reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

Gatto ło matko ile badan miałaś zleconych cała masa!!!:szok: ja to po wczorajszej wizycie dostałam skierowanie na 8 różnych i to chyba najwięcej jak do tej pory, a Hiv w tej ciąży mi nie powtarzają...;) super że wszystkie wyniki macie superanckie, a tsh to tarczyca (któraś z Was pytała jak za dużo to niedoczynność, a jak za mało to chyba nadczynność - nie znam sie dokładnie na tym ale jakoś tak lecialo;) Danatuski brzusio śliczny i Ty chyba oprócz brzucha to nigdzie nie urosłaś:-D
Motylku dobrze ze masz już wszystko za sobą teraz tylko ostatnia regeneracja organizmu i do dzieła:laugh2:
nanulika jak Wam dobrze kurcze za rok to nie odpuszcze musimy gdzieś wyjechac bo oszaleję, a tak bym weszla np. do chłodnego morza (choć w obecnym stanie to mogłoby grozić powodzią;););):-D lepiej nie narażać innych ludzi;)
miłego i miejmy nadzieję chłodniejszego dnia dziewczynki
kochajaca mamo łączę sie z Tobą w męczarniach no i jeszcze te obrzęki nóg...eh to lato;)
a mam jeszcze pytanko do ciężaróweczek co ile macie umawiane teraz wizyty u gina bo moja kazała mi przyjść dopiero na początku sierpnia za 5 tygodni!!!! a zawsze wydawało mi sie że pod koniec są częstsze wizyty...:baffled:
 
reklama
:-) ha, chwila spokoju mała bestia wyruszyła z siostrą pozałatwiać sprawy... Oj ciężko z takim małym brzdącem- dzieci są kochane ale ja pierwszy raz w życiu opiekuje się takim maleństwem bo w rodzinie takich nie było :szok: i jestem jeszcze zielona no i nie przyzwyczajona czemu ona płacze co chwilę :-( ale siostra ma super sąsiadkę i do mnie czasami zagląda jak tam mi idzie albo pomóc jak bestia ma swoje chimery :-D mam nadzieję,że szwagier wróci dziś szybko haha, jutro mam luz bo będzie szybko gorzej w przyszłym tygodniu,bo będę z małą od rana a nie od 12 :-p no może jej przejdą już ząbki i się przyzwyczai ... ale stan krytyczny już miałam,że chciałam zrezygnować :szok: no i czas mi strasznie się dłuży samej,nie ma do kogo buzi otworzyć a mała tylko szmugluje po podłodze :-p i trzeba pilnować żeby się nie uderzyła bo wszędzie włazi i wszystko ją ciekawi haha, dziś od rana marudzi to znów będzie szał, oby nie :-p ale jutro już przyjedzie G :* Boże jak ja się za nim stęskniłam, człowiek się widział codziennie to się przyzwyczaił a teraz od niedzieli mnie nie ma, to mi też smutno :( po badaniu jeszcze krwawie ale to normalne i dostałam krowią dawkę tabletek ... 3 tabletki 30 zł :-p trochę zdzierstwo ale cóż
 
Motylku wiem jak to jest też sama praktycznie caly czas w domu siedzę, wszyscy w pracy, albo na dworzu a ja pod wentylatorem na kanapie;););) to masz chociaż słodką rozrywkę;) a ząbkowanie faktycznie może być ciężkie choć też nie jest to regułą mój bratanek dopiero po skończeniu roku zaczął ząbkować a lekarze straszyli ze może być niebezpiecznie jak wszystkie ząbki zaczną wychodzić jednocześnie... i co i ...nie mieli racji przeszedł lepiej całą serię "wyrzynaczy" razem niż pojedyncze sztuki u młodszych dzieci... dużo siły Ci życzę i spokoju bo przekazujesz go Maluszkowi;) dobrze ze Twój G. już wraca;););)
Gatto podziel sie kawką;) biedna Ty z tymi zastrzykami...:-(
 
Ewelka e tam, biedna nie biedna, wazne, zeby pomogly:happy:
Przyznam jednak, choc moze to glupie, ze psychicznie czuje sie lepiej biorac je, to tak jakby miec choc minimum gwarancji, ze wszystko sie uda tym razem. Jednak patologia mi zostala i czasem jak mnie mocniej zaboli brzuch (bo musicie wiedziec, ze mnie ciagnie) to lece do kibelka obczajac czy nie ma krwi:baffled:
 
Ewelka e tam, biedna nie biedna, wazne, zeby pomogly:happy:
Przyznam jednak, choc moze to glupie, ze psychicznie czuje sie lepiej biorac je, to tak jakby miec choc minimum gwarancji, ze wszystko sie uda tym razem. Jednak patologia mi zostala i czasem jak mnie mocniej zaboli brzuch (bo musicie wiedziec, ze mnie ciagnie) to lece do kibelka obczajac czy nie ma krwi:baffled:
Gatto takie zachowanie niestety już zostanie u każdej kobietki po przejściach:(
ja się boję co bedzie u mnie chyba się z kibelka nie ruszę
motylek no szkoda że ci akurat taki czas przypadł z tymi ząbkami nieciekawie ale potem już będzie ok zobaczysz
 
Gatto to jak najbardziej normalne ja do tej pory cały czas obserwuję dokładnie wszystko w toalecie...:-D to już przypisane do naszej sytuacji, a zastrzyki jasne że pomagają tylko ja sobie nie wyobrażam je sobie samej robić, bo Ty chyba sobie sama radzisz???
 
Ewelka zwariowalas????:sorry:wczesniej bym trupem padla niz sobie sama zrobila. Chodze do pielegniarki (6€ jedno uklucie w dooopala). To nie sa te clexane czy jak im tam.... to progesteron w zastrzykach, coby sie lepiej wchlanial i szybciej.
 
reklama
Ani@k ja mam nadczynność subkliniczną, tzn objawów jako takich nie ma a tarczyca produkuje za dużo hormonów. Norma tsh wynosi 0,25-4,0 ( dla starających się i ciężarnych podobno do 2,0). U mnie w ostatnich badaniach tsh było nieokreślone <<0,0008 więc to nie jest bezpieczne dla mnie i maleństwa. Na szczęście moja endo powiedziała że na początku ciąży może tak być i powinno się w miarę szybko podnieść. No nic zobaczymy :)
 
Do góry