosci nasienia itd...???? Moze ja cos pokrecilam?
 
reklama
Właśnie chorowitej zdrówka życzę!

Teraz marudzi, bym mu cosik pysznego zrobiła a jak odejdę od kompa to zaraz pewno coś wykombinuje!!!
 
Do góry