reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

@mfifi no niestety w tym roku pączki ani dla mnie ani dla aluni. Mamy cukrzycę i mega ścisłą dietę, więc nie poszaleję
@alunia87 nawet mi umknęło, że Ty na insulinie :o U mnie raczej nie ma problemów na czczo mam zawsze w normie. Po posiłkach różnie, czasami mnie coś zaskoczy ale bilans jest na plus. Pamiętam, że z Dominiką pod koniec ciąży też mogłam so ie na więcej pozwolić, a cukry zaesze idealne. To znaczy, że już nie dlugo :)
@90_natka dla Was też dużo zdrówka. Faktycznie to może być alergiczne, no ale jak piszesz na tym etapie ciężko zbadać. Moj bratanek tak kaszle też bo ma problemy astmowe.
Spokojnej niedzieli :biggrin2:
 
reklama
@aga_agi ja tylko na diecie cukrzycowej [emoji3],bo przekroczenia nie są duże.Najwiecej naczczo było 99, a teraz mi się trochę ustabilizowaly i mam po 70 naczczo.Maly tez dobrze rośnie ani za mały,ani za duży.Pewnie przy kolejnej ciąży będzie juz insulina.Jeszcze jedna wizyta mnie czeka w poradni.Slodyczy staram się unikać, ale może,po 37 tc coś więcej zjem.Jak za szaleje to bardziej z innym jedzeniem niż słodkim.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny widzę że forum się ruszyło :) a więc napiszę co u mnie :) dziś dokaldnie 17+6 :) we wtorek idę na wizytę i mam nadzieję usłyszeć same dobre wiadomości odnośnie dzidziusia :) synuś kopie jak szalony, ale miewa dni spokojniejsze :) staram się nie wkręcać bardzo w te ruchy ale zawsze jak dłużej go nie czuje mówię do brzuszka i go smyram "synku daj znać mamusi że jest ok" i zazwyczaj po chwili jest odezew :) oby zawsze była taka współpraca :D
1517740811-9fc5106331f91371-aaaaaa.jpeg
brzusio powoli rośnie i już usłyszałam że buzia zrobiła mi się pełniejsze, że się zaokrąglam wszędzie a zawsze byłam drobna i że ładnie wyglądam :) to miłe :)

Wszystkim starajacym się życzę powodzenia i trzymam kciuki za Was :)

Miłej niedzieli :)

p19u3e3kq2h6zzuv.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
@Marika92 ślicznie ci w ciąży [emoji5],ja ruchy pierwsze dopiero w 19 tc zaczęłam czuć i to było bardzo delikatne.Jeszcze twój bobas da ci popalic [emoji16].

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Marika92 ślicznie ci w ciąży [emoji5],ja ruchy pierwsze dopiero w 19 tc zaczęłam czuć i to było bardzo delikatne.Jeszcze twój bobas da ci popalic [emoji16].

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Oj domyślam się, ale jak na razie mnie to nie przeraża :D

p19u3e3kq2h6zzuv.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Hej dziewczyny widzę że forum się ruszyło :) a więc napiszę co u mnie :) dziś dokaldnie 17+6 :) we wtorek idę na wizytę i mam nadzieję usłyszeć same dobre wiadomości odnośnie dzidziusia :) synuś kopie jak szalony, ale miewa dni spokojniejsze :) staram się nie wkręcać bardzo w te ruchy ale zawsze jak dłużej go nie czuje mówię do brzuszka i go smyram "synku daj znać mamusi że jest ok" i zazwyczaj po chwili jest odezew :) oby zawsze była taka współpraca :D
1517740811-9fc5106331f91371-aaaaaa.jpeg
brzusio powoli rośnie i już usłyszałam że buzia zrobiła mi się pełniejsze, że się zaokrąglam wszędzie a zawsze byłam drobna i że ładnie wyglądam :) to miłe :)

Wszystkim starajacym się życzę powodzenia i trzymam kciuki za Was :)

Miłej niedzieli :)

p19u3e3kq2h6zzuv.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Jak ten czas szybko leci :) brzuszek śliczny, a na wizycie usłyszysz napewno same dobre wiadomości :) oczywiście daj znać po :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak miło,ze coś się dzieje [emoji4] trzymam kciuki i życzę przyjemnej niedzieli [emoji4]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Musimy rozkręcić te forum by zawsze było tu wesoło miło, żeby były same dobre wiadomości :)
Również miłej niedzieli życzę :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie czytałam, nie nadrobie a jedynie wrzucę słowo wyjaśnienia :)
A u nas tak. Karol temp i skierowanie na badania bo po pierwsze nerki go bolą a po drugie ile można od lustopada. Wiec pobranie krwi w jego wykonaniu to hydroxyzyna w moim ;)
A z Wiktorem dziś rano SOR bo juz 3 noc nie daje spać i płacze a dziś temp 39.5 i wymioty co w sumie dało angine. Cóż w czwartek niania przyszła chora i jest efekt. Ja od jutra w domu i dobrze że są ferie. Także tak, kolorowo ;(

Buziaki i pozdrawiam ♡
 
Do góry