reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Witam!
No i wróciłam z monitoringu - rzeczywiście ze mnie panikara... ponieważ pęcherzyki mają 12,13,14 mm czyli termin IUI ustalony na piątek lub sobotę!
Jeszcze w czwartek jeden monitoring ... i IUI ! mam nadzieję że termin się nie przesunie. Pęcherzyki muszą mieć przynajmniej 17 mm więc w 3,4 dni to będą większe. A i rosną 3 kurcze... a ja chciałam mieć bliźniaki więc będzie szansa.
I jeszcze jedno suwaczek ma racje i nie muszę przestawiać... clo nic nie rozlegulowało! Pozdrawiam i idę poczytać!

no widzisz - a tak się bałaś, że przegapisz:-)
 
reklama
Witam!
No i wróciłam z monitoringu - rzeczywiście ze mnie panikara... ponieważ pęcherzyki mają 12,13,14 mm czyli termin IUI ustalony na piątek lub sobotę!
Jeszcze w czwartek jeden monitoring ... i IUI ! mam nadzieję że termin się nie przesunie. Pęcherzyki muszą mieć przynajmniej 17 mm więc w 3,4 dni to będą większe. A i rosną 3 kurcze... a ja chciałam mieć bliźniaki więc będzie szansa.
I jeszcze jedno suwaczek ma racje i nie muszę przestawiać... clo nic nie rozlegulowało! Pozdrawiam i idę poczytać!

To super, że wszysto w sumie dobrze!!! Byle do piątku (lub soboty) - trzymam kciuki!!!
 
Witajcie kochane.
Nie dam rady nadrobić wczorajszych zaległości:zawstydzona/y: mam nadzieje, że wybaczycie.
Wczoraj byłam u ginki z wynikami badań, mam brać witaminki. Słuchałam serduszka mojego szkraba.
Troszkę się wczoraj kiepawo czułam zaliczyłam rozmowę z wc przed wizytą u lekarza.
A dziś przyszły drugie spodnie ciążowe z allegro i jestem bardzo zadowolona a i w pacy na święta bony dawali :-):-)

Lilu, Marzenixx buziak
to super kinguniu ze wszystko u ciebie dobrze, zazdroszcze sluchania serduszka :-D buziaczki dla ciebie i maluszka:-)

Witam!
No i wróciłam z monitoringu - rzeczywiście ze mnie panikara... ponieważ pęcherzyki mają 12,13,14 mm czyli termin IUI ustalony na piątek lub sobotę!
Jeszcze w czwartek jeden monitoring ... i IUI ! mam nadzieję że termin się nie przesunie. Pęcherzyki muszą mieć przynajmniej 17 mm więc w 3,4 dni to będą większe. A i rosną 3 kurcze... a ja chciałam mieć bliźniaki więc będzie szansa.
I jeszcze jedno suwaczek ma racje i nie muszę przestawiać... clo nic nie rozlegulowało! Pozdrawiam i idę poczytać!
kurcze martynko bede trzymac kciuki za ciebie zeby udalo sie odrazu!! to bedzie chyba nasze pierwsze dziecko IUI na forum :-D:-D:-D
 
Dzięki dziewczyny za miłe słowa! :-)
Kinguś łapię te fluidki i wierzę że pomogą!!! dziękuję:tak::tak::tak:
O co chodzi z Ktosiową bo nie mogę ogarnąć? :szok:tyle napisane że nie dam rady!
 
to super kinguniu ze wszystko u ciebie dobrze, zazdroszcze sluchania serduszka :-D buziaczki dla ciebie i maluszka:-)
Wiesz, że Ty u mnie masz specjalne fluidki ;-);-)
Ostatnio widziałam w internecie domowy detektor tętna płodu i pytałam ginkę czy warto kupić ona powiedziała, że nie że można pomylić swoje tętno z dzidziusia itp. powiedziała, że nie długo będę czuła ruchy dziecka i to będzie znak że z dzidzią wszystko jest ok. Ja to bym najchętniej codziennie na usg chodziła :zawstydzona/y:

Katarzynka a Ty jak się czujesz????

Takie witaminki mam kupić ale byłam już w 3 aptekach i nigdzie nie ma http://www.domzdrowia.pl/69563,pregnavit-30-kapsulek.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiesz, że Ty u mnie masz specjalne fluidki ;-);-)
Ostatnio widziałam w internecie domowy detektor tętna płodu i pytałam ginkę czy warto kupić ona powiedziała, że nie że można pomylić swoje tętno z dzidziusia itp. powiedziała, że nie długo będę czuła ruchy dziecka i to będzie znak że z dzidzią wszystko jest ok. Ja to bym najchętniej codziennie na usg chodziła :zawstydzona/y:

Katarzynka a Ty jak się czujesz????

Takie witaminki mam kupić ale byłam już w 3 aptekach i nigdzie nie ma PREGNAVIT 30 KAPSUŁEK - Apteka internetowa Domzdrowia.pl - leki, suplementy i kosmetyki w internecie. Sprawdź nasze promocje.

A nie da się ich w którejś aptece zamówić??

też już bym chciała chodzić na USG i oglądać fasolkę...:zawstydzona/y:
 
Do góry