reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Ewcik- podpisuję się pod tym co napisała Wikama:tak:-to mądra babeczka!

Wikama, daj znać co jutro powiedzą w szpitalu, ciekawa jestem czy dzidziuś zastosuje się do Twojego 'planu';-).
 

Załączniki

  • 24 tydzien.jpg
    24 tydzien.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 62
Ostatnia edycja:
reklama
Martoocha ale slicznie wygladasz:-)
Wlasnie dziewczyny powrzucajcie fotki waszysz brzuszkow.troche tesknie za moim brzuszkiem, czasami siedze i sie gladze po brzuchu, to chyba tak zostaje po ciazy
Myszka, gatto, kaso co u was?
Widzialyscie kiedys nasza marte z wojtusiem na forum? Tak mi sie teraz przypomnialo
 
Martoocha ślicznie wyglądasz! I tez taka szczuplutka jesteś, ale brzuszek widoczny, nawet pod sukieneczką! A ja oczywiście dam znać po!

Martwie sie moją Wiki! Ma taki potworny kaszel, ze spać nie moze! Masakra!
 
Izka no jeszcze u mnie sie podobno synek szykuje :) Chłopcy będą mieli w czym wybierać ;)
Ja dzisiaj wieczorem wizytuję więc bardzo proszę o &&&&&&&&&&&&&&&&. Znowu jakies czarne myśli sie pałętają...
 
Dziendoberek :)

Martus ale dzaga!!! :D

Kaso co tam u was? Dawno Cie nie bylo :) wrzuc jakies foty malutkiej

Wikama ojjj to Ty mozesz wczesniej jednak poleciec :p choc mam nadzieje ze Lilianka zastosuje sie do planow mamusi :)

Myszka? Nanu? Gatto? Gdziez wy?

Ale mnie dol plecow boli o jezusieeeeeeee
 
marcela no to ogromne kciuki &&&&&& i odgon te paskudne mysli!!

ja wizytuje jutro ;)
nooo to w koncu jakis chlopak jeszcze, bo jakis deficyt mamy.
a co do czarnych mysli, snil mi sie dzisiaj moj zmarly tata, obudzilam sie zaryczana, mamrotajac "to jeszcze nie czas, jeszcze nie czas" masakra jakas, niezbyt to przyjemne bylo :/
 
Marcela kciuki za wizytę zaciśnięte!!

Martocha wyglądasz bosko! Cudna sukienka :)

Wikama poproś Liljankę niech do poniedziałku posiedzi bo pogoda kiepska a w brzuchu ciepło i miło ;)

Izka ty może poodpoczywaj dzisiaj więcej co?

Ja jem kolejny antybiotyk, lekarz stwierdził że da mi na 5 to do staranek już po nim śladu nie będzie a lepiej się wyleczyć teraz porząadnie. A jutro babski wyjazd do Poznania na koncert Alicii Keys :)
 
Izka ty może poodpoczywaj dzisiaj więcej co?

Ja jem kolejny antybiotyk, lekarz stwierdził że da mi na 5 to do staranek już po nim śladu nie będzie a lepiej się wyleczyć teraz porząadnie. A jutro babski wyjazd do Poznania na koncert Alicii Keys :)

moja droga od wczoraj nic nie robie tylko leże z przerwami na jeść i siku i dzisiaj zamierzam dokładnie tak samo spędzić dzień, piżamowo :-)
i to leżenie chyba daje rezultaty, bo jak leze to brzuch już mniej twardy :-):-) a przedtem było "leżenie" zwane praniem, sprzataniem, gotowaniem i innymi pierdołami.. a teraz jak leże to leże i widać efekt już po jednym takim dniu, przedtem jak leżałam to brzuch był twardy cała noc i dzień, a dzisiaj widze postępy :)
aaaale Ci zazdraszczam koncertu ehhh normalnie mam nadzieje, że po porodzie odbijemy sobie z jakimiś wyjazdami, bo teraz tylko siedzenie w domu..
 
iza jeszcze ja mam synka;):):)
ale faktycznie dzieczynki przeważają... ale to chłopcy chyba częściej byli przy pierwszej ciąży... przynajmniej takie mam wrazenie... u mnie też tak było i też sobie czesto płączę zwłaszcza jak pomyślę że może źle sie stało że zgodziłam sie na przerwanie ciąży... trzeba było pozostawić wszystko własnemu biegowi.... no i żałuje przeogromnie ze nie przytuliłam mojego syneńka... to był 18 tc:sad:
 
reklama
Marcelko kciuki za wizytę!!!! Przed wizytami zawsze czarne myśli ogarniają, jeszcze chwilka i ruchy bedziesz czuła non stop, wtedy już czarnych myśli nie ma tak często.... Jeszcze troszkę i zobaczysz bedziesz na świat patrzeć przez różowe lub niebieskie okulary ;)!

Izuś super ze troszkę brzunio sie uspokoił! Wiec leż, leż, sikaj, leż i jedz :)! No raz dziennie jeszcze dwójeczkę strzel dla dobrego samopoczucia ;)!

Suana jedziesz na koncert Alicii! Wow! Jak zazdroszczę! Ja napalona jestem na depeche mode! Maja grać w lutym! Już mężowi zapowiedzislam ze jedziemy do Łodzi całą czwórką! Ja z Wiki idę na koncert a in tuli Liliankę ;)! Ciekawe czy tak zrobie, pewnie tylko tak gadam, ale będę wolała nigdzie nie jechać i tuliła Lilkę w domku :)! Ach.... A co do antybiotyków, to sama widzisz! Nie ma co sie bać! Ja na początku każdej ciazy choruje i w poprzedniej lekarka mi powiedziała ze nie da mi antybiotyku i niestety choróbsko sie ciągnęło trzy tygodnie a Maluszek chyba właśnie przez to nie dał rady, w tej ciazy sie uparlam na antybiotyk i leżałam jak długa przez 7 dni i niedługo rodze! Wiec antybiotyki lepsze niż nie leczenie infekcji...

Moja Wikusia ma dziwne przeziębienie a nawet bardzie obstawiam nasilenie reakcji alergicznej! Nie ma temperatury, kataru, tylko ten wredny kaszel w nocy! Dałam jej znowu flixonase i normalnie jak zdrowe dziecko! Kurcze chyba ma alergie na szkołę! Dobrze ze dzisiaj koniec roku szkolnego :)!

A ja wizyte u anestezjologa mam na 16, a poźniej ip.

Milego dnia :)!
 
Do góry