reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Czesc Dziubaski :-)
ja tylko na sekunde bo mnie dzisiej nie bedzie przez bliżej nieokreślony czas więc uprzedzam! :sorry:
jade zaraz po dodatkowe materialy do inżynierki bo patałachy za 1 razem dali tylko 1/3 :confused2: no to se zmarnuje dzień wolny .......
ok nie pisać mi tu za dużo! i być grzeczne!!!! wpadne pewnie po południu! :-)
MIŁEGO DNIA!:-)
 
Hej kobietki moje kochane
Dzieki za wczoraj - juz jest lepiej :))

Dzisiaj mam ta rozmowe kwalifikacyjna, wiec od 14.30 trzymajcie kciuki :) Moze sie uda ?
 
Witam was kochane, net mi świruje od wczoraj, więc raz jestem, raz znikam:angry:

Hej kobietki moje kochane
Dzieki za wczoraj - juz jest lepiej :))

Dzisiaj mam ta rozmowe kwalifikacyjna, wiec od 14.30 trzymajcie kciuki :) Moze sie uda ?

Oczywiście, że będziemy trzymać kciuki! Mam nadzieję, że pójdzie szybciutko i dostaniesz tą pracę. To jakaś fajna propozycja?

Szafirku fajnie wygląda ta łazienka! Czekam na zdjęcie po skończeniu. Ja też lubię takie kolory, więc jest w moim klimacie. Na początku chciałam pomarańczową łazienkę z żółtym, taka bardzo ciepła. Widziałam w katalogu coś takiego. Ale w sklepie jak już były kafelki w takich kolorach to takie brzydkie,że wyszłaby z tego typowo PRLowska łazienka:tak:, więc sobie odpuściłam te kolory. I mam waniliową. Zresztą cały dom zrobiłam w jasnych kolorach i ciemnym drewnie. :tak::tak::tak:
 
Witam was kochane, net mi świruje od wczoraj, więc raz jestem, raz znikam:angry:


Oczywiście, że będziemy trzymać kciuki! Mam nadzieję, że pójdzie szybciutko i dostaniesz tą pracę. To jakaś fajna propozycja?

:tak::tak:

fajna, przedstawiciel handlowy - wiecej szczegolow dowiem sie dzisiaj - dam znac
 
DZIEŃ DOBRY KOCHANE!!
ja już po śniadanku i zaraz kawke sobie idę zrobić kto sie ze mna napije??:-):-)
posadziłam wczoraj kwiatki i podlałam świerki a dzisiaj nie mam co robić no chyba że napiszę w końcu referat na sobote ale się zebrać nie mogę takiego mam lenia:zawstydzona/y:
Hej kobietki moje kochane
Dzieki za wczoraj - juz jest lepiej :))

Dzisiaj mam ta rozmowe kwalifikacyjna, wiec od 14.30 trzymajcie kciuki :) Moze sie uda ?
ciesze sie kochanie że ci lepiej i już na pewno wszystko będzie dobrze
będę trzymać kciuki za powodzenie rozmowy kwalifikacyjnej!!:tak::-)
będzie dobrze zobaczysz:tak::tak::-)
pomocy mój mąż ma dzisiaj urodziny a ja ciągle nie mam koncepcji na fajny prezent:-( może ma ktoś jakiś pomysł :-D
ja ci kochana nie pomogę bo zawsze mam z tym problem i nie wiem co swojemu zakupić :tak::tak:;-):rofl2:
 
reklama
jaaaa, jaaa chce kawke :)

dzisiaj mezus mnie obudzil o 6 rano bo mu sie na milosci zebralo - przysiegam mialam ochote strzelic go w łeb..
to już ci robię niestety nic słodkiego do niej nie mam moze być bez??:-):rofl2:
kurcze ja nie pamietam kiedy mojego z rana na przytulanki ostatnio zebrało on to rano nieprzytomny wstaje do pracy i nic innego mu w głowie tylko żeby jak najdłużej sobie pospać :tak::-:)rofl2:
 
Do góry