reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

28235427_821368108047110_6863558403995981429_o.jpg


MAM JUŻ 9 TYGODNI ;)
POZDRAWIAMY WSZYSTKIE CIOCIE
I ZA WSZYSTKIE TRZYMAMY KCIUKI
MOJA MAMUSIA DŁUGO O MNIE WALCZYŁA I W KOŃCU SIĘ UDAŁO ;)
Śliczności ☺
 
Ostatnia edycja:
reklama
No u Nas nocka świetna. Spał i tylko trzeba było Go przebierać. Ponoć jest opity wodami. I położne mówiły, że przykaałdać do cyca ale nie na siłę niech nawet koło niego leży i się na niego patrzy. A co jakiś czas wyciskać trochę samemu i Mu do buźki wsadzać, żeby poczuł ten smak

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Ciesz się ta chwila bo lada dzień wszystko się zmieni :) Hania tez pieknie spala ,a teraz lubi sobie ciumkac cyca :) wiadomo,ze nie zawsze wtedy je bo potrzeba ssania i bliskości też robią swoje :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@AnetaManiak gratulacje kochana! Wracaj szybko do pełni sił, a mały niech rośnie zdrowo i szybko wracajcie do domu :)
A co się stało że dopiero przy porodzie okazało się że nie możesz rodzić sn? Wcześniej żadnych przeciwwskazań do porodu nie stwierdzili? Oczywiście jeśli chcesz o tym pisać :)
Po porodzie pierwsze doby dziecko może tak leniwie z tym piciem bo faktycznie ma jeszcze zapasy z brzuszka :) na pewno dzień-dwa i mały zacznie domagać się cyca :)

@Lenka232323 śliczna :)
 
Dziewczyny zaczynamy starania o kolejne dziecko, mam nadzieję że tym razem będę mogła tulić swoje maleństwo bez końca...
Bardzo się boję, ale pragniemy z całego serca tego dzidzusia.
Oby się udało.

Powiedzcie mi kochane jakie badania robiłyście przed ciążą. Rozumiem ze cytologia, w moim przypadku napewno posiew z szyjki i posiew moczu. Oczywiście biorę kwas od 7 miesięcy.
Pozdrawiam Ola

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny zaczynamy starania o kolejne dziecko, mam nadzieję że tym razem będę mogła tulić swoje maleństwo bez końca...
Bardzo się boję, ale pragniemy z całego serca tego dzidzusia.
Oby się udało.

Powiedzcie mi kochane jakie badania robiłyście przed ciążą. Rozumiem ze cytologia, w moim przypadku napewno posiew z szyjki i posiew moczu. Oczywiście biorę kwas od 7 miesięcy.
Pozdrawiam Ola

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Hej ile ma Twoje dzieciatko? Masz jakies straty za soba??

[emoji173]walczyć o marzenia[emoji173]
 
Hej dziewczyny . Odebralam wyniki po poronieniu ale kompletnie nie wiem co to oznacza.
1519659605-3433803af5f06053-aaaaaa.jpeg


Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Ja dwoje dziecko rodziłam w 25 tc, niestety po prawie 2 miesiącach walki, przegraliśmy i teraz jestem mamą aniołka.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej. Ja dwoje dziecko rodziłam w 25 tc, niestety po prawie 2 miesiącach walki, przegraliśmy i teraz jestem mamą aniołka.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Po 1 poronieniu niestety zadnych badan lekarze nie robia.. mozesz sprawdzic swoje hormony. Tylko nie wiem skad to poronienie na tak wysokim etapie [emoji17] bardzo mi przykro. Jakie badania robilas?

[emoji173]walczyć o marzenia[emoji173]
 
Do góry