reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Witam Wszystkie przyszłe mamy!!mam 23 lata i jestem ze szczecina,w wieku 18 lat poroniłam w 11 tygodniu::(teraz staram sie o małego dzidziusia,ale boje sie ze moge byc niepłodna:(:(:(na dodatek mam strasznie nieregularne miesiączki!!!prosze o odp.cos na ten temat!!czy mam jakąs szanse na bycie mamą???Pozdrawiam :(:(:(:

Witaj Myszko! Kochanie-przytulam z powodu straty maluszka ...:-(
Jak dlugo teraz starasz sie o bobaska? czy robilas jakies badania? Bylas u ginekologa? mysle, ze nie mozesz i nie powinnas zakladac, ze jestes nieplodna...skad ten pomysl? wiele kobiet , niestety, przezywa poronienia...ale potem udaje im sie szczesliwie zajsc w ciaze i rodza sliczne zdrowe dzieci...jestem pewna, ze tak tez bedzie w twoim przypadku!
Nieregularne miesiaczki da sie wyjasnic robiac badania-moim zdaniem powinnas pojsc do dobrego ginekologa, porozmawiac z nim i on Cie pokieruje co dalej.
Buziaki!
 
reklama
a no ja mialam dzisiej wolne i na badankach bylam - testach skornych i tak wszystkiego nie zrobili! :nerd: bede musiala jeszcze raz robic! jak juz objawy ustapia ale wtedy mam zamiar byc juz ciężąrówka wiec pewnie sie odwlecze na kiedys...:baffled:
I co wyszło z tych testów?????????
Witam Wszystkie przyszłe mamy!!mam 23 lata i jestem ze szczecina,w wieku 18 lat poroniłam w 11 tygodniu::(teraz staram sie o małego dzidziusia,ale boje sie ze moge byc niepłodna:(:(:(na dodatek mam strasznie nieregularne miesiączki!!!prosze o odp.cos na ten temat!!czy mam jakąs szanse na bycie mamą???Pozdrawiam :(:(:(:

Przede wszystkim to tak jak piszą dziewczyny - idź do lekarza:tak:
a wiadomo dlaczego straciłaś fasolkę?
 
Tak straciłam Małego bobaska z mojej winy!!duzo paliłam papierosów i tez byłam w depresi!!!Po Poronieniu byłam w szpitalu na łyzeczowaniu dostałam leki i wszystko niby miało wrucic do normy.Byłam niedawno u ginegoloszki niby wszystko jest wporządku ale moze dochodzic u mnie do brak jajeczkowanie sama juz niewiem zrobiłam duzo badan w 8 dniu cyklu robiłam badania hormonalne i jednego mam chyba troszke za duzo!!Ogólnie mówiac to lekarz sie zbyt tym nieprszejoł!!staram sie o maluszka 6 miesięcy i nic:::((((czy jest jakas szansa!!??szczerze to trace nadzieje::((
 
Tak straciłam Małego bobaska z mojej winy!!duzo paliłam papierosów i tez byłam w depresi!!!Po Poronieniu byłam w szpitalu na łyzeczowaniu dostałam leki i wszystko niby miało wrucic do normy.Byłam niedawno u ginegoloszki niby wszystko jest wporządku ale moze dochodzic u mnie do brak jajeczkowanie sama juz niewiem zrobiłam duzo badan w 8 dniu cyklu robiłam badania hormonalne i jednego mam chyba troszke za duzo!!Ogólnie mówiac to lekarz sie zbyt tym nieprszejoł!!staram sie o maluszka 6 miesięcy i nic:::((((czy jest jakas szansa!!??szczerze to trace nadzieje::((

Myszko-nie ma sytuacji bez wyjscia, a z tego co piszesz to mi sie wydaje ze mozesz miec zbyt wysoka prolaktyne...a ona hamuje owulacje...ale to nie jest rzecz, ktorej nie da sie naprawic.
Popatrz dokladnie na te wyniki jakie robilas i napisz nam cos wiecej o wynikach, wtedy bedziemy w stanie lepiej ci podpowiedziec co zrobic dalej.
jesli to faktycznie prolaktyna to sa na to leki, mozna ja szybko i skutecznie obnizyc, a i z brakiem owulacji teraz tez lekarze wiedza jak sobie poradzic, bierze sie clo na wywolanie i wszystko powinno byc dobrze.
6 miesiecy staran to jeszcze nie jest dlugo-serio-aczkoliwek poniewaz mialas jakies klopoty wczesniej to powinnas dokladnie teraz zbadac co jest grane.
Jesli Twoj ginek sie nie przejął tym co mowilas to zmien lekarza, nie warto tracic czasu na konowałów! Powinnas miec jasna diagnoze, monitoring cyklu i ustalony porzadek leczenia i postepowania. Nie mozna powiedziec ze albo masz albo nie masz owulacji...to trzeba jasno okreslic...bo jednorazowo cykle bezowulacyjne zdarzaja sie nawet zdrowym osobom i nie trzeba z tego powodu sie martwic..klopot jest gdy nie ma owulki ci miesaic-ale jak pisalam wczesniej -to sie leczy!
jak masz jakies pytania-wal smialo!
 
Ostatnia edycja:
Witaj sephora..
odniose sie do obu wypowiedzi naraz.. przepraszam z góry jesli zbyt bedzie to dosadne, nie chce Cie w zadnym wypadku urazić..
chodzi mi o to, iż jeśli faktycznie Ci tak powiedział, abyś zapomniała o nim.. a marzysz o fasolce.. ja jednak cieszyłabym się z tego testu negatywnego.. wiesz byc samą nie jest łatwo.. masz dopiero 19 lat.. ułożysz sobie jeszcze życie jak nie z nim to z kimś innym i zafasolkujesz.. tego kwiatu jest pół światu.. może nie był wart Ciebie.. spokojnie poczekaj na @.. jesli sie nie pojawi umów sie na wizyte u lekarza.. brak @ wcale nie musi oznaczać ciąży.. są rozne przyczyny braku @, choroba (czego Ci nie zycze), stres.. jak sama wskazalas to jest chyba jego troche w końcu doszło do rozstania.. przemyśl sobie na spokojnie..
a propo jeszcze pytanie poza tematem.. studiujesz? albo masz zamiar? na studiach czasem poznaje sie miłości swojego życia..
Pozdrawiam i trzym sie cieplo


Wiem,wiem. Jestem w 4klasie technikum architektury, i mam zamiar to kontynuowac, Jesli przyszloby malenstwo mialabym pomoc, z mojej mamy strony, jak i od jego mamy strony. Licze chyba pocichu na to,ze sie zmieni i dojzeje ktoregos dnia, ale czekac ile mozna? Co mozna stwierdzic o chlopaku,ktory sie oswiadcza, po czym zostawia?... Masz racje tego kwiatu to pol swiatu. Ale jakby nie bylo, bylby to ojciec mojego dziecka, a nie chcialabym tez aby dziecko bylo powodem powrotu, a my bysmy sie tylko pewnie kłócili, bo to by było niedorzeczne, On by sie sam na siebie wsciekal,ja na siebie, a dziecko by cierpiało. Dam sobie,mu. no i @ troche czasu jeszcze. Chociaz do konca tygodnia.Pozdrawiam ;)
 
reklama
Do góry