reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Zdrowe odzywianie wyjdzie tylko na dobre :-)
1517668362-ed4644535166ba31-aaaaaa.jpeg

Moj wczorajszy obiad :) zawsze lubialam duzo sosu teraz bez ale idzie sie przyzwyczaic :)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Wygląda pysznie :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Heh w miare dobre :-) ja tam wole fryteczki i schabowe <3

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Oj ja też i kebaba [emoji23] my co niedziela chodzimy na kebaby to już można nazwać tradycja przed ślubem tak było i jest tak teraz [emoji23] ale w tygodniu staramy się jeść normalnie :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj ja też i kebaba [emoji23] my co niedziela chodzimy na kebaby to już można nazwać tradycja przed ślubem tak było i jest tak teraz [emoji23] ale w tygodniu staramy się jeść normalnie :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Tez chce kebaba. Jutro wybiore sie z Toba :[emoji1] [emoji1]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
PĄCZKI... jak ja przeżyję tłusty czwartek :o @mfifi04 Twój obiad idealny na moją cukrzycę :)
@Ewela super mieć jakąś związkową tradycję i jeszcze się jej trzymać :)
@justys0702 oj biedna mała. Dużo zdrowia.
My dziś wybieramy się do znajomych, ma być trochę ludzi, więc liczę na mile spędzony wieczór, czego i Wam życzę :biggrin2:
 
@ag_agi dziekujemy[emoji4]
@mfifi04 Lilka ma 4.5miesiaca. Dziekujemy[emoji4]

My wieczor spedzimy bez Meza, bo poszedl na noc do pracy. Nie lubie jak go w nocy nie ma w domu. Jeszcze teraz jak Mala jest chora.

Paczki lubie jesc ale nie szaleje w tlusty czwartek. No chyba, ze sa jakies super w smaku to sie skuszse na wieksza ilosc[emoji4]

iv09zbmhdpxevirr.png
 
reklama
@mfifi04 zgadzam się z aga_agi na moją cukrzycę też twój obiad idealny [emoji23][emoji23].
@aga_agi jak tam twoje cukry ? U mnie powoli się już stabilizuje.Zaczęłam 32 tc i naczczo mam po 80 ,a po posiłku dochodzi do 100 nawet dziś po obiedzie.Jakoś mi się udało bez insuliny na samej diecie.
@xxEwelaxx ja przed ciążą miałam nadwagę ,a jak zaszlam ponad 80 kg więc jakoś nie wierzę w to całe żywienie pod ciąże.
@justyna0702 ,ale Lilianka już duża ,a pamiętam jak byś dziś rodziła i twój strach przed porodem [emoji23].Oby szybko wróciła do zdrowia.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry