reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Agaawa, ania kciuki się przydały!!:tak: na razie wszystko jest w porządku i nawet ku mojemu zdziwieniu już serduszko widać choć jest tak wcześnie :-) maleństwo ma całe 2 milimetry:-D

Ania_kropla tak wcześnie nie widać nic na usg niestety.. zrób betę i powtorz za dwa dni zobaczyć przyrost:-) trzymam kciuki!
 
reklama
Małgoniu GRATULACJE!! Karmienie jak karmienie, ja karmię swoją małą chociaż nie musialam jakos szczegolnie o to walczyc. Jedynie pierwsze dwa tygodnie wisiała na cycu cały czas, ale to mi bylo wtedy potrzebne by byc z nią blisko. Brodawki tez były ze strupami, ale tak jak mowie mi karmienie przyszlo w miare latwo. Podaj butle, sprobuj odciagac, a moze uda sie rozbujac laktacje. No i przystawiaj Wojtusia jak bedziesz tylko na silach i jak on bedzie spokojny. Trzymam kciuki za Was;*
 
witajce dziewczyny mam na imię Magda mam28l i 2 tygodnie temu straciliśmy nasze pierwsze dzieciątko w 9tc ..... dzidzi przestało bić serduszko.... tabletka na wywołanie poronienia potem zabieg......
Jest mi momantami strasznie źle jeszcze ale czuję się juz o niebo silniejsza. Wasz wątek jest dość rozbudowany ai nie udało mi się go całego prześledzić ale widzę tu wiele silnych kobietek ktore uparcie walczyły i widzę że się udało , dzięki temu tli si,ę we mmnie nadzieja ze i nam sie uda.....chce i boje sie jednocześnie.
Powiedzcie mi proszę ile po zabiegi wróciły wam cykle do normy?
 
witajce dziewczyny mam na imię Magda mam28l i 2 tygodnie temu straciliśmy nasze pierwsze dzieciątko w 9tc ..... dzidzi przestało bić serduszko.... tabletka na wywołanie poronienia potem zabieg......
Jest mi momantami strasznie źle jeszcze ale czuję się juz o niebo silniejsza. Wasz wątek jest dość rozbudowany ai nie udało mi się go całego prześledzić ale widzę tu wiele silnych kobietek ktore uparcie walczyły i widzę że się udało , dzięki temu tli si,ę we mmnie nadzieja ze i nam sie uda.....chce i boje sie jednocześnie.
Powiedzcie mi proszę ile po zabiegi wróciły wam cykle do normy?


Witaj i przyjmij wyrazy wspolczucia :* moje cykle po zabiegu byly rozne, najpierw byly kolo 37 dni, potem jak w zegarku co 28 a od lata cos sie dzieje i sa dziwne :/
 
Natka gratuluje super wiesci!

Dziama witaj
[*] dla Aniolka.

Laski badalam homocysteine, po poltora msc brania metylowanego kwasu, metylowanej b12 i b6 spadla z 13,52 do 11,85 mialam nadzieje ze bardziej spadnie...no nic zobaczymy za miesiac. Pozdrawiam
 
Dziękuję dziewczynki:** na razie co prawda boję się cieszyć... ale mam nadzieję że z każdym dniem będzie coraz lepiej :-) lekarz zapisał mi dodatkowo acard-czy któraś z Was brała? W ulotce piszą że w pierwszych 6mcach można brać po konsultacji z lekarzem a dopiero w 3 trymestrze jest przeciwskazany. Czy macie z nim jakieś doświadczenie??

dziama86 witaj, światełko dla Twojego Aniołka [*] będziesz robiła badania w kierunku znalezienia przyczyn straty?
Co do cykli to mi osobiście nie wróciły do normalności po zabiegu. Najpierw były bezowulacyjne, a później z bardzo późną owulacją (w tym cyklu w 25dc). Z tym że ja mam PCO. Z tego co się orientuję to do pół roku cykle powinny wrócić do normy:-)
 
natka ciesze się ogromnie:) oby tak dalej....a na jakiej podstawie dostałaś acard??

dziama witaj!

pietrucha co u Ciebie??

małgonia mam nadzieję,że już lepiej z cycowaniem,jesteś silna babka,będzie wszystko ok:tak:
 
Ostatnia edycja:
90_natka za tydzień wyniki histo będę mieć zobaczymy co one pokażą..... a badania na bank i raczej zmiana lekarza. w moim wypadku jeszcze dietka przed tą ciążą zabrałam się za zbijanie kg i zaszłam zanim się rozkręciłam...... pozwolę sobie zaczepić na enpr ;)
Luxuoriu a ile po zabiegu dostałaś 1 okres?
kochane ja nigdy nie miałam do końca normalnych cykli
 
reklama
Aniu swego czasu miałam podejrzenie zakrzepicy, mam problemy z bólem i puchnięciem nóg. Doppler co prawda nie potwierdził że to zakrzepica ale po poronieniu miałam robione badania krzepliwosci i wyszły na granicy normy. Ale głównie z powodu ciąży biochemicznych gin zalecił włączyć acard.
 
Do góry