reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

reklama
olesiu to ja ci zazdroszcze..mojego adasia na spacer wyciagnac to w ogole cud...zawsze jest tak jak teraz np...wraca z pracy tak zmeczony ze pierwsze co idzie spac...
 
Witajcie Kochane, ja juz po pracy. Dzis Fifi był grzeczniutki i wspaniały jak Anioleczek, nawet buty grzecznie zakładał:-D
Przepraszam,że zmieniam Wam temat..
Smutno mi bo wczoraj miały byc przytulanki a nic nie wyszło:-( Mojego M tak ząb bolał i ucho,że zwijał się z bólu:-(
Martwię się bo dziś już 13dc..:-( a cykle mam 28-29dni. Tylko nie wiem kiedy owólka ale znając moje szczęście to dupa zbita:-(
Eh.. i znów czekac na nastepny cykl..:-(
 
Ale kochana moj M tez idzie na poobiednia dzenke (bardzo wczesnie wstaje 5:15 rano)a potem cwiczy. Sam sie zmobilizowal po pazdziernikowym zdjeciu w parku. Nienawidzi tego jak wygladal i powiedzial dosyc, trzeba cos z tym zrobic.
 
Hej Agnieszka, jeszcze nic straconego. Ja mam 28dc i moja owulka zazwyczaj przypada na 14-15dc. Wiec sie nie poddawaj i dzialajcie, a zab wyrwac i zakopac :-D

Kup sobie testy owul. i tak sie przekonasz kiedy wypadaja ci te dni.
 
Hej Agnieszka, jeszcze nic straconego. Ja mam 28dc i moja owulka zazwyczaj przypada na 14-15dc. Wiec sie nie poddawaj i dzialajcie, a zab wyrwac i zakopac :-D

Dziękuję Kochana za ciepłe słowa:tak:
Miejmy nadzieję, że się uda w tym cyklu..
A powiedzcie mi moje drogie... bo ja to juz się pogubiłam w tym... serduszkowac należy do owólki i w trakcie, tak? Ja to już chyba porąbana jestem, wszystko mi sie pomieszało:zawstydzona/y::-p
 
Aj Olesiu.. ja zrezygnowałam z mierzenia tempki..:-(
Eh.. no nic.... spróbujemy dziś fikac. Tylko kurczę... w tamtym cyklu zaczelismy od 13dc i jeszcze raz 16 dc (w sumie 2 razy) i dupa blada..:-(
 
reklama
Do góry