reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Na pewno dostaniesz oxy. Skoro wody już odeszły to nie będą zwlekać. Długo jesteś już w szpitalu czy dopiero jedziesz?

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Wody odeszły po 24:00 a w szpitalu jestem od 4:00 :) z Olusiem też tak miałam więc się nie spieszylam :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wody odeszły po 24:00 a w szpitalu jestem od 4:00 :) z Olusiem też tak miałam więc się nie spieszylam :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki za Was, żeby jak najszybciej poszło i w miarę możliwości bezboleśnie oczywiście [emoji7][emoji7][emoji7]
Ah zazdroszczę, że już się u Ciebie zaczęło, aż teraz będę z niecierpliwością czekać na Swój początek porodu [emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymam kciuki za Was, żeby jak najszybciej poszło i w miarę możliwości bezboleśnie oczywiście [emoji7][emoji7][emoji7]
Ah zazdroszczę, że już się u Ciebie zaczęło, aż teraz będę z niecierpliwością czekać na Swój początek porodu [emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Taaa teraz Twoja kolej :) będę się trzymać [emoji14]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mififi04 my we dwie zostaliśmy czy jeszcze ktoś się z nami stara ? :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Jeszcze ja jestem[emoji4]

iv09zbmhdpxevirr.png
 
reklama
Do góry