reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Wrociłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
co myslalyście ze juz mnie nie będzie :eek: a figa z makiem! :-p
wszystko przez to ze mi necik w pracy padl!!!! :confused2: a do tej pory nadrabialam zaleglosci! :confused2:
Dziś jedziemy ze znajomymi zawieźc mojego P na uczelnie (studiuje na 4 roku) na cwiczenia a jak skończy zajęcia to robimy małą wycieczkę po Olsztynie:-p
Kobitki lecę się umyc i ubrac bo jeszcze w piżamie siedzę:sorry::tak:
Nie piszcie zbyt dużo..:szok::-D
:-) moj P. tez studiował w Olsztynie! :-D

Tak jak obiecalam, melduje sie po HSG. Badanie sie udalo ale bardzo bolalo. Teraz ledwo przy kompie siedze, a do tego troszke krwawie. Najsmieszniejsze jest to, ze brzuch juz przestaje mnie bolec a najbardziej napie..dala mnie kolano !!! LOL. Mam nadzieje, ze to w ogole bylo HSG :-D
Wyniki mam miec 20 maja, wszystko sie wtedy wyjasni.
Poki co, buzka. Ide sie polozyc. Niedlugo wracam tu na stale, bo magisterka prawie skonczona. W ten weekend juz MUSZE skonczyc pisac. Nie ma wala!!!
Buzka kobitki moje:-D
:-) no i super! a jak ja ci zazdroszcze tej prawie skonczonej pracki! :confused2: jutro siadam i dalej dziergam i tak penie przez najblizsze 2 tyg! :confused2:
OMG a gdzie jest dzisiaj Evie?
jestem juz jestem Kochana jestes! :-)
Niestety u mnie @ nie musiałam nawet robić bety..:-(. już wczoraj wieczorem wiedziałam że rano przylezie i przylazła... spłakałam się ...
Walczę dalej jeszcze jedno podejście do IUI już umówilam się na wtorek do lekarza... potem już in vitro zaczynam już kompinować pieniążki...
:sad:
:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-( tyle mocno!!!!
i podziwiam za wytrwalosc i wole walki tak trzymaj dalej !!!!! :sorry:
Ale zaproszeń na NK powysyłałam:-)
Pooglądałam sobie was i poweim wam, że w moich wybrażeniach wyglądałyście inaczej, ale fajne babki jesteście:happy:
Dzięki kropeczko:-)
a ja???????????? :no:
a mi tylko Olica wysłala zaproszenie :confused2: buuuu......
dzieki Oleńko! :sorry:
Szafirku o co chodzi kochana bo ja tak po łepkach czytalam!
 
a mnie nikt nie chce i nawet nikt (oprocz Kropeczki) nie chcial zerknac na moj cykl :sad::sad::sad: a moja @ gdzies sie zgubila
Bidulka:-D ja się na tych tempkach,spadkach i wzlotach nie znam nic a nic.
Kropeczka to dobra duszyczka i widzi wszystko na BB o Pan Bóg jej za to w dzieciach wynagrodzi:tak:
A ty Szafirku jesteś na NK?

dzieki:))))) musze dac jakies swieze zdjecia bo te sa sprzed roku :-):-):-)
Dawaj Gosia więcej fotek.:-)
 
reklama
Do góry