reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
A dziękuje dobrze. Jutro mam usg i nie mogę się już doczekać.;-);-)


:-D:-D:-D

ja tez jutro wizyta i usg polowkowe oraz wiadomosci lozyskowe :-) wiec znosze jajo kwadratowe do szescianu ;-);-)

A propo dentysty ja tez mam uraz po leczeniu kanalowym w wieku 6 lat a potem coraz gorzej wyrywane korzenie, koronki, sztuczny zab (zeby sie psuja genetycznie i potrafi od razu wyleciec polowa :-()...Robilam rok temu zeba dzis zostal po nim korzen i takich zebow mam juz RACZEJ NIE MAM 3 i jestem przerazona :-(i teraz nie wiem czy moge isc i robic znieczulenie jedno za drugim i robic rwac koronki czy nie..po ciazy wogole poleca
 
ja tez jutro wizyta i usg polowkowe oraz wiadomosci lozyskowe :-) wiec znosze jajo kwadratowe do szescianu ;-);-)

i teraz nie wiem czy moge isc i robic znieczulenie jedno za drugim i robic rwac koronki czy nie..po ciazy wogole poleca
Będę trzymać kciuki za wizytę.
Co do dentysty to słyszałam, że są jakieś znieczulenia dla kobiet w ciąży.
Mam problemik jak siedzę to piecze mnie pępek jak nacisnę na skórkę nad nim i nie wiem czy to normalne?Kiedyś miałam kolczyk w pępku i może to przez to.
 
ja tez jutro wizyta i usg polowkowe oraz wiadomosci lozyskowe :-) wiec znosze jajo kwadratowe do szescianu ;-);-)

A propo dentysty ja tez mam uraz po leczeniu kanalowym w wieku 6 lat a potem coraz gorzej wyrywane korzenie, koronki, sztuczny zab (zeby sie psuja genetycznie i potrafi od razu wyleciec polowa :-()...Robilam rok temu zeba dzis zostal po nim korzen i takich zebow mam juz RACZEJ NIE MAM 3 i jestem przerazona :-(i teraz nie wiem czy moge isc i robic znieczulenie jedno za drugim i robic rwac koronki czy nie..po ciazy wogole poleca
to czekamy na następne zapewne dobre wiadomości!!:tak::-)
ja jeszcze nigdy nie miałam kanałowego leczenia zebów i bardzo sie cieszę z tego bo słyszałam różne opowieści i tego sie boje ale jak narazie to mam wszystkie zęby ale połowe wypełnione plombami no ale własne i całe a to sie liczy. ale w ciąży i przy karmieniu to zęby właśnie słabną i wtedy sie mi pewnie zacznie problem jak mi te wszystkie plomby wypadną :tak::-D:rofl2:

Kroptusiu kochanie a mam takie pytanie bo masz już doświadczenie bo to twoja druga ciąża, bo ja sie tak zastananawiam bo mnie głowa pobolowe często a czasem mniej ale pytanie czy jak sie jest w ciąży to jakie leki przeciwbólowemożna zarzyć na ten ból i czy jak często bo mnie boli nieraz 2, 3 razy w tygodniu to jakbym była w ciąży kiedyś to jak mam sie ratować bo nie wolno żadnych leków a mi nie przechodzi inaczej tylko po lekach a teraz to tylko APAP przy starankach biorę bo wcześniej to mocniejsze ibupromy czy nurofeny brałam.
 
Hejooo Hejo :):):)
Jestem Sandra.....staramy sie z mezem o drugiego dzidziusia.....mój pierwszy synus ma pol roku od 2 miesiecy nie karmie a okresu nie widac....kusi mnie zeby zrobic test....ale i tak za tydzien ide do gina....co wy o tym sadzicie???czy po zakonczeniu karmienia mozna tak dlugo nie miec okresu....??
 
to czekamy na następne zapewne dobre wiadomości!!:tak::-)
ja jeszcze nigdy nie miałam kanałowego leczenia zebów i bardzo sie cieszę z tego bo słyszałam różne opowieści i tego sie boje ale jak narazie to mam wszystkie zęby ale połowe wypełnione plombami no ale własne i całe a to sie liczy. ale w ciąży i przy karmieniu to zęby właśnie słabną i wtedy sie mi pewnie zacznie problem jak mi te wszystkie plomby wypadną :tak::-D:rofl2:

Kroptusiu kochanie a mam takie pytanie bo masz już doświadczenie bo to twoja druga ciąża, bo ja sie tak zastananawiam bo mnie głowa pobolowe często a czasem mniej ale pytanie czy jak sie jest w ciąży to jakie leki przeciwbólowemożna zarzyć na ten ból i czy jak często bo mnie boli nieraz 2, 3 razy w tygodniu to jakbym była w ciąży kiedyś to jak mam sie ratować bo nie wolno żadnych leków a mi nie przechodzi inaczej tylko po lekach a teraz to tylko APAP przy starankach biorę bo wcześniej to mocniejsze ibupromy czy nurofeny brałam.

dobrze jak wypadna plomby a nie zeby jak mi :-( nie mam juz 3 w tym czworki wiec jestem zalamana nie usmiecham sie nic...a co do boli glowy ja mialam w 1 ciazy migreny straszne lacznie z wymiotami wiec caly czas oklady spacery cuda wianki nie pamietam lekow ale teraz jak mnie cos bolalo czy dziewczyny u nas na forum to tylko podobno APAP ale ja jeszcze nei bralam mimo tego zeba wstrzymuje sie do ostatecznosci, ale paracetamol mozna czyli APAP i chyba to wsio chyba ze sie gina zapytasz czy cos jeszcze jak cierpie bez lekow :-)
 
reklama
Hejooo Hejo :):):)
Jestem Sandra.....staramy sie z mezem o drugiego dzidziusia.....mój pierwszy synus ma pol roku od 2 miesiecy nie karmie a okresu nie widac....kusi mnie zeby zrobic test....ale i tak za tydzien ide do gina....co wy o tym sadzicie???czy po zakonczeniu karmienia mozna tak dlugo nie miec okresu....??

A tak. Może nie być @ jak nie karmisz dopiero dwa miesiące.
Jak masz za parę dni wizytę to poczekaj.
Powodzenia.
 
Do góry