reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Chciejka dziękuje że pytasz. U mnie fizycznie już dobrze. Psychicznie chyba też wychodzę na prostą a kiepsko ze mną już było. Takie miałam myśli że aż wstyd. Nigdy bym się o takie coś nie podejrzewała. Czas leci, ja staram się nie myśleć o ciąży i to mi służy. Powinnam iść w piątek do lekarza ale aż się spinam na tą myśl. Chyba sobie odpuszczę tą wizyte i pójdę w przyszłym tygodniu.
Tabletki mam więc nie ma pośpiechu.


Agawa jestem pod wrażeniem. Ciekawe ile dzieciątko będzie miało jak będziesz rodzić:-)
 
reklama
Colly no ja tez jestem pod wrażeniem. Cały wieczór sie zastanawiałam, jak to możliwe, ze przytył tak bardzo. Myśle, ze to moze błąd pomiarowy? I generalnie jestem teraz przerażona, bo hak ja go wypchne? Raczej wąska w biodrach jestem. O matko!
 
Agawa USG często przekłamuje ... a nawet jeśli nie to spokojnie sobie poradzisz... :tak:
 
Ostatnia edycja:
Agawa moja ważyła 3860g i była prostsza w obsłudze :) Kawał dzieciaka był i nie bałam się jej kąpać etc. Trzymam kciukasy za szybką ewakuację. Mi w poniedziałek lekarz powiedział podobnie, a w nocy z środy na czwartek się zaczęło :)

Sysiq będzie dobrze!!!!! Przybywajcie do PL i działajcie. Uda się, zobaczysz :*

karaiwina zdrówka życzę dla malucha :)


P.S. Mam dzisiaj usg, trzymajcie kciuki, żeby Kropka była cała i zdrowa. No i za serduszko...
 
Ostatnia edycja:
sysiq Ty to od razu z grubej rury i 13 tydzień:-D trzymam kciuki żebyś na usg zobaczyła fikającego ludzika:-D&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

agawa dasz radę:):-) &&&&&&&&&&&&&&&&& już nie mogę doczekać się fotki Piotrusia:)

celta buziaki:)

karaiwina zdrówka dla Lili ,co do płci to nic już nie podejrzewam ,na początku miałam taką dziwną pewność ,że będzie dziewczynka ale teraz jak mówię o Dzidzi to w rodzaju męskim więc juz sama nie wiem,może przy następnej wizycie da się już coś podejrzeć?Za 3 tygodnie kolejne podglądanko.

magda za wizytę &&&&&&&&&&&&


Dziewczyna zafasolkowane wstawiać suwaczki:)

Czy któraś z Was brała kwas foliowy 5 mg?? Dla mnie jest to chyba zbawienie,któremu zawdzięczam zdrowo rozwijające się Dzieciątko a lekarz na ostatniej wizycie kazał już odstawić,nie wiem czy nie za wcześnie,boję się,w zwykłych zestawach witaminowych dla ciężarnych jest tylko 0.4 mg kwasu foliowego,
 
Ostatnia edycja:
Colly cieszę się , że masz się dobrze fizycznie i psychicznie, pozytywne myślenie to podstawa.

Agawa dasz sobie radę, ale przyznaję, że nosisz kawał chłopa :) i dobrze, że rośnie, ale kto wie, może pomiar troszkę błędny, chociaż na tej końcówce dzieci szybko przybierają na wadze.

Doris, pytałaś o inofolik. .hmm powiem szczerze, że nie pamiętam jak bardzo różni się dawka od zwykłego folika, ale jest tam również inny skład. .Sporo czytałam o tym i wiele kobiet zaszło już w pierwszym cyklu.Zresztą polecił mi to lekarz który zajmuje się niepłodnościa.Cena trochę odstrasza, ale chyba zakupie. .
 
Sysiq Gratulacje !! Tak trzymałam za ciebie kciuki! Jesli to 13 tydzien to jestesmy na tym samym etapie ! :) Powodzenia !!
Pietruszko - brak słów na to co sie stało. Mega mną to wstrząsnelo. Jestem z Wami w modlitwie :*
 
Wiecie, ja też sporo się naczytałam swego czasu o tym inofolicu. I nawet już miałam kliknąć, żeby zakupić kilka pudełek, ale.... Chyba doszłam do takiego etapu mojego życia (latka lecą....), że nie chciałabym już być w ciąży. Strasznie to dla mnie było wstrząsające kiedy sobie to uświadomiłam.. Teraz od kiedy są dzieciaki i nasze życie jest jedną wielką emocją (nie zawsze dobrą niestety), to nie wyobrażam sobie drżeć jeszcze o to, żeby test był dodatni, serduszko biło, nie zatrzymało się w trakcie ciąży, żeby dziecko zdrowe przyszło na świat, zdrowo rosło... Jakby przyszło mi leżeć całą ciążę, kto by ich tu oporządzał? No po prostu wszystko skłania się ku temu, że troje dzieci, to mój ostateczny wynik rodzicielski. Jakoś głupio mi tu pisać, wszystkie staracie się o powiększenie rodziny, a ja tu z takim newsem ;-), no ale tak to wygląda. Oczywiście będzie co ma być, ale jakoś nie wierzę, żeby było nam dane mieć jeszcze więcej dzieci. I pewnie to i lepiej po prostu. No.

Madziorek, no dokładnie... Jakoś nie chcę kusić losu, że tak to nazwę.
Agawa dasz radę bez dwóch zdań i trzymam kciuki, żeby wszystko odbyło się w najlepszym momencie, nie za bardzo przeterminowanym!
karaiwina dużo zdrowia dla malutkiej. wiem jak człowiek się zamartwia jak mu dziecko ciągle choruje. Teraz wiosna za pasem, pewnie wszystko powoli wróci na swoje tory i nie będzie już chorować.
sisiq ciągle trzymam mocno kciuki i wierzę, że wszystko będzie książkowo! Fajnie, że do tego w PL będziesz i polecisz do jakiegoś "swojego" lekarza. Trzymaj się i dbaj o siebie.
Neta pij, pij ten specyfik... życzę piorunującej skuteczności :tak:
Doris oby i Twój cykl spisał się na medal... :tak:


No i ogólnie życzę Wam wszystkiego co najlepsze! Po prostu.
 
Celta z tego co piszesz można wnioskować że czujesz się spełniona. To co zrobiliście dla tych dzieci, jaki stworzyliście im dom to zasługujecie nawszystko najwspanialsze bo jesteście cudownymi ludźmi. Jeśli będzie Wam dane mieć jeszcze jedno dziecko to tak będzie, bo my losu nie zmienimi. Ja Wam życzę samych radości w życiu bo na to jak najbardziej zasługujecie
 
reklama
Doris &&&& za ten cykl...
Sysiq ale ty nas trzymasz w napięciu...
Celta podziwiam to, co robicie... a dzieci lubią właśnie wtedy przychodzić, kiedy się na nie nie czeka :)
Madzia88 podziel się wrażeniami po wizycie, ty, Colly i ja chyba na podobnym etapie...
Ja się wybieram jutro do gina. Miałam iść 23, ale wczoraj pojawiły mi się podbarwione krwią upławy i postanowiłam iść jutro. Co dziwne dzisiaj już czysto, więc się trochę uspokoiłam, ale wczoraj wracałam z pracy ze łzami w oczach...
 
Do góry