reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

A rozmawiałaś o tym spóźnianiu ze swoim gin??
A może jednak jest fasolka???może teścik jutro z rana??

nie Kochana nie rozmawialam..mieszkam w uk,radze sobie sama,bez tutejszych lakarzy,no chyba,ze dzialoby sie cos naprawde zlego,ale to mnie zastanawia,poprostu nigdy wczesniej sie nie zdarzalo i moze dlatego tak sobie o tym rozmyslam co moze byc powodem...
nie ludze sie,ze to ciaza dzieci nie przynosi bocian a my ostatnio sie nie kochalismy...:-p
 
reklama
mi w tym cyklu @ spóźniła się 7 dni też nie wiem o co chodzi, bo mi sie takie przesunięcia nie zdażały...mże to jakies przesilenie wiosenne...??
 
tak nieśmiało się wtrące:sorry: bo jak narazie to zielona jestem:happy:. osatanio lekarz powiedział mi że mam sie niestresować bo jak sie zablokuje to nawet najlepszy lekarz i i najskuteczniejsze tabletki nie pomogą więc te wszystkie opóźnienia to może poprostu stres, szkoda tylko że tak trudno przestać o tym myśleć jakby sie już chciało zafasolkować a tu niewychodzi
 
... w 8 tyg bylam w szpitalu i gin rozwiazal moj problem otylosci :laugh2: ale mialam ubaw dostalam hormony i waga w ciazy zaczela spadac i tak schudlam do 71 kg az sie gin zapytal czy cos jem a ja jadlam b. duzo :-) i potem zaczelam tyc powolutku wiec moze dlatego po ciazy tyle schudlam bez problemu organizm sie pozbywal zbednych kg jak bylo juz ok
Aaaa 2 ciaze zaczelam z 5kg na plusie :-) wiec luz mi to ryba wazna dzidzia potem sie bede marwic



kochana nie martw sie ja zaczynalam przy 77 kg i 164 cm i tez dlugo tyle wazylam a potem jakos zeszlo, teraz jak zaszlam w ciaze to mialam 65 wiec sie znow przytylo...coz...co @ to warka jak to mowilam i chipsy
pewnie ze dzidzia ważniejsza a nie kilogramy.
a to co ci gin zaaplikował w tej pierwszej ciaży ze tak potem schudłaś?? jakie hormony tak na ciebie podziałały że schudłaś będac w ciąży??
 
postaram sie wstawić ale troche to potrwa bo ja narazie to niewiem jak to zrobić;-) a narazie to czekam na wizyte u gina bo okres spóźnia mi sie już ponad 2 tygodnie (w ciąży nie jestem test już by coś pokazał) pewnie znowu prolaktyna mi skoczyła albo już niewiem co siędzieje
:no:
 
reklama
Do mnie @ wczoraj zawitała, już nawet suwaczek zmieniłam... ale w tym cyklu działamy na maksa:-)

acha zawitala...zle cie przeczytalam i myslalam,ze nadal sie spoznia...:sorry:dzialajcie,dzialajcie..!!!!!!!!!!

tak nieśmiało się wtrące:sorry: bo jak narazie to zielona jestem:happy:. osatanio lekarz powiedział mi że mam sie niestresować bo jak sie zablokuje to nawet najlepszy lekarz i i najskuteczniejsze tabletki nie pomogą więc te wszystkie opóźnienia to może poprostu stres, szkoda tylko że tak trudno przestać o tym myśleć jakby sie już chciało zafasolkować a tu niewychodzi

madre slowa...!!!
ale ja Ci powiem,ze od jakiegos czasu nie mysle o tym i nie przezywam kiedy dostaje okres..jakos to po mnie splywa...czekam na inseminacje..
a jak dlugo sie staracie ,jezeli moge spytac...?
 
Do góry