reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Dziewczyny jak minęła niedziela ? Kto jutro do pracy niestety ? :)
Mi minęła bardzo leniwie i do pracy jutro na 8 blleee nie lubię poniedziałków :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Hej ja jutro wolne:-) bede odpoczywac i nabierac energii na caly tydzien:*

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie dziś leniwa niedziela byliśmy na spacerze, a później tesciowie przyszli na kawę.
1517773215-491cefd64144deaa-aaaaaa.jpeg

1517773225-85ee407d5354832b-aaaaaa.jpeg


Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam do Was pytanie... jak poradziłyście sobie po stracie z powrotem do pracy? Ja 8 marca mam wrócić do pracy bo minie 16 tyg. Bardzo się boje spotkać tych wszystkich ludzi i ze będą zadawać pytania...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U mnie dziś leniwa niedziela byliśmy na spacerze, a później tesciowie przyszli na kawę.
1517773215-491cefd64144deaa-aaaaaa.jpeg

1517773225-85ee407d5354832b-aaaaaa.jpeg


Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Ojejciu jakie piękne widoki [emoji7] wnioskuje że mieszkasz nad samym morzem :D taki spacer to coś pięknego

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam do Was pytanie... jak poradziłyście sobie po stracie z powrotem do pracy? Ja 8 marca mam wrócić do pracy bo minie 16 tyg. Bardzo się boje spotkać tych wszystkich ludzi i ze będą zadawać pytania...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Myślę że to bardzo dużo zależy od ludzi, od ich charakteru.. U mnie niestety są dość wcibskie osoby i po pierwszym zwolnieniu dopytywaly wspolczoly, a później się zastanawiały kiedy będę w ciąży. Teraz co byłam po ciąży biochemicznej 3 tyg na zwolnieniu było im chyba dość głupio i tylko kilka osób interesowało się tym tematem. Ale bałam się wrócić bo wiem jakie mam osoby tak jak mówię dużo zależy od człowieka.
Po prostu jak wrócisz zachowuje się naturalnie tak jak zawsze wiem że ciężko bo człowiek jest załamany ale myślę że dzięki takiemu zachowaniu inaczej będą patrzeć na sytuację

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@alunia87 piekne widoki. Gdzie zdjecie robione??
@jagoda87 u mnie byla inna sytyacja wszyscy wiedzieli ze poronilam. Odrazu powiedzialam ze nie chce zadnych pytan..

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry