reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Wierzymy wierzymy :tak:objawy wcale nie są wyznacznikiem, czekamy na odpowiedni dzień i testujemy.
Chciałabym się nie nakręcać, ale jak to zrobić...
 
Ciężko wierzyć w to kiedy się stara... Wiem, ale potem jak juz Ty będziesz w ciąży i będziesz czytała. Jak inni się starają to zobaczysz że pomyślisz ze marzenia się spelniaja:)) sle jeszcze fluidki i czekam na 2 kreseczki :~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Bafinka w Twoje 2 kreski nie wierzę bo ja Wiem(!) że się pojawią w tym miesiącu dwie tłuste krechy :) może mniej będziesz się mniej stresowała jak uświadomisz sobie że już jest po wszystkim i albo jesteś albo nie jesteś w ciąży i nic tego nie zmieni żadne stresy i nerwy :) kiedy testujesz?
 
Rozmaryn, Bafinka, Chciejka, Maqa i wszystkie starające się bardzo mocno Wam kibicuję i ogromnie trzymam kciuki abyście zbyt długo nie musiały czekać za tym szczęśliwym dniem.

Mam do Was pytanie odnośnie skurczy. Od którego tyg są możliwe skurcze przepowiadające czy jak to się na nie mówi tj braxtona chyba i jak można je odróżnić od normalnych skurczy? Miała któraś już takie skurcze?
 
Od 20 tyg juz mogą się pojawić to jest takie uczucie jak by coś się w brzuchu zaciskalo a skurczalo nie boli ale czuć dyskomfort i puszcza po 15-20sek ulgę np mi przynosiło to gdy siadlam lub się położyłam. A masz już?

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Ewel dokładnie nie wiem czy to już to. Wg okresu dziś zaczynam 21tc a wg usg 19tc. Z tym że mam coś takiego tylko nie całe podbrzusze tylko np raz z prawej stronie a raz z lewej. Jak miałam skurcze w poprzedniej ciąży to bolało mnie całe podbrzusze. A tu tak dziwne i zastanawiam się czy to są te skurcze czy może normalne skurcze które mogą wskazywać np na skracanie się szyjki
 
reklama
A nie coś od jelit.? Raczej to się dzieje w dole podbrzusza, tak bokami to dziwne ale takie skurczanie czujesz? W sumie słyszałam od doktorki ze szyjka nie daje objawów skurcze mogą spowodować ze się skraca ale wtedy gdy są regularne czyli masz co 7min np i są bolesne.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry