reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
obyś miała rację.. mam 35 lat i do 40 lat będziemy próbować. Wróżka mi mówiła że do 40 urodzę dziecko więc...będę czekać...A co tam, amerykańskie aktorki mogą sobie na stare lata fundować bejbiki to my nie?? A tak suma sumarum to myślę, że nie żałuję, że miałam pierwsze dziecko w wieku 30 lat bo nie chciałabym mieć teraz jakiegoś szalejącego nastolatka w domu z tymi wszystkimi problemami jakie oni stwarzają - mimo, że pracuję w szkole to nie wiem, czy byłabym gotowa... w gruncie rzeczy to ja się jeszcze czasem strasznie szczeniacko czuję... ale to chyba nic złego... chodzę na imprezy, do klubów potńczyć ze znajomymi... co prawda rzadko z małżem bo ktoś musi dziecka pilnować ale co tam, on też sobie chodzi z kumplami i tak na zmianę... jest ok...
 
ja już nie wiem co z tymi testami owu. :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Mam dziś 14 dzień cyklu a ta druga kreska nadal słaba!!! Moze ja to zle odczytuje ??czy rzeczywiście to druga musi być tak samo intensywna a nawet bardziej?Bo ja już nie wiem :zawstydzona/y: Za miesiąc kupie inne teraz mam LH Test .mozecie polecić jakies inne???
 
Wpadłam na chwilkę ;-)
.no i właśnie dostałam @ qrwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przytulam

boshe a mi sie rano snilo ze zrobilam sobie test owu i wyszly strasznie ciemne dwie krechy!!!, jesu to byl prawie sen na jawie, jak sie obudilam to przez moment myslalam ze to prawda ehh:baffled:
a jajnik mnie lewy zaczal bolec....
Piękny sen, niech się spełni........proszę fluidki ~~~~~~~~~~

Uciekam bo jedziemy do teściowej na obiad. Pokażemy jej filmik z usg zobaczymy czy będzie zadowolona. To będzie jej 3 wnuk i ona już tak nie przeżywa, co innego moi rodzice ;-)pierwszy wnuczek/wnuczka :-D
 
W ogóle mam takiego doła!!!!znowu musze robić te cholerne badania i jeszcze ten zabieg :(
już bym chciała być w ciąży ,a tu czekać musze jeszcze :(
 
Witam dziewczynki....

Ale dzis fajna pogoda, az sie bejbika chce :-):-) i na specer z takim pojsc. A ze bejbika ni ma, to z pieskiem po lesie chodzilismy, cwirki cwirkaly, cudnie. A pozniej kawke na tarasie wypilam, slonko dogrzewalo - zyc nie umierac....
 
Dzien dobry po dluzszej nieobecnosci :-D:-D:-D

Juz sie stesknilam za Wami. W zwiazku z tym zdecydowalam zrobic sobie przerwe w pisaniu na dzis, by nadrobic czytanie. Oczywiscie nie mialyscie litosci da nieobecnych i znowu mam milion stron do czytania :dry:
U mnie w sumie sporo sie dzieje ostatnio. Poza pisaniem magisterki, chodze ciagle do pracy. No i wlasnie w ostatni piatek, zostalam poinformowana, ze beda mnie potrzebowac w innym wydziale. Chlop jak mnie zobaczyl, wlozyl mi w reke aplikacjie na nowe stanowisko. Troszke bylam w szoku ale takim pozytywnym oczywiscie. Jezeli tej aplikacji i rozmowy o prace nie spieprze, to bedzie to bardzo fajne stanowisko ( a co mi tam, pochwale sie : Custody Officer :-D ), co wiaze sie z bardzo dobra kaska. Trzymajcie za mnie kciuki. Oddanie aplikacji do 9 kwietnia, kiedy rozmowy o prace - nie wiem. Fakt faktem, ze to bylo ogloszenie wewnetrzne, czyli bede miala duza konkurencje. Ja w tej pracy dopiero zaczelam niedawno i pewnie kazdy, kto sie zglosi ma duzo wiecej doswiadczenia. Moim plusem jest znajomosc polskiego, zobaczymy jak to bedzie :sorry2:
Poza tym, nie mowilam Wam ale bede na dvd, ktore jest pokazywane na przysiegach w South Yorkshire. No i wlasnie dzis, chlop ktory tym sie zajmuje, dzwonil zeby dokrecic kilka scen a przy okazji pytal, czy bylabym zainteresowana wziecia udzialu w jego nowym projekcie. Jego nowy projekt to Polska internetowa telewizja. W poniedzialek sie wszystkiego dowiem.
W sobote przeprowadzalam wywiady z dziecmi w polskiej szkole. Jak dzwonilam do babki-kierowniczki szkoly (zeby dala mi pozwolenie), to pierwsze co zapytala, to to czy nie chcialabym dla nich pracowac.
Hihihi, poki co 3 oferty pracy w tygodniu !!!! Chyba jeszcze nigdy w zyciu tak nie mialam :-D:-):-D Jaja jak berety :-D Pewnie gowno z tego wszystkiego wyjdzie i zostane przy swojej terazniejszej pracy.. zazwyczaj tak sie tego typu sytuacje koncza.

A co dzialo sie na forum? Sa nowe fasolki? Kto testuje nastepny? Kurcze, szkoda ze nie mamy jakiejs dyzurnej na watku, ktora referuje co sie dzialo ;-)

Buzka kobity
 
reklama
Kaprycha


No to zaczepiscie. Rozchwytuja sie Cie na calego - co jeden to bardziej :)Grunt to sie rozwijac.
Niby tak ale na tym wszystkim cierpi moja magisterka. 30 marca mialam oddac draft i co? Nic z tego nie bedzie, bo nawet nie zrobilam metodologii.

Lepiej powiedz co u Ciebie? Jak plany fasolkowe? Robiliscie juz jakies badania?
 
Do góry