reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Co tak cicho dziewczyny?
Brzuch boli na całego nie mam złudzeń...@nadciąga wielkimi krokami. Niestety za to moje ciało drwi bo piersi bolą i jest mi niedobrze. To czekanie i staranie zamiast radości przynosi tylko smutek :(
 
Marcepanek póki nie ma.@ jest nadzieja, więc głowa do góry. Ja jak byłam w ciąży a jeszcze o tym nie wiedziałam to nie miałam żadnych objawów, a skoro Twój organizm daje Ci jakieś sygnały to może trzeba potraktować je na serio i mieć nadzieję... ja mimo wszystko trzymam mocno kciuki
 
Dziewczynki czekam na następne dobre wieści i 2 kreseczki dopinguje Wam. Ja wczoraj byłam na usg i widziałam serduszko maleństwa... Dobrze ze jest pod moim serduszkiem bo w maju by był termin mojego porodu i troszkę łatwiej będzie znieść ten dzień wiedząc ze jest w brzuszku u mnie maleństwo. A tu fotka z wczoraj;-)
Zobacz załącznik 679187
 
reklama
Dziewczyny moje Maleństwo ma się dobrze i jest zdrowym chłopcem:-) ....... mój mąż chodzi dumny jak paw
Widziałam buźkę, jest taki piękny ...:-D:-D


Dodaje fotkę i masę męskich fluidków ----------------------------------------------------------------------------------------


20150402_112549.jpg




Ewel gratulacje:-)
 

Załączniki

  • 20150402_112549.jpg
    20150402_112549.jpg
    13 KB · Wyświetleń: 61
Do góry