reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

czesc dziewczyny :-)

Nie wiem czy to komus cos pomoze, ale ja nigdy nie mialam problemow z zajciem czy sama @ i u mnie cykl trwa 27-29 dni (najczesciej jest to 28) i fazy lutealne mialam 14-16dc... najczesciej jednak 16. To 10,11,12 wydaje mi sie zbyt krotkie. Oczywiscie moge sie mylic, ale pokazalabym te wykresy lekarzowi oni tam lepiej sie na tym znaja;-).

A ja odkrylam po nocnym spacerze do szpitala (dali mi kroplowke z buscopanu i novalginu... i nadal bolalo choc ciut mniej), ze ostatnie bole jakie mam (bralam za wora) a to od kregoslupa... nie ma mozliwosci zeby mnie wor atakowal na glodniaka, ani 14h po ostatnim skromnym posilku (kamienie nie robia zatoru, wor nie jest powiekszony, badania krwi nie wykazuja infekcji... jedynie lekka anemie [przy normach 12.0+, ja mam 10,4, a 2 tyg temu bylo 11,2])... ani lezec, ani stac, ani siedziec... przy chodzeniu jakos bardziej znosnie... ale nie da sie spac chodzac:no: a juz mi sie az w glowie kreci... jakas masakra:wściekła/y::szok:
 
reklama
Hej Piękne! Dziękuje za gratulacje! My dalej w szpitalu! Lilianka za dużo straciła na wadze i musimy jeszcze posiedzieć! Chciałam Wam po krotce opowiedzieć jak przebiegał poród, ale to dopiero jak będę w domu! Jestem niesamowitą szczesciarą ze mam zdrową córeczkę i to już drugą!
Życzę wszystkim takich cudownych chwil jakie spotkały mnie 4.07! :*
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 56
Wikama Lili malo ciagnie czy za rzadko? Ze duzo stracila. Paul pierwszy dzien jadl ladnie ale za malo i tez duzo spadl dlatego juz w szpitalu dokarmiany byl mm.
Zycze aby Niunia zaczela szybko przybierac:*
 
Wikama- ale cudeńko sobie śpi na boczku!! tylko wycałować te śliczne policzki.. my też jesteśmy ogromnie szczęśliwe że u Was wszystko ok.. a ze stratą wagi na pewno zaraz sobie poradzicie..
 
Wikama ja już mówiłam, że Lili cudna, ale musze się powtórzyć :-) mały aniołeczek!!

a my dzisiaj w końcu powiesiliśmy literki nad kącik małego, oto efekt:

DSC_0506.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0506.jpg
    DSC_0506.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 44
Wikama, aż się łezka w oku kręci . Śliczna ta Twoja Lilunia. Tyle strachu, tyle czekania, a już masz malutką przy sobie. Eh... Gratuluje i buziaki dla Lilki.
Izka, Ty juz zaraz rodzisz? Przecież niedawno wstawiałaś suwaczek . Madzia a Tobie wolno przybywa tygodni? A mnie się wydaje, że zasuwa strasznie szybko. Na kiedy masz termin?

Dziewczynki, dziękuję Wam za rady i uwagi. Owszem i mnie kiedyś niepokoiło, że za krótka II faza. Jak na razie nie denerwuję sie. Gin nie widzi problemu, skoro udało mi się zajśc w ciążę bez specjalnych trudności, po prostu tak mam. To co było potem (tzn ciąże obumarłe) nie wiąże z krótka fazą lutealną, tym bardziej, że od razu brałam Duphaston i Luteinę. Gin nie każe mi brać Duphastonu w drugiej fazie, ale jak tylko zobaczę dwie kreseczki powiedział , że na wszelki wypadek mogę wziąć, jednak nie ma bezwzględnych wskazań. Ale już wiem, że jak tylko zobaczę dwie kreseczki to będzie na dzień dobry zestaw Duphaston , Luteina (tak Madziu, tak mi kazali, 2x1 D. i 2 tabl dopochw. L.) , Acard i Clexane.
No nic teraz tylko proszę Was o kciuki, żeby się udało za drugim razem. Dorcia, za Ciebie też :)
 
ojj kobietki no nie ogarniam, że to już tuż tuż :-p

Madzia mi mój się ciągnął niesamowicie, za to wasze strasznie zasuwają!! teraz dopiero końcówka mi jakoś leci.. a tak to Chrysteeeeeeeeeeeee jak żółw!!

Martus no robiłam coś w fiolecie, bo jedną ścianę w sypialni mamy właśnie w takim odcieniu więc teraz mi tam wszystko idealnie pasuje :-p
 
reklama
Do góry