reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
mayby next time.. zaopatrzona jestem w testy owu wiec trzeba poszalec i wykorzystac nabytą tutaj wiedzę..

takze myslalam ze to fasolka ale jednak te testy negatywne.. no jednak jak negatywny to negatywny..
trzymam kciuki za nastepny cykl...buzka...
e tam ja się czuję na 18 lat cały czas :-D:laugh2::-D:laugh2:
mam nadzieję że nie wygladam az tak staro:zawstydzona/y:
no to mam podobnie - czasem mi sie wydaje, ze nigdy nie dorosne:-D:-D:-D
tak to ja !!!
aeż bardzo ci dziekuje za taki komplement mało kiedy mi kto tak słodzi :zawstydzona/y:aż się szeroko usmiecham do ciebie:-) to juz masz bliźniaczke i nawet wiesz jak wygladam nareszcie :-D
a ciebie szczeże to tak sobie wyobrazałam piękna ty moja:tak::-)
ojojoj jak tu slodko miedzy wami...;-)
Dupeczki i ja wam powysyłałam zaproszenia zerknęłam sobie w ostatnich dodanych znajomych Wioli i wyczaiłam Zajączka,Marzenixx i Zaniepokojoną:-):-):-)
Ze mną dużego problemu nie będzie aby mnie rozpoznać Karolade........itd.
Idę się kimne z godzinkę bo @ pobolewa bużiaki.
do mnie tez mozecie wysylac a jestem wsrod znajomych Anety i Wioli
kropeczko - aktualny brzus...sporo nie urosl bo mi sie schudlo chyba i nerwy byly w tym mc przez to lozysko ale mysle pozytywnie :-)
piekny - zmien sobie w avatarku na aktualny rozmiar:happy::happy:
Cos mi nie wychodzi z tym cytowaniem. jak to sie w koncu robi. Przy czytaniu daje sie plusika a na koncu cytuj??Tak robilam i nie wyszly mi cytaty w ramkach:wściekła/y:

Kroptusiu brzuszek jak to brzuszek ale kawalek cycuszka dorodnego tez widac;-)
ja zawsze klikam + a na koncu odpowiadz lub cytuj i dziala...
Haniu... wieczorem jestem umówiona na randkę z M. wino, kobiety śpiew... i seks... Jutro alkomat:-D
oj romantycznie, nawet nie chce wiedziec czym to sie skonczy;-);-):tak::tak::-D:-D:-):-)
Niestety u mnie @ nie musiałam nawet robić bety..:-(. już wczoraj wieczorem wiedziałam że rano przylezie i przylazła... spłakałam się ...
Walczę dalej jeszcze jedno podejście do IUI już umówilam się na wtorek do lekarza... potem już in vitro zaczynam już kompinować pieniążki...
:sad:
no i tak trzymac, nie poddawaj sie dopoki masz sily to walcz ... ja tez postanowilam do upadlego walczyc...
Oj Jagienka buziaczki i przytulanki.
Wiem co czujesz bo zaliczam to co miesiąc. Za 3 dni też zalicze po raz kolejny.
Po****** to życie i co zrobisz.
a tam ty juz tam wiesz co zaliczysz za trzy dni - co?? nawet jednego z tych blizniakow nie bedzie??:-):-):-)
musi się udać... będę walczyć aż się uda!!!!!! teraz trochę odpuszczę podejdę do kolejnej IUI z dystansem , bo psychicznie już nastawiam się na in vitro , martwi mnie tylko kwota 10 000 zł ... skąd wziąć?
no wlasnie skad taka kase wyskubac?? kiedy te patalachy z wiejskiej przeforsuja to invitro?? zeby sie kazdej nalezalo. My wtedy pewnie bedziemy na emeryturze, niestety

Ale zaproszeń na NK powysyłałam:-)
Pooglądałam sobie was i poweim wam, że w moich wybrażeniach wyglądałyście inaczej, ale fajne babki jesteście:happy:
Dzięki kropeczko:-)
mam nadzieje ze do mnie tez dotrze zaproszenie jakies???:happy::happy:
 
cześć dziewczyny,
fajne to Wasze forum więc postanowiłam się przyłaczyć :)
:-) witamy

Witam po swietach

Kobietki nie było mnie około tygodnia, mam 100 stron zaległosci, nie dam rady nadrobic, prosze was o info o nowych fasolkach :)

U mnie spokojnie.. staram sie tak bardzo o starankach nie myslec..jest ładna pogoda to mi pomaga, jak widzicie po suwaczku mam jeszcze pare dni do owulacji, mam nadzieje ze ja bede miala, w tym miesiacu nie łykam clo
milo,ze o nas pamietasz :tak: dlugo Cie nie bylo.Ale ustawienie M do pionu zabiera troche czasu! ;-)

Czesc Kochane..

wczoraj juz dostałam plamien.. a dzis juz ze mnie leci.. czas na nowy cykl.. w poniedzilek (4dc) ide zrobic badania jakie mam do zrobienia w tym cykl.. a potem w 21cd..
ale mnie boli brzusio.. chyba zdecyduje sie na drugi ibuprom
Twoj ostatni cykl to troche jak telenowela.Nie wiem czy nie bede Cie gonic z dlugoscia cyklu,bo @ nie chce mnie nawiedzic.

No to świetnie! Będziesz ciotką:tak::-D
Nie ma to jak spędzanie czasu wolnego z mężczyzną, co?
No to Cie zaskocze i to podwojnie!!
1.Jestem ciotka dla 2 straszych ode mnie dziewczyn :-p
2.Z moim M spedzam nie tylko wolny czas (pracujemy razem):-D

Witam, witam witam...

Kochana ja mam problem z pobieraniem krwi, bo nie widać u mnie żył. Jak tylko wchodzę na badanie to od razu o tym mówię i zawsze słyszę " oj, faktycznie- ciężko". No i wtedy po raz pierwszy robi mi się słabo. Potem po wbiciu igły zazwyczaj pani nie trafia w żyłę, więc zaczyna się gmeranie w środku w jej poszukiwaniu. Wtedy już mi bardzo słabo. Przez 9 miesięcy kilka razy prawie zemdlałam. I zawsze słyszałam " to jak pani dziecko urodzi jak pani przy pobieraniu krwi mdleje". Bardzo to pocieszające. Zwłaszcza,że po porodzie lepiej się czułam niż po przebiciu żyły na wylot, co skończyło się zapaleniem żył i innymi komplikacjami.
O masakra!Az mi sie slabo zrobilo...U mnie zyly widoczne jak namalowane flamastrem.Rzadko kiedy widac jakikolwiek slad po pobieraniu krwi.No ale nie tym razem :-p

no bo ona to jakas agentka wywiadu moze jest ta nasza kropeczka;-);-):tak::tak:i dlatego wszystko tak spamietuje. Kto wie - moze w nastepnym Bondzie wystapi hihihihi
...a wcale,ze nie wszystko...czyt.nizej :-p
Szafirku-no to mialas pracowite 2 dni...ale zrobilas wszystko pieknia tak, jak trzeba....nie martw sie siniakami na rekach, ja tez zwykle jak mnie kluja to mam potem znaki na pol reki:-((( Tylko bez sesnu ze musieli 2 razu sie wkluwac...:-(

Wykres-popatrzylam na ten Twoj wykresik i moim zdaniem mialas owulke w 15dc...wtedy mialas spadek tempki a potem juz tylko wzrost...z jednym mniejszym spadkiem w 25dc o ile pamietam...(i to moglo byc zagniezdzenie).

A jak dzisiaj??? Bo jesli kochana-nadal nie masz @ to na co Ty czekasz??? Sikaj testa!!!!! z tym, ze juz nie dzis, a jutro-zeby byl z porannego moczu....trzymam mocno kciuki!!!!!!!
A Kropeczka zapomniala,ze zaczynamy razem staranka-w lipcu :-p Ale przez te opracje mamy jestes w 100% rozgrzeszona.Zycze jej duzo zdrowka!I zeby z ta noga bylo ok.A co mowia lekarze?Operacja przebiegala bez komplikacji??
Co do @ dlaej nie ma sladu.Juz 18 dzien po owu (o ile byla). Spojrzcie dziewczynki jeszcze raz,prosze.Powiedzcie,bo temp caly czas nie spada i objawow na @ tez nie mam.A fasolka to na 100% nie jest.

http://28dni.pl/cycles/98472

do wyslij namiary na siebie na privie a wysle zaproszenie;-)
ja tez moge? (pytam tak cichutko,bo ja wpadam wieczorkami i monologi prowadze,ale lubie Was bardzo dziewczynki)

Niestety u mnie @ nie musiałam nawet robić bety..:-(. już wczoraj wieczorem wiedziałam że rano przylezie i przylazła... spłakałam się ...
Walczę dalej jeszcze jedno podejście do IUI już umówilam się na wtorek do lekarza... potem już in vitro zaczynam już kompinować pieniążki...
:sad:
Naprawde az lezka mi sie w oku zakrecila :no2::no2::sad:

musi się udać... będę walczyć aż się uda!!!!!! teraz trochę odpuszczę podejdę do kolejnej IUI z dystansem , bo psychicznie już nastawiam się na in vitro , martwi mnie tylko kwota 10 000 zł ... skąd wziąć?
dobrze,ze choc Ty jestes taka twarda!!Tak trzymaj!!


Witam jak zwykle z wieczora!
Jestescie jeszcze?
 
Gosia poszukaj nas w ostatnich dodanych znajomych którejś z nas bo ja ciebie chyba nie znajdę.:baffled:
Marzenixx ciebie też pooglądałam teraz;-) Śliczny króliczek jesteś a te fotki nad morzem to bajka po prostu.Ale ja ci zazdroszczę tego morza tak blisko:tak:
 
Gosia poszukaj nas w ostatnich dodanych znajomych którejś z nas bo ja ciebie chyba nie znajdę.:baffled:
Marzenixx ciebie też pooglądałam teraz;-) Śliczny króliczek jesteś a te fotki nad morzem to bajka po prostu.Ale ja ci zazdroszczę tego morza tak blisko:tak:

tego morza to chyba wszystkie jej zazdrościmy... a Króliczek po prostu bomba:rofl2:
 
Wikulaa dzieki za zaproszenie. pięknie wyglądałaś w dniu ślubu a poza tym to też pięknie wygladasz:-)
jak jeszcze się nie połapałaś to ja jestem Bernadka:rofl2:
 
reklama
Do góry