reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Oeparol też kupiłam sama z siebie już na poprawę śluzu bo dużo dziewczyn o tym wspominało. Ten metformax jest na receptę? Jak go brałaś? Może uda mi się go załatwić bo mam parę znajomych lekarek. Myślisz, że ten progesteron faktycznie pomoże im peknac skoro są i rosną dość duże? Trochę mnie pocieszylas, w takim razie mam nadzieję, że nie taki wilk straszny jak się naczytałam. Stosowałaś specjalna dietę? O tym też gdzieś przeczytałam.
Dzięki za odpowiedzi jesteś kochana [emoji7]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak metformax jest na receptę. Ja zaczynałam od małej dawki tj 500mg i bralam 2 x dziennie. Teraz po ciąży i karmieniu wznowilam branie i dostałam trochę mocniejszy tj 850 mg. Oczywiście po pozytywnym tescie ciążowy lekarka kazała odstawić choć znam przypadki, gdzie niektórzy lekarze każą brać do 12tc. Nie wiem co jest lepsze. Chyba kwestia gustu :-)
Ogólnie ja nie miałam problemu z pęknięciem pęcherzyków tylko u mnie problemem był progesteron w drugiej fazie cyklu. Stąd ta luteina. Jeśli chodzi o owulacje to często bywala owulacja przesunięta. W ciąży z Mają owu była w 21dc a w drugiej ciazy z Piotrkiem w 23 dc. Głowa do góry, pierś do przodu i trzeba walczyć. Wygrana jest wspaniała a ja wierzę, że każdej z nas sie uda spełnić swoje marzenie

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak metformax jest na receptę. Ja zaczynałam od małej dawki tj 500mg i bralam 2 x dziennie. Teraz po ciąży i karmieniu wznowilam branie i dostałam trochę mocniejszy tj 850 mg. Oczywiście po pozytywnym tescie ciążowy lekarka kazała odstawić choć znam przypadki, gdzie niektórzy lekarze każą brać do 12tc. Nie wiem co jest lepsze. Chyba kwestia gustu :-)
Ogólnie ja nie miałam problemu z pęknięciem pęcherzyków tylko u mnie problemem był progesteron w drugiej fazie cyklu. Stąd ta luteina. Jeśli chodzi o owulacje to często bywala owulacja przesunięta. W ciąży z Mają owu była w 21dc a w drugiej ciazy z Piotrkiem w 23 dc. Głowa do góry, pierś do przodu i trzeba walczyć. Wygrana jest wspaniała a ja wierzę, że każdej z nas sie uda spełnić swoje marzenie

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ten metformax niezależnie od dc czy jakoś konkretnie jak dup?
Dobra to biorę się w garść, teraz czekam te 2tyg do @ i co ma być to będzie. Rozumiem, że starać się mimo wszystko tak jakby problem nie istniał?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ten metformax niezależnie od dc czy jakoś konkretnie jak dup?
Dobra to biorę się w garść, teraz czekam te 2tyg do @ i co ma być to będzie. Rozumiem, że starać się mimo wszystko tak jakby problem nie istniał?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Metformax bierzesz no stop bez przerwy. Tak więc do dzieła i owocnych starań :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No będzie, ale zastanawiam się czy nie poczekać z pół roku jeśli teraz się nie udało... Jakąś dietkę wdrożyć i zgubić resztę zbędnych kilogramów których nie zdążyłam zrzucić... Bo jeśli chodzi o ciążę to nie mam teraz żadnych odczuć, przeczuć itp


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
KaSia ja cały czas wierze za Ci się udało ☺ wiesz co uważam ze nie ma na co czekać ja o niczym innym nie myślę tylko o II kreseczkach ☺ martwię się teraz o @ żeby przyszła jak najszybciej ale mam nadzieje ze będzie ok ☺jeżeli nie teraz to jest szansa zacząć Nowy Rok najwspanialej na świecie z cudownymi wieściami ☺
Po co będziesz teraz męczyć się z dietami jak napewno długo nie będziesz jej utrzymywać a później będziesz rosła ile wlezie ☺ bardzo Ci tego życzę ☺
 
KaSia ja cały czas wierze za Ci się udało [emoji5] wiesz co uważam ze nie ma na co czekać ja o niczym innym nie myślę tylko o II kreseczkach [emoji5] martwię się teraz o @ żeby przyszła jak najszybciej ale mam nadzieje ze będzie ok [emoji5]jeżeli nie teraz to jest szansa zacząć Nowy Rok najwspanialej na świecie z cudownymi wieściami [emoji5]
Po co będziesz teraz męczyć się z dietami jak napewno długo nie będziesz jej utrzymywać a później będziesz rosła ile wlezie [emoji5] bardzo Ci tego życzę [emoji5]
Bardzo bym się ucieszyła jeśli teraz by się udało i wagą w ogóle bym się nie przejmowała [emoji16] Tylko moje objawy znikły (poza żyłami na piersiach) i chyba straciłam nadzieję, że się udało... Najgorsze jest to czekanie, ale jeszcze koło tygodnia i się okaże [emoji16]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bardzo bym się ucieszyła jeśli teraz by się udało i wagą w ogóle bym się nie przejmowała [emoji16] Tylko moje objawy znikły (poza żyłami na piersiach) i chyba straciłam nadzieję, że się udało... Najgorsze jest to czekanie, ale jeszcze koło tygodnia i się okaże [emoji16]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Ja wierzę że się udało :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bardzo bym się ucieszyła jeśli teraz by się udało i wagą w ogóle bym się nie przejmowała [emoji16] Tylko moje objawy znikły (poza żyłami na piersiach) i chyba straciłam nadzieję, że się udało... Najgorsze jest to czekanie, ale jeszcze koło tygodnia i
się okaże [emoji16]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też wierze ze sie udało ☺ Kochana ja Ci wogole zazdroszczę tego oczekiwania na to żeby @ się nie pojawiła☺ bo ja jak wiesz czekam na to żeby pojawiła się jak najszybciej ☺
 
reklama
Do góry