reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Pietruszko kochana nasza.. jesteśmy wszystkie z Tobą i z Twoim synkiem myślami.. wysyłamy modlitwy i ciepłe myśli do Was.. czuję się bezsilna i nawet nie wiem co więcej napisać. Pozostaje czuwać.. z daleka ale myślami tuż u Twojego boku..wszystkie trzymamy Cię za rękę i wspieramy w tych chwilach. Maluszkowi życzę masę sił, zdrowia i szczęścia.. niech los się do niego uśmiechnie..niech łaska Boża spłynie na niego.. niech Karma..natura i wszystkie siły tego świata Wam sprzyjają..
 
Kochane moje dziękuję za pamięć o mnie :tak: Mam troszkę problemów i co siądę napisać, to myśli nie mogę zebrać. Chcę byście wiedziały,że myślę o Was, tęsknię i wrócę lada moment. Póki co modlę się za syneczka Pietruszki....Najgoręcej jak umiem.
 
Pietrusia Boże tak bardzo modlę się za Ciebie i Twojego Synka. Myślę cały czas o Was i mocno trzymam kciuki. Musi być dobrze. Juluś bądź silnym chłopcem i pozostań z nami na tym świecie.
 
reklama
Dopiero wstalam i czytam takie wiesci....wczoraj wieczorem ( u mnie) zagladalam na inny watek i tam dziewczyna pisala, ze wszystko ok...pietrusiu musicie dac rade i juz! Mysle caly czas tez o Was ...​dzielni musicie byc wszyscy, ale wierze, ze bedzie dobrze
 
Do góry