reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Hej! Coś mam dzisiaj mega problem z oczami! U mnie i Lili wszystko ok! Ciśnienie mi wzrosło wiec mam obserwować! Pani doktor powiedziała ze raczej doczekamy w dwupaku do 4.07. Szyjka 2 cm, rozwarcie na palucha :)! Jutro opisie ze szczegółami bo dzisiaj coś sie nie czuje! :*

Marcela &&&&&&!
 
Wikama- no to czekamy do 4-tego ;)
Marcelka- czekamy:tak:

A ja właśnie gotuję bób..jakoś ostatnio mam ochotę na różne małe przekąski..2 brzoskwinie, parę chipsów solonych Lays, 1 ciastko..a teraz bób:-p.

Dzięki dziewczyny za komplementy :*
 
Ostatnia edycja:
hej kochane, wpadłam się tylko przywitać, kiepski mam dziś dzień, wiec nie odpiszę personalnie, wybaczcie..

aaaa, chciałam tylko napisać, że..
martoocha cudna jesteś, właśnie tak sobie Ciebie wyobrażałam :tak:


wikamuś gratki udanej wizyty
 
Wikama Nina nawet jak była chora to była całkiem grzeczna, nawet przesypiała całą noc! Owszem, była marudna, ale uważam że i tak bardzo mało!
Dobrze że na wizycie wszystko ok.
widzę że my podobne gusty mamy bo ja jadę na koncert depeche mode :D:D:D 18 lipca czy jakoś tak.
MartOocha ślicznie wyglądasz, super też kiecka!
Jak jesz bób? Bo ja z masłem i lekko osolony, smacznego !!
Karo01 ja też się głaskałam jakiś czas po brzuchu ale już mi przeszło :)
Izka Ty nie miałaś mieć wizyty dzisiaj?
Ewelko co tam słychać u Was?
 
Danutaski ja jutro o 15stej wizytuje :) ide na spr szyjki i wysepic kilka skierowan :p

Wikama nooo cos zaczyna sie dziac widze :D ahhh jeszcze tydzien i Lilianka ujrzy swiatlo dzienne :)

Ewcik a coz to za humor dzisiaj??

Kurna maz mi wrocil, mieli jakies szkolenie a pozniej picie oczywiscie ale nie poszedl tylko wrocil prosto do domu, az jestem w szoku!! Oczywiscie kolezaneczki go zatrzymywaly i pierwsze ich pytanie to bylo czy jestem gruba.. Ehhh te baby
 
hej dziewczynki :-)

wpadłam na chwilkę życzyć Wam miłego dnia-zaraz kuzynka podrzuci mi swojego 2 miesięcznego synka, żebym się nim zajęła, bo musi iść ze starszym na zakończenie roku szkolnego i nie ma co z małym zrobić.. także niezły poranek mnie czeka ;-)

miłego dzionka!!
 
Witam się rpawie z rana ;)
Byłam wczoraj na wizycie i słyszałam serduszko! uff... jaka ulga :) Chociaż kilka razy pytałam się lekarza czy to przypadkiem nie moje tak wali i się nie pomylił :)
Poza tym wysłała mnie na zwolnienie, bo z od tego mojego pęcherza boli mnie brzuch, no-spa 3x2 i jak najszybciej wizyta u urologa, żeby wykluczyć kamicę nerkową :/ ale to jest pesymistyczna wersja; optymistyczna jest taka, że po prostu macica tak się układa, że czasami blokuje cewkę. Więc potrzebuje jakiegoś urologa dobrego, który zrobi mi usg, itp.
Wikama to Lilianka nei przywita się ze światem wcześniej? :)
Izka &&&&&&&& za wizytę!
 
reklama
marcela ja zarówno w 1 ciąży, jak i teraz od 20 tyg borykam się z nerkami..mam poszerzony układ kielichowo-miedniczkowy,też w razie bólu brałam nospę i paracetamol..
 
Do góry