reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

hahahaha, nic tylko na fb siedziec, to moze sie udzieli:happy:Ja na moim widze cisza, zadnych ciaz, zadnych nowych potomkow...szczerze mowiac mam zamiar nie mowic fb ze spodziewam sie dzidzi:happy:
Martus ja wiem, ze to ciezko, bo sama odliczam kazdy dzien ciazy, ale staraj sie myslec pozytywnie!!!
 
reklama
Gatto oby sie plamienia nie powtorzyły oszczedzaj sie.

A ja mam dołek bo strasznie mnie dzis ten brzusio boli normalnie jakbym zaraz miała @ dostac wziełam nospe a jutro ide do ginka.Mam nadzieje ze pan dr mi przepisze jakis progesteronik na te bóle .
Dziś leze plackiem jak Gatto :-)
 
Hej kochane
My wczoraj wrocilismy z augustowa,teraz jestesmy w czestochowie u moich rodzicow... mielismy jechac pozwiedzac Zloty Potok ale jakos wszyscy z sil opadli i chyba dzien lenistwa sie szykuje... jutro wracamy do wro:)
Znow przepraszam,ze nie odnosze sie do Waszych wypowiedzi,ale w tel da sie tylko jedna osobe zacytowac (nie chce nikogo wyrozniac hehehe;)
Snilo mi sie dzis ze zaszlam w ciaze... szkoda ze to tylko sen...
Pozdrawiam Was chlodno w ten upalny dzionek (coby przyjemniej bylo:)
 
Cześć dziewczynki Gatto i martoocha trzymam kciuki za dobre wieści a takie na pewno będą&&&&&&&&& ja też na początku tak ok.6 tygodnia miałam brunatno-czerwoną wydzielinę pojechałąm z tym nawet na izbę przyjęć, ale lekarz kazał mi odpoczywać no i brałam lutka trzy razy dziennie po dwie tabletki... będzie dobrze:tak:
nanulika ale Ty sie na zwiedzasz w te wakacje aż miło....;) a sen oby był proroczy:-D
kaso leż i nie denerwuj sie Mała byle do jutra;)
dziś jest wreszcie nieco chłodniej tzn. temperatura nadal ponad 30 stopni ale przynajmniej wieje przyjemny wiaterek, aż chce sie z domu wyjść;);):)
 
U nas dzisiaj też jakby przyjemniej na dworze. Siedzę cały dzień sama bo moje kochanie dzisiaj w pracy na 12h :( zaczyna mi się nudzić ale w te upały staram się nigdzie bez potrzeby nie chodzić żeby nie męczyć siebie i dzidziusia.

Gatto trzymam kciuki żeby plamienie jak najszybciej przeszło ale kochana oszczędzaj się teraz, wypoczywaj dużo.

Martuś
kochanie wiem, że Ci ciężko - sama to przeżywałam w pierwszej ciąży. Jesteś silna i świetnie sobie poradzisz, zobaczysz wszystko będzie dobrze :*
 
reklama
Cześć kochane.
Jestem tu z wami, ale nie mam kiedy napisać.

Ja odliczam czas do połowy przyszłego tygodnia. I albo berek, albo nie :p
 
Do góry