reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
I jak Olesia udało się?? sorki, że Ci namieszałam, ale jakś roztrzepana jestem i zapomniałam w pierwszej wiadomość podać ci link do mojego profilu, ale już powinno byc ok:-)
 
i jescze jedna ole?? tylko ktora to olica a ktora PM??

Ja jestem Aleksandra W. (dawniej M.)- Wrocław :-) lat jeszcze 26 hihi


Dziewczyny pójdźcie moim śladem i napiszcie tu w postach imię i inicjał nazwiska oraz nazwiska rodowego i miasto, bo mam kilka zaproszeń, ale nie jestem w stanie wszystkich rozszyfrować :-(

A teraz już mykam spać, bo zaczyna mnie mdlić blehhh..

PS OLESIA MASZ PIĘKNIE NA NAZWISKO, nie mówiąc o imieniu hihi :-) mój ukochany miesiąc urodzenia i miesiąc ślubu :-)
 
Ostatnia edycja:
dobra laseczki ja mowie dobranoc!
mam cos dzisiej pecha do neta chodzi mi jakby chial a nie mogl!!! :confused2: ale to raczej wina przestazalego kompa! :eek:
do juterka!
 
ja za to sie nudze, leze znowu przed laptopem i sie lenie....... nie mam co robic....sama jak palec... chyba jakiegos wina se łykne... dostalam domowe od teścia to co sobie bede zalowac....:sorry:

Nie żałuj sobie, tylko uważaj, bo takie domowe to kopią najmocniej:tak:

ja tez na tvn ogladam Posejdona heheh wczoraj Titanic dzisiaj Posejdon:-Dmasakra jakas chyba bym sie spalic wolala :no:

Nawet mi nie mów o spaleniu! Na samą mysl mi nie dobrze. Może byłam w jakimś poprzednim wcieleniu czarownicą jakąś i mnie na stosie spalili. Panicznie boję się ognia i naprawdę mam odruch wymiotny jak widzę sceny z pożaru.

nie ja to sie boje wszystkich zywiołów a w szczególności ale filmy takie lubie ogladać
hyba M gdzieś piwko ma to sobie otworze i napije troszkę :tak:;-):-)
Ja też się boję wszystkich, ale ognia chyba najbardziej.


Widzę, że przeniosłyście się na nk! Ktos zapytał czy w dzisiejszych czasach można nie mieć tam konta. MOŻNA! Ja nie mam. Kiedyś miałam, na samym początku ale skasowałam.
 
Nie żałuj sobie, tylko uważaj, bo takie domowe to kopią najmocniej:tak:



Nawet mi nie mów o spaleniu! Na samą mysl mi nie dobrze. Może byłam w jakimś poprzednim wcieleniu czarownicą jakąś i mnie na stosie spalili. Panicznie boję się ognia i naprawdę mam odruch wymiotny jak widzę sceny z pożaru.


Ja też się boję wszystkich, ale ognia chyba najbardziej.


Widzę, że przeniosłyście się na nk! Ktos zapytał czy w dzisiejszych czasach można nie mieć tam konta. MOŻNA! Ja nie mam. Kiedyś miałam, na samym początku ale skasowałam.
ehheeh jak kopnie to nic i tak sama siedze i najwyzej sie do łóżka nie dokulam:-D:-D

ja sie boje tez zywiolów ale chyba najbardziej wody a potem ognia....hehe:sorry:
ja tez chcialam NK skasowac ale szkoda mi odnowionych znajomosci i spotkan klasowych:sorry:
 
reklama
Do góry