reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Coś dla oka:-)

823052924.jpeg

ulalala :-D

a co do całej afery to mnie to tam nie obchodzi, każdy pisze co chce :sorry: nie zawsze jednak jest to prawdą
 
Witam i żegnam jednocześnie :)

Widzę że tu jakieś awanturki :). Pamiętam taki obrazek z poczatku internetu w Polsce: siedzi stary facet przed kompem a nad jego glową dymek "Jestem młodym wysportowanym blondynem", po drugiej stronie siedzi stara baba a nad jej głową "a ja 20letnią studentką".

Ja korzystam z tego dobra od 1999 roku - wtedy jak kogos sie poznawalo na mIrc'u było wiadomo ze musi miec jakis status spoleczny bo ma dostep do netu, a nie kazdy mial. Teraz...

Ale dziewczyny - ja swoja lepsza polowe poznalam w necie :) i wierze że mimo wszytsko ludzie mają dobre intencje. Wiec: dwa razy sztuka Ktosiowa :) i bądź prawdziwa :)

Ide z psem na siku i.. ciągle śpię
 
musze sie pochwalic jakiego mam kochanego mężusia, wczoraj tak sobie rozmawialismy o tym kiedy nam sie uda zajść a on tak sam z siebie proponuje ze to moze on powinien się zbadać bo moze to jego plemniki są nie takie jak powinny być, ja miałam mu to proponować ale bałam sie jego reakcji bo wiadomo jak to z nimi jest a tu taka propozycja z jego strony bez mojego namawiania, jestsmy po ślubie 9 miesięcy i jeszcze do tej pory mnie tak nigdy pozytywnie nie zaskoczył
Chyba musiałaś mu coś dosypać do herbaty;-):-D
przeczytalam mniej wiecej co tam sie dzialo i Ktosiowa sie przyznała , że to ona sie podszywała pod sanke i wklejała jej zdjęcia...., wiec rozumiem reakcje dziewczyn z tamtego portalu , bo nie jest to zbyt mądre.....ale....
u nas jak narazie takich sytuacji nie było mam nadzieje i ze bedzie ok.....
I niech tak zostanie:tak:
Sory za określenia ale ścierwo jedne które kanałami spuszczone trudno wraca. widocznie Kasiu masz super kanalizację i nawet smród po nim nie zostaje:-D
Łaskawie z pretensjami zjawi się po narodzinach, nie będzie miał wyboru, dobrowolnie albo przez sąd. Chciał ptaszek latać za sikorkami to mógł GPS-a na palec nie zakładać:wściekła/y:
no to pojechałaś teraz;-) ostro:tak:
olesiu zgadzam sie z tobą... teraz jest teraz , jestesmy tu po to zeby siebie wspierac i sobie pomagac, mam nadzieje ze bedzie ok.:tak:
a tak wogole to kaprycha z hanka gdzies chyba uciekly razem:tak::-D

No właśnie - Hanka i Kaprycha uciekły i nie ma kto porządku na BB zaprowadzić:-)

A ja już po spacerku - piękna pogoda i spacerek bardzo udany:tak:
 
reklama
Do góry