reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Cześć dziewczynki :) podczytuje Was caly czas ale jakos ostatnio mam doła i nic nie mogłam wyskrobac.

Gratuluje ładnych betek i pięknych przyrostow ;) teraz tylko trzymam kciuki dziewczyny za wasze wizyty serduszkowe.

Lux chciejka dopoki nie ma @ to za was dalej trzymam kciuki.

Jak nie dostanę @ swiat to i ja zatestuje. Jakos od tyg jestem padnieta strasznie kreci mi sie w glowie i wkurzona chodze. Chyba te tabletki na odmlekowanie sie tak na mnie działają. Jeszcze tylko 4 dni i sie z nimi pożegnam.
 
Witam Was dziewczyny . Czytam od jakiegoś czasu Wasze wpisy....cóż jak bardzo mi bliskie.
U mnie dwójeczka kochana szkolniaków już, ale zawsze marzyłam o trójce. Niestety po drodze wyszła nadczynność tarczycy, z którą zmagam się już kilka lat. Nie było mowy w tym czasie o dziecku. Kiedy hormony już trochę się unormowały postanowiliśmy spróbować. Nie było łatwo. Ale zeszłego roku w lipcu po powrocie z nad morza zobaczyłam na teście wymarzone dwie kreski ..... Jaka była moja radość :) jakie szczęście....:)
Niestety trzy miesiące później na wizycie usłyszałam od lekarza że mu przykro...ale serduszko mojego dziecka nie bije.:(
z pewnością wielu z Was nie muszę mówić co czułam....
Od grudnia mamy zielone światło. Niestety test za testem , pełna nadziei czekam.Tracę już nadzieję. Zwłaszcza że metryka już nie ta.
Pewnie jestem najstarsza na tym forum.
Pozdrawiam Was wszystkie... Beti
 
Beattris witaj. Światełko dla Twojego aniołka.

Lux ja tez mam właśnie takie bóle jak na @. Z tym ze ja takie bóle tez na poczatku ciazy mialam. No i te zawroty glowy. Ciekawa jestem. Niestety te tabketki sa do d.... To juz ostatnie opakowanie. Wiecej nie biore niech ten lekarz coś innego wymysli. Weekend jak zawsze pracujacy u mnie ale bede Was podczytywac w nadzieji na dobre wiesci:)
 
Kope lat temu tutaj pisalam, postanowilam zakukac co na tym watku slychac. Wiec sie witam. Przelecialam tak co nieco hmm lux starasz sie o pierwsze dziecko?
 
Beattris witaj. Światełko dla Twojego aniołka.

Lux ja tez mam właśnie takie bóle jak na @. Z tym ze ja takie bóle tez na poczatku ciazy mialam. No i te zawroty glowy. Ciekawa jestem. Niestety te tabketki sa do d.... To juz ostatnie opakowanie. Wiecej nie biore niech ten lekarz coś innego wymysli. Weekend jak zawsze pracujacy u mnie ale bede Was podczytywac w nadzieji na dobre wiesci:)
ja spedze weekend w kuchni bo duzo gotowania mnie czeka, mamy gosci
 
reklama
jedna ciaza stracilam dwa lata temu, potem byl rok staran i przerwa, teraz powrot, drugi cykl trwa
Z wlasnego doswiadczenia napisze Ci, wrzuc na luz, nie obserwuj sie az tak bardzo pod katem objawow, a to co najpiekniejsze przyjdzie niespodziewanie. Powiesz zapewne ze latwo powiedziec. Ale uwierz przeszlam te droge, dotknelam takich slow jak poronienie, starania mimo braku nadzieji. Kiedy bardzo chcialam nic nie wychodzilo, kiedy odposcilam zachodzilam w ciaze. To co masz zakodowane w glowie na etapie staran jest kluczowe.
 
Do góry