reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

Cześć Dziewczyny,
ja byłam na ktg dzis - zero skórczy, serce pieknie bije, ruchy sa. Na wizycie dr zbadał na samolocie i szyjka skrócona, ale szczelnie zamknięta. Nic nie wskazuje na porod. I uwaga! Mały ma 3700g! Trzy tygodnie temu miał 2400g, az jeszcze raz mierzyliśmy go, bo troche za duzo mu sie urosło. No i z główki i kości udowej wyglada na mniejszego, ale brzucho mu straszny urósł. Jestem w szoku. Jak ja takiego kluska urodze? Dr sie śmiał, ze na 9 marca następna wizyte umawia., czyli po terminie tydzien ... Kurczę martwię sie, ze bedziemy musieli wywoływać po terminie.
 
reklama
sisiq :-D:-D:-D:-D:-D
No ale super! Krechy wyraźne jak dzwon. Jest dobrze, będzie jeszcze lepiej. Ściskam mocno.

Agawa , spokojnie sobie poradzisz z taką kluseczką ;-), dla mnie to ciągle niesamowite jak ten czas pędzi do przodu. Że Ty już na samym finiszu to normalnie szok!

Pietrucha gdziekolwiek jesteś, a jakimkolwiek stanie ducha - tulę Cię mocno.
 
Witajcie

U mnie owu w pełni ale ja już na nic się nie nastawiam. Zobaczymy co będzie i jak będzie.

Sysiq...odezwij się! Kiedy wizyta? Robiłas betkę? Bo ten Twój cykl to mega długi o ile dobrze pamiętam.

Elka...właśnie, gdzie jesteś???? I co u Ciebie???

Madziorrek..witaj? Jak Maluszek? Coś rzadko ostatnio zaglądasz.

Chciejka...masz rację! Wszystkim się uda!!! Tylko kiedy??? To czekanie, liczenie tak długo trwa. I strach przed kolejną ciążą coraz większy.
Napisz czy ten inofolic ma zwiększoną dawkę foliku? Może i ja zacznę brać, choć szczerze powiem ostatnio przestałam brać cokolwiek, no może nieregularnie biorę zwykły folic zawsze od drugiej połowy cyklu

Kwiatuszekk, Ania2611, Ania kropla, Magda88, 90 Natka
, Galwaygirl, Celta, Anncka, Ewel, Neta81, Bafinka, MartOocha, Joawa, Izka87, Michalina, Angelstw, , Kasiuchna, Karaiwna, Mika.k, Ameritum, carollina, annte, Gochson...witajcie

Ewikewik...wybierasz się do gina? Może jakaś stymukacja Clo albo coś innego pomoże?

Agaawa.
..piękne waga tego Twojego Malucha w brzuszku. Planujesz rodzić SN?

Pietrucha...jak podczytujesz ja również tulę mocno i myślę o Was! Jak b edziesz miała siłę i chęć odezwij się. Mi pisanie najbardziej pomogło po stratach ale Ty o tym wiesz!

Celta...fajnie, że zaglądasz od czasu do czasu

Rurka...Ty też już prawie "na wylocie". Jak się czujesz? Wstaw zdjęcie brzuszka!

Magda z uk..proszę się odezwać co u Ciebie

Malgonia1...jak tam świeżo upieczona Mamusia? Jak Malutki? Jak sobie dajecie radę?

Kiraa...odezwij się!!!! Jak u Ciebie staranka? Jak się czujesz?

Kamkaz...jakieś groźne bakterie u Ciebie wykryli? Ile będzie trwało leczenie

Neta81...i jak tam? Bo masz napisane że 14 ma przyjść wredna @.
 
Ostatnia edycja:
Kochane dziękuję Wam za wsparcie!!
Jest to dla mnie nieziemsko ważne. Nadal nie potrafię dojść do siebie,
nie możemy uwierzyć że po tych 15 miesiącach starań Nam się udało.
Wizyta u ginekologa w następnym tygodniu. Wracam do Polski w sobotę.
Trzymajcie za NAS kciuki, mam nadzieję że nic mnie nie zaskoczy i to
na prawdę CIĄŻA! Wyczekana, wymodlona KRUSZYNKA!!
Patrząc na OM byłby to 13 tydzień, ależ jestem ciekawa!!!
 
sysiq.... :happy: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& milion kciuków!!! Ty tak jak ja miałaś pochrzanione cykle... ja z miesiączki miałabym termin na 23 lutego o ile dobrze pamiętam... a w rzeczywistości 14 marzec jest :tak:

Doris dla Ciebie od Lili specjalna dawka na tą owu ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Agawa - :-) spokojnie jeszcze masz 2 tyg a szyjka skrócona :tak: nic się nie martw na zapas i myśl pozytywnie :tak: ważne że \Piotruś zdrowy i silny :) ... widzisz ja mam jeszcze 4 tyg a skurcze już mnie konkretne łapią... pytanie tylko czy czy coś z nich wynika... jak tam moja szyjka... dowiem się w poniedziałek a Ty wcześniej wizytę miałaś w tym miesiącu o tydzień?
 
Agaawa no proszę jaka słuszna waga! Ale spokojnie, na pewno dasz radę sn :tak: i nie martw się na zapas, że przenosisz bo Piotruś może zaskoczyć Was w każdej chwili:tak:

Doris
kciuki zaciśnięte &&&&&

Sysiq na pewno wszystko będzie dobrze:tak: ciekawe który wyjdzie tc :-) kolejny raz potwierdza się, że i pokręcone cykle kończą się takimi niespodziankami! U mnie też nie ma co liczyć z terminu ostatniej @ bo owulacja późna i różnica wychodziła naprawdę dużawa :-)
 
Dzieki dziewczyny za dobre słowo. Planuje oczywiscie SN. Bedzie co ma byc. Co sie dziwić - synuś glodomor jak tatuś!

Doris specjalne fluidy dla Ciebie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

rurka miałam juz teraz wizyte bo 2 tyg do porodu. I teraz co tydzien ktg. Następna wizyta pewnie za 2 tyg, w terminie.

Celtus ano leci ten czas, ze hohoho....
 
Agawa- Piotruś kawał chłopa:)
Doris- dziekuje. Czytam Was codziennie... Ale wena jakaś nie taka... 3mam za Ciebie kciuki.
Sisiq- kciukaski...:*
Ewik- buzi w czółko.
Michalina- jak tam u Was?
Celta- podeslesz kiedys zdjątko swojej familki, czy wolisz nie interweniować w cyberprzestrzeń?
Pietrucha- po prostu... Modle się za Was...

Buziaki for all
 
reklama
Sysiq tak bardzo sie ciesze! Gratuluje!
Ania już minęła 1/3. Bedzie super! Podejrzenia ci do płci?
Agawa, Rurka wy już na wylocie. Cudownie:)
Celta super, że zagladasz;)
Pietrusia tule i mysle o Was:*

Rzadko bywam, bo Lila jest bardzo wymagająca. Cycoholik do potęgi i dodatkowo czesto choruje. Jestesmy zatem dopiero po szczepionce którą wykonuje się w 6 tyg. życia. Kocham ją miłością absolutną. I życze by każda z Was zaznała tego uczucia tu na ziemi. Pozdrawiam!
 
Do góry