reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Hej lalunie:-)

Kamien wyjety niestety nie w calosci, wiec go nie dostalam...ale co tam wazne ze juz go nie ma.
Czekam na lekarza, bo cos mnie znow cisnie watrobka, a juz niepowinna. Bol przypomina ten co dezerterowal tamten tylko nie az tak mocny. Lekarz mowil, ze uciekl ten najwiekszy...no nic zobaczymy co to.

Martoocha natychmiast wylaczasz glupie mysli!!! Lekarze wiedza co mowia, a zaloze sie ze znow naczytalas sie watku ciazowego i chcialas porownania...i potwierdzenia, ze jest ok...ale to nie forum jest od potwierdzania tylko doktora i jak mowi, ze OK to ZNACZY wszystko wporzadku. :*

Magda i jak po wizycie? bo mam nadzieje pojechalas.


Danutaski a sprobuj Mala przetrzymac dzien na samym mleku i zobacz czy objawy ustana. No i musi pic duzo, zeby niewyplukala elektrolitow.
Zdrowiejcie dziewczyny :*


Eska za duzo wit C w ciazy jest niewskazane.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kurcze nie wiem co to jest, wymiotowała dzisiaj w nocy też, pomimo że dawałam jej tylko mleko. Co najlepsze, wymiotuje w nocy regularnie koło północy-pierwszej w nocy (4 noce z rzędu!) i w dzień koło 13tej (2 dni z rzędu!) Co daje średnio 1x wymioty co 12 godzin. Skąd ta regularność? Nie słyszałam nigdy o czymś takim, w necie szukałam, naczytałam się też o krztuścu ale wg mnie to nie to bo młoda nie kaszle tak jak opisują. Będę dzwonić do lekarza, nie mogę spać w nocy, bo się o nią martwię.
 
Danutaski a moze Ninka ma katar i gdy flegma zalega jak ona leży to poźniej musi to jakoś zwrócić ???? Moja Wiki jak nie radziła sobie z katarem tak miała... Spróbuj jej nosek oczyscić!

Myszko oby juz wszystko było dobrze, a te bóle które teraz masz to tylko po operacyjne! Kciukam

choruszki nie dajcie się i marsz do lekarza! W ciazy nie ma żartów z infekcjami, a co do leków to i antybiotyki niektóre mozna przyjmować!

Suwak zmienię jak dotre do kompa ;)!

Jade z młoda do pediatry na kontrolę! Buziaki! image.jpg
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 27
Dziewczyny nie pojechałam, bo zwymiotowałam, a potem wypiłam dużo coli duszkiem, odbiło mi się porządnie :) Do tego cebula na kanapkach, herbata z cytryną i mi się poprawiło. Dzisiaj zero objawów praktycznie. Może coś mi na żołądku po prostu zaległo.
 
Neta, marce_la - dziekuje, dokladnie tak, na pewno sie podlacze do usg prawie na stale haha, mam blisko- ale to na pozniejszym etapie, teraz to powiem Wam wole odwlec, bo sie boje i wole serducho po 8 tyg chociaz zobaczyc- zobaczymy czy tyle wytrzymam!;-)


Martusiu kochana to tez chyba normalne, ze tak zwalnia, bo chce sie juz jak najszybciej byc w bezpiecznym okresie, albo juz urodzic, ale powtarzaj slowa lekarza- jest swietnie - jest to jest!

Karo- ja zycze spokoju przed slubem
Myszko-dobrze, ze juz lepiej


Podpisuje sie po tym co napisalaMalgonia - teraz moge powiedziec, ze jestem sczesliwa, swoje przeszlam i to troche zajmuje pozniej czasu, tez czuje sie i wygladam bardzo mlodo, trudno tak sie zdazylo, przerwa byla, ze wczesnie sie nie dalo u mnie zdrugim, u Was z pierwszym i juz nie ma co o wieku gadac tylko dzialamy !!!!
Malgonia, Ewik, Eska-kiedy testujecie? Bo bede &&&& i razniej bedzie!

Madzia, dobrze, ze sie juz poprawilo, uwazaj na siebie

Danutaski- daj znac jak tam dalej, moze jakas alergia? i katar jak Wikama mowi?

Wikama-szliczna mloda- gratulacje:-)


Ja wczoraj ( 17 dpo ) 4 tydz.3 dni -Wynik HCG 339 , nastepna w piatek( wynik pon.)- jest ok.


Czuje sie od wczoraj cos jak na kacu, apetytu zero i niedobrze zaczyna mi juz byc....juz ? tak wczesnie?-wiecie co, naprawde chyba pierwszy raz tak, z synem w ciazy chyba tylko raz haftelam i tyle :-)
Modle sie , oby to byl dobry znak...3 maj cie &&&
 
Ostatnia edycja:
Witamina C: "Niestety spożywanie większych dawek niż zalecane w ciąży może wpływać na rozwój płodu. Dlatego też witamina C należy do kategorii C leków".
Kategoria leków C: "grupa leków, w której badania na zwierzętach wykazały szkodliwość dla płodu, bądź też takich badań nie wykonano oraz brak jest odpowiednio wiarygodnych danych z obserwacji stosowania tego leku u ludzi. Lek z tej grupy można zastosować jedynie wtedy, gdy w opinii lekarza spodziewana korzyść dla matki przewyższa potencjalne ryzyko dla płodu".
Radzę uważać!
 
Eska- to 3 mam&&&
VitC. - zapotrzebowanie kobiety w ciazy przynajmniej trzeba 85 mg, karmiace min.120mg, nie przekroczyc 2000.;-)
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Cześć kobitki- ja krótki update.
Wczoraj wieczorem od 18:00 miałam prawie non stop napięcia brzucha.był non stop twardy i się stawiał.(mimo nospy).
Od tych napięć zaczęło mnie szczypać w dole..więc o 23:00 pojechałam do mojego ginka na IP- dostałam nospę domięśniowo.
Zrobił badanie i moja szyjka ma 3 cm no i twarda..zamknięta itd.
Biorę tą luteinę 2 x 2 + mam teraz 3 dni leżeć i obserwować co i jak.
Dzisiaj mam wrażenie że jest lepiej- ale i tak proszę trzymajcie kochane kciuki. Troszkę się zestresowałam..nie powiem..
Przepraszam że tylko o sobie ale nadrobię Was później :*
 
reklama
Do góry