reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Może będę testować w pon, zaczynam urlop, wyjeżdżam w góry i raczej chcę wiedzieć jakie szlaki obrać ;-)
 
reklama
ja się nie staram bo odpocywam po poronieniu i małych lipcowych zawirowaniach a suwaczek został i nie mogę go wogóle skasować
 
Ja niestety po poronieniu musiałam odpoczywać aż rok czasu, mam nadzieję że jak odpoczniesz sobie to z nową pozytywną energią i siłą zadziałasz ponownie :tak:a suwaczki jakoś da się usunąć w ustawieniach (w panelu użytkownika-> edycja sygnatury).

Dobrego dnia dziewczyny, ja już w pracy ;-)za oknem piękne słoneczko, a od poniedziałku 2 tyg urlopu :rofl2:
 
meqa ja mam 23dc i zero objawów więc pewnie nic z tego...:( ja strasznie żałuje bo wziełam urlop na drugą połowę czerwca bo rok temu było pięknie i totalna klapa nad morzem byliśmy 9 dni a 8 padało.... a rok temu urlop miałam w sierpniu i w górach pogodę miałam nieciekawą... nigdy się nie wstrzelę...

rozmaryn ja juz po owu.. w tym cyklu była późno bo ok 18dc staraliśmy się codziennie i może za często bo objawów ciążowych nie mam... ale cóż ciszę się słońcem jeżdżę prawie codziennie po pracy nad jezioro a w ciąży trzeba unikać słońca... może wrzesień będzie dla mnie szczęśliwy.. Gabiś 17.09 skończy cztery lata.. a marzyła mi się różnica wieku właśnie 4 lata... a tu w najlepszym wypadku będzie pięć...:(


chciejka jak się czujesz?? ja płyn w otrzewnej miałam przy ciąży pozamacicznej jak krwotoku dostałąm to znam ten ból współczuję, dobrze że poszłaś do lekarza bo to jest niebezpieczne...

magda uk kochana ostatnio przycichłaś jak sie czujesz??? jak badania??

kamkaz mam nadzieje ze odpuściłaś słuchania serduszka??? nie denerwuj się my tu wszystkie martwimy sie za ciebie..
 
Ostatnia edycja:
Bafinko moja córcia 6.09 kończy 5 lat !! Więc też duża różnica wieku, jeżeli uda mi się zajść. Kochana czy ty piłas inofolik?

Ja dziś czuję się lepiej, ale wczoraj umieralam po tym macanku u gina :-)..
 
Bafinka często jest tak ze jak się czuje ze nic z tego jest odwrotnie :) u mnie tak właśnie było.
A w ciąży słońca nie trzeba unikać, jest dobre bo daje nam witaminę D chodzi o to żeby nie nagrzewac za bardzo ciałka i na pewno brzucha. My byliśmy nad morzem i się opalalam tyle ze brzuch schowałam :-))

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Bafinka wyobrażam sobie... Ja pamiętam jak byłam pewna że się udało normalnie wszystkie objawy a tu lipa, potem byłam pewna że nie testu nawet miałam nie robić zrobiłam patrze po 3 sek 1 kreska do kosza i w płacz, dzw do męża ze się nie udało ale czytam ulotkę wynik odczytać od 3-5min biegnę wyjmuje test z kosza a tu bladzioch :))) i juz potem pojechałam po testy robiłam 5 i każdy pozytywny :-))) u Ciebie tez tak bedzie

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry