reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Passingby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wlasnie doczytalam!!!!! Ty skubancu!!!! Blizniaki - MEGA GRATULACJE!!! Az mi sie plakac chce, ja zawsze blizniaki chcialam. Ale jaja! Wykrakalysmy ciaze mnaga na BB i jest! Pierwsze blizniaki - ciotka, zdrowka zycze!
 
kurde kobietaki , nie było mnie raptem 3 dni a tu 50 stron ponad do nadrobienia :) no nieźle...
to biore sie za czytanie ;)
to i tak niewiele - przecież tu potrafi być 50 stron na dzień:-):-):tak::tak:
Siema

Karola, to chyba jestesmy w podobnej sytuacji. Ja plamilam w piatek i w poniedzialek, testy mialam pozytywne. Mialam, bo teraz nie robilam od poniedzialku wiec nie wiem, czy wszystko jest ok. Moja siostra mi powiedziala, ze jezeli poronilam, to @ dostane w ciagu 2 tygodni od ostatniego terminu @. Zobaczymy, co mi powie lekarz w srode. Poki co zamowilam wiecej testow i czekam na dostawe. Na nic sie nie nastawiam, piersi mnie nie bola, jest mi tylko niedobrze, pobolewa podbrzusze i puchna mi kostki. A propos ektopowej, to jak ja bylam w ciazy pozamacicznej, to myslalam ze okres mi sie troszke wydluzyl, bo plamilam bardzo dlugo. Nic mnie nie bolalo na poczatku, dlatego teraz tez sie boje, ze moze znowu to samo.
Pozdro
nie bój się - spokojnie czekaj i a nóż się udało - ja też mylę co się u mnie dzieje bo czuję takie kłucie w dole brzucha - igiełki cały czas. Dziś udało mi się zmierzyć tempkę przed wstaniem i jest 36,9 więc chyba ok ale czy coś to oznacza??
 
Passingby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wlasnie doczytalam!!!!! Ty skubancu!!!! Blizniaki - MEGA GRATULACJE!!! Az mi sie plakac chce, ja zawsze blizniaki chcialam. Ale jaja! Wykrakalysmy ciaze mnaga na BB i jest! Pierwsze blizniaki - ciotka, zdrowka zycze!
No dokładnie - Hanka miała się z nami podzielić (zresztą u niej jeszcze nic straconego:)) Może passingby bedzie chciała się z nami podzielić:-)
Ja też bym chciała bliźniaki.....W sumie takie "ryzyko" jest. Rodzeństwo mojego M. to bliźniaki:-)
 
Kaprysiu... Nie zrobiłaś jeszcze badań żadnych??
W 23 dc mialam robione hormony, ktore odbieram dzisiaj i tyle. Nie mialam betki, ani USG. Wizyte (w klinice) mam w srode i licze na to, ze sie zlituja nade mna i mnie przebadaja :sorry2: Betki nie zrobilam, bo po pierwsze najepierw musialabym miec skierowanie od GP (nastepna wolna wizyta byla na 31), potem trzeba czekac na termin badan, czyli kolejne kilka dni, a potem czeka sie tydzien na wyniki. Pomyslalam, ze juz lepiej poczekam na wizyte w klinice i tam mnie przebadaja. Oby do srody :-(
 
No dokładnie - Hanka miała się z nami podzielić (zresztą u niej jeszcze nic straconego:)) Może passingby bedzie chciała się z nami podzielić:-)
Ja też bym chciała bliźniaki.....W sumie takie "ryzyko" jest. Rodzeństwo mojego M. to bliźniaki:-)
U mnie też takie prawdopodobieństwo na bliźniaki jest bo mam siostrę bliźniaczkę :))):-D
 
W 23 dc mialam robione hormony, ktore odbieram dzisiaj i tyle. Nie mialam betki, ani USG. Wizyte (w klinice) mam w srode i licze na to, ze sie zlituja nade mna i mnie przebadaja :sorry2: Betki nie zrobilam, bo po pierwsze najepierw musialabym miec skierowanie od GP (nastepna wolna wizyta byla na 31), potem trzeba czekac na termin badan, czyli kolejne kilka dni, a potem czeka sie tydzien na wyniki. Pomyslalam, ze juz lepiej poczekam na wizyte w klinice i tam mnie przebadaja. Oby do srody :-(
biedna jesteś - szkoda że nie możesz tego od ręki zrobić, byłabyś spokojniejsza, na pewno...
U mnie też takie prawdopodobieństwo na bliźniaki jest bo mam siostrę bliźniaczkę :))):-D
no to się nowy pokoik pewnie uszykuje jak Was więcej będzie z tymi bliźniakami:-D:-D:-D
 
W 23 dc mialam robione hormony, ktore odbieram dzisiaj i tyle. Nie mialam betki, ani USG. Wizyte (w klinice) mam w srode i licze na to, ze sie zlituja nade mna i mnie przebadaja :sorry2: Betki nie zrobilam, bo po pierwsze najepierw musialabym miec skierowanie od GP (nastepna wolna wizyta byla na 31), potem trzeba czekac na termin badan, czyli kolejne kilka dni, a potem czeka sie tydzien na wyniki. Pomyslalam, ze juz lepiej poczekam na wizyte w klinice i tam mnie przebadaja. Oby do srody :-(
TO juz niedługo. Rzeczywiście nie ma co się rozdrabniać.Wytrzymamy:-)
 
wiecie co tak myślę nad tym progesteronem bo wieje u mnie za oknem jak diabli a ja zaczęłam antybiotyk właśnie brać na zatoki i nie chcę się doprawić, żeby mnie znowu bolała głowa... moam 21dc a Kaprycha pisze że będzie w 23dc robić badania - może mnie też to nie zburzy wyniku jak pójdę jutro lub pojutrze... i tak w tym miesiącu robiam już FSH i LH i testosteron i estradiol w 3dc i wyniki byly ok.Może ten progesteron też będzie ok??
 
reklama
wiecie co tak myślę nad tym progesteronem bo wieje u mnie za oknem jak diabli a ja zaczęłam antybiotyk właśnie brać na zatoki i nie chcę się doprawić, żeby mnie znowu bolała głowa... moam 21dc a Kaprycha pisze że będzie w 23dc robić badania - może mnie też to nie zburzy wyniku jak pójdę jutro lub pojutrze... i tak w tym miesiącu robiam już FSH i LH i testosteron i estradiol w 3dc i wyniki byly ok.Może ten progesteron też będzie ok??
zakladam ze nie prowadzisz wykresu tempek??? ale moze wiesz kiedy owu mialas? to do tej daty dodaj ok 7 dni i to jest njaczesciej dzien szczytu progesteronu i najlepiej byloby w taki dzien se walnąc badanko! :sorry2:
 
Do góry