reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

@InezkaK ja też zawsze po zastrzyku brałam dupka od ok 2-3 dnia po (zazwyczaj wtedy miałam monitoring i jak potwierdziło się, że pęcherzyk pękł to od wtedy 10 dni dupka). Pełna stymulacja tak właśnie wyglada-clo+pregnyl/ovitrelle+duphaston/luteina. Może faktycznie warto przycisnąć lekarza i spróbować.

@Ewelina271990 a w tym samym laboratorium robiłaś betę? Przyrost faktycznie niezbyt duży jak na tyle dni, ale z tego co pamiętam to im wyższy poziom hcg tym przyrost już jest mniejszy. Najważniejsze, że rośnie. Trzymam kciuki za poniedziałkową wizytę.
 
reklama
@InezkaK ja też zawsze po zastrzyku brałam dupka od ok 2-3 dnia po (zazwyczaj wtedy miałam monitoring i jak potwierdziło się, że pęcherzyk pękł to od wtedy 10 dni dupka). Pełna stymulacja tak właśnie wyglada-clo+pregnyl/ovitrelle+duphaston/luteina. Może faktycznie warto przycisnąć lekarza i spróbować.

@Ewelina271990 a w tym samym laboratorium robiłaś betę? Przyrost faktycznie niezbyt duży jak na tyle dni, ale z tego co pamiętam to im wyższy poziom hcg tym przyrost już jest mniejszy. Najważniejsze, że rośnie. Trzymam kciuki za poniedziałkową wizytę.
Cały czas w tym samym robię.Jeszcze jutro będę dzwonić może mnie jutro przyjmie,bo nie wytrzymam
 
W poniedziałek dopiero mam do lekarza,bo jest na urlopie i jeszcze raz robiłam dzisiaj Bhcg i z tego co patrzyłam na kalkulatorze,że za mało mi urosła tak dla przypomnienia 27.11 było 4562 a dzisiaj 6515.Pewnie znowu się nie uda donosić ciąży...
Kochana będzie dobrze, powiem Ci ze ja na poczatku ciazy tez sprawdzalam przyrost Bhcg i okazalo sie ze jest za maly oczywiscie według kalkulatora, przepłakałam caly weekend bylam juz wtedy po jednym poronieniu, a teraz moj synek spi slodko obok mnie i wszystko jest z nim dobrze. Nie stresuj sie ja wtedy tez bylam mniej wiecej w tym przedziale wyniku co Ty, rozmawialam pozniej o tym z moim lekarzem i powiedzial ze na samym poczatku wazna jest beta a pozniej roznie moze byc wiec nie trzeba sie juz nia tak sugerowac i on wogole nie zaleca jej robic.Bedzie dobrze zobaczysz trzymam bardzo mocno za Was kciuki trzymajcie sie cieplutko i daj koniecznie znac po wizycie.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cały czas w tym samym robię.Jeszcze jutro będę dzwonić może mnie jutro przyjmie,bo nie wytrzymam
Z tego co pamiętam to powyżej iluś tys bthc ma już coraz Mniejszy przyrost. I chyba powyżej 4 tys nie powinno się już jej sprawdzać. Kalkulatory kalkulatorami ale zobacz jaka różnica jest w wielkościach bety w danym tygodniu. Także się przypadkiem nie załamuj.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana będzie dobrze, powiem Ci ze ja na poczatku ciazy tez sprawdzalam przyrost Bhcg i okazalo sie ze jest za maly oczywiscie według kalkulatora, przepłakałam caly weekend bylam juz wtedy po jednym poronieniu, a teraz moj synek spi slodko obok mnie i wszystko jest z nim dobrze. Nie stresuj sie ja wtedy tez bylam mniej wiecej w tym przedziale wyniku co Ty, rozmawialam pozniej o tym z moim lekarzem i powiedzial ze na samym poczatku wazna jest beta a pozniej roznie moze byc wiec nie trzeba sie juz nia tak sugerowac i on wogole nie zaleca jej robic.Bedzie dobrze zobaczysz trzymam bardzo mocno za Was kciuki trzymajcie sie cieplutko i daj koniecznie znac po wizycie.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję trochę podtrzymałaś mnie na duchu może jednak będzie dobrze,bo już straciłam ochotę na wszystko
 
Z tego co pamiętam to powyżej iluś tys bthc ma już coraz Mniejszy przyrost. I chyba powyżej 4 tys nie powinno się już jej sprawdzać. Kalkulatory kalkulatorami ale zobacz jaka różnica jest w wielkościach bety w danym tygodniu. Także się przypadkiem nie załamuj.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie i to był mój błąd żeby robić kolejną bete a tak bym przeczekała spokojnie 2 dni do wizyty i by było wiadomo a teraz czarne scenariusze
 
No właśnie i to był mój błąd żeby robić kolejną bete a tak bym przeczekała spokojnie 2 dni do wizyty i by było wiadomo a teraz czarne scenariusze
Rzadko się udzielam ale podczytuje Was.

Zobacz co znalazłam w necie o przyroscie. Myśl pozytywnie to na prawdę dużo daje.
1512204013-7ef20e12eba36c66-aaaaaa.png
 
Nie wiesz jak bardzo bym chciała żeby było wszystko dobrze zaczynam pozytywnie myśleć....
Wiem. Znam tą nadzieję i strach. Mojej córce prawie nikt nie dawał szans. Wszyscy myśleli że stracę tą ciążę tak jak poprzednią. Co chwilę ladowalam w szpitalu. Plamienia krwawienie krwotok i tak w kółko. Potem od 25 tyg skurcze i skracanie szyjki. Leżała pół roku praktycznie plackiem. Ale nigdy nie przestałam wierzyć że uda mi się odnosić ją do bezpiecznego terminu.

Na pocieszenie zdjęcie mojej małej wojowniczki [emoji173]
1512204497-01d0f4052a278a8c-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Nie wiesz jak bardzo bym chciała żeby było wszystko dobrze zaczynam pozytywnie myśleć....
Kochana głowa do góry musi być dobrze i proszę Mi nie stresować fasolki[emoji8][emoji8][emoji8]
Ja w 5tc trafiłam do szpitala. Strasznie opuchnięta. Miałam problemy z dusznością aż wyszło po badaniach, że to jest wynikiem ciąży i wzrastających hormonów ciążowych. Lekarz powiedział w prost, że jeżeli kroplówki które będą Mi podawać na wzmocnienie organizmu nie zadziałają to czeka Mnie zabieg usunięcia ciąży. Do tego ginekolog nie chciał Mnie zbadać bo stwierdził, że teraz ciąża nie ważna tylko Ja. Byłam po stracie. Cieszyła się, że po pierwszej @ zaszłam a tutaj takie coś. Ale widzisz jestem już w 28tc mały zdrowy i wszystko przebiega jak narazie dobrze. Leki pomogły chociaż jeszcze czasami zdarza Mi się jakaś wysypka albo puchnięcie ale słabiutkie. Także nadzieja umiera ostatnia. Nie użalać się, że będzie rozrywka z powtórki tylko myśleć pozytywnie!!! Wiem wiem ciężko ale robisz to dla fasolki!!! Ja miałam na dziasiaj termin z Moim ANIOŁKIEM. Ale pocieszam się tym, że noszę pod sercem Moje szczęście!

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry