reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Ja mam 165cm wzrostu i o dziwo jak więcej waże to mam regularne okresy a tak to bywało różnie...:/
Kamkaz wszystkie chyba Ci kibicujemy i ja osobiście mam nadzieje, że już w przeciągu dwóch dni urodzisz i bedziesz miała szczęśliwe święta juz z maluszkiem w domku:) Ja się dla odmiany zrobiłam nerwowa ostatnio, chciałabym już te święta mieć za sobą bo po poprzednich mi została trauma.
Bafinko niestety nie wiem jak to jest z ciążą przy boleriozie ale jedno jest pewne, że dostaniesz antybiotyki i nie musiał wcale Cię ugryźć kleszcz, mogła to być np meszka albo biedronka. Mój kumpel dostał po nocy spędzonej w hotelu gdzie coś z łóżka go ugryzło.
 
Dziewczyny trzymajcie kciuki. Zaczyna mi się robić rozwarcie,kłuje w dole brzucha i zaczynam lekko plamić. Badała mnie położna i coś takiego to jest normalne po ściągniętym pessarze. Powiedziała mi że dzisiaj się nic nie ruszy ale na jutro są duże szanse... Oby miała rację
 
reklama
Kamkaz...no Kochana, może już tulisz swojego Skarba??? daj znać, jak nie będziesz mogła wejść na forum wyślij sms o każdej porze, nawet w nocy, ja na pewno Dziewczynom przekażę informacje!!!
 
Do góry