reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
ja widziałam dla siebie tańsze buty jak dla niego:-D,jak mi da zrobić zdj to wrzucę:-)zapominajko jak masz swoją naturę dość ciemną to nie wyjdzie jasny blond bardziej taki miodowy czasem nawet żółtawy raz miałam takie kurczakowe odrosty masakara:no: ja już nie robię blondu farbami tylko pasmami rozjaśniam:tak:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki trzymam kciuki za II.
Zapominajko współczuje i wiem co czujesz, wiem że Ci ciężko bo ja mam tak do dzis z tym że rzadziej wymioty a mdli codziennie. Nie wiem kiedy w koncu zjem cos ze smakiem. Lodówke otwieram z zatkanym noskiem. Najgorzej jak jestem głodna. jestem pewna że już niedługo minie ten czas kiedy mdłości i wymiot są najmocniejsze i poczujesz ulgę.Trzymaj sie.;-)
Madzialenko współczuję i witam zapalam światełko
[*]...

A ja kupiłam sobie ciązowe jeansy i cieszyłam sie jak głupia bo w końcu mi wygodnie, mała rzecz a cieszy.:-)miłego dzionka.
 
Hej dziewczyny witam po dluzszej przerwie
akurat was dzisiaj nadrobilam.Wekeend mielismy zalatany.W sobote szybko do pracy i potem na konzert,wrocilismy o 2 w nocy do domu.W niedziele rano do fryzjera i na chrzciny.Po chrzcinach wybralismy sie na Oktoberfest bo wczoraj byl ostatni dzien tutaj w Hannoverze i tez wrocilismy pozno.Dzisiaj o 5 do pracy mialam problem wstac.Przyszlam z pracy o 13 jak sie polozylam to prawie wstalam.Chyba zmeczenie wyszlo.
Dziewczyny mam pytanie do tych ktore sa w podobnym tygodniu co ja.Ciagnie was tak jak mnie w dole brzucha.Mialam to na poczatku bo macica sie rozciagala ale teraz?Pospalam sobie teraz i ok ale w pracy sie troche wystraszylam.Moze rzeczywiscie to zmeczenie????
I jeszcze jedno pytanie,bo prawie mi kuzynka dzwonila ze musi mi powiedziec ze okazalo sie dzisiaj ze jej 3letni syn ma szkarlatyne ze moglam sie wczoraj zarazic.Wczoraj niewiedziala o tym ale byla u lekarza dzisiaj i powiedzial ze mogl juz sie ktos innym zarazic.Moze to byc grozne dla mnie????Po tym jak mi zadzwonila zaczelo mnie gardlo bolec.
Myszko super zakup.Ja pomalu tez juz patrze co i jak.Ostatnio bylam przed chrzcinami na zakupach po sukienke dla mnie i przy okazji zakupilam super komplecik.Byly w tym spiochy,body,czapeczka i sliniaczek za 9 euro i naprawde fajna bawelna.Jak zdarze to wrzuce fotke pozniej
Zapominajka ja tez jestem blondynka.Dwa tygodnie temu bylam u fryzjera robic wlosy i wlasnie zona mojego kuzyna mi robila.Jest naprawde mistrzem w swojej dziedzinie i powiedziala ze chodzi o to zeby w ciazy i w okresie karmienia nie farbowac wlosow,chodzi o to zeby nie nakladac farby na cale wlosy bo wlasnie przedostaje sie do krwi tylko wlasnie robic pasemka.Ja mam juz od paru lat rozjasnianie wlasnie wlosy przez pasemka i wyglada super!!!
 
Karo zazdroszczę oktoberfestu, ja mam postanowienie, że za rok tam będę :-D
Szkarlatyna dzidziusiowi nie szkodzi, z tego co wiem. I zaczyna się chyba wysypką. U młodego w przedszkolu też jest - dzisiaj kartkę widziałam...

A na fryzjera trochę mi kasy szkoda. Bo spokojnie za pasemka 150 zł skasują. Choć oczywiście jak mnie sytuacja zmusi to pomyślę.
 
Magda, nadal trzymam kciuki! Dobrze masz z tym swoim Te, mój K. tak zapracowany że sniadania muszę sobie robić sama ;)


Elka - trzymam kcuiki za 2 krechy!:)


Zapominajka - i jak nowa fryzura??? Też się wybieram do fryzjera, tylko coś mi nie podrodze ;) A odrosty już mam mmeega


Dorcia - zdrówka życzę!


Myszka - ale Ci fajnie z tymi zakuami. Ja w ciąży miałam taką fazę, że pół dnia potrafiłam na necie siedzieć i oglądać
 
reklama
Dzieki za kciuki i proszę o więcej gdyż kupilam test i jutro sikam niech sie dzieje wolą nieba:)

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Mam nadzieję, że sikaniec wyjdzie piękny!

Sauna na razie dziecię się kapie. Potem bajka na dobranoc i kolor na włosy dopiero.
 
Do góry